Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Arek ja najbardziej lubie i szczena mi opada na widok niskich blondyneczek o nienagannej figurce :slina:

ale ogólnie lubie też brunetki, rude hehe :gwizdanie:

jednym słowem bierzesz wszystko... byle by miało dziurkę i żyło :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

192newvir.jpg

blondi jak nic :slina::evil: :evil: :evil:

dla mnie żadna szalu nie robi :gwizdanie:

a teraz pomyśl jakie d*py muszą chodzić do czeko, jak ja taki wybredny jestem a tam zawsze kilka ideałów znajdę :decayed:

Opublikowano
blondi jak nic

popieram :good: swietny styl ubierania sie ma :naughty:

Opublikowano
blondi jak nic

popieram :good: swietny styl ubierania sie ma :naughty:

ich styl ubierania sie niczym sie nie różni... no może kolorami :tongue4:

Opublikowano

192newvir.jpg

blondi jak nic :slina::evil: :evil: :evil:

dla mnie żadna szalu nie robi :gwizdanie:

a teraz pomyśl jakie d*py muszą chodzić do czeko, jak ja taki wybredny jestem a tam zawsze kilka ideałów znajdę :decayed:

skoro tobie tam się laski podobają czyli jak dla mnei bez rewelacji bo mamy zupełnie inny gust :wink4:

Arek ja najbardziej lubie i szczena mi opada na widok niskich blondyneczek o nienagannej figurce :slina:

ale ogólnie lubie też brunetki, rude hehe :gwizdanie:

jednym słowem bierzesz wszystko... byle by miało dziurkę i żyło :polew: :polew: :polew:

hehe ta i najlepiej kulawa żeby niemogła mi spier*olić :polew: :polew: :polew: :polew:

blondi jak nic

popieram :good: swietny styl ubierania sie ma :naughty:

nom właśnie właśnie :decayed:

Opublikowano
blondi jak nic

popieram :good: swietny styl ubierania sie ma :naughty:

ich styl ubierania sie niczym sie nie różni... no może kolorami :tongue4:

ale jej ten styl najbardziej pasuje :tongue4: i ma ladna buzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
blondi jak nic

popieram :good: swietny styl ubierania sie ma :naughty:

ich styl ubierania sie niczym sie nie różni... no może kolorami :tongue4:

ale jej ten styl najbardziej pasuje :tongue4: i ma ladna buzie :decayed:

jak ma zajebistą figure i buzie , to styl ubierania jest bez znaczenia akurat :decayed: jak dla mnie to może wtdy nawet bez ubrań łazić :tongue4:
Opublikowano
blondi jak nic

popieram :good: swietny styl ubierania sie ma :naughty:

ich styl ubierania sie niczym sie nie różni... no może kolorami :tongue4:

ale jej ten styl najbardziej pasuje :tongue4: i ma ladna buzie :decayed:

amen :good:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 00:25_________________________________________________

jak ma zajebistą figure i buzie , to styl ubierania jest bez znaczenia akurat :decayed: jak dla mnie to może wtdy nawet bez ubrań łazić :tongue4:

amen nr2 :notworthy:

Opublikowano
blondi jak nic

popieram :good: swietny styl ubierania sie ma :naughty:

no

ich styl ubierania sie niczym sie nie różni... no może kolorami :tongue4:

ale jej ten styl najbardziej pasuje :tongue4: i ma ladna buzie :decayed:

buzie, powiadasz? :mysli:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 00:27_________________________________________________

blondi jak nic

popieram :good: swietny styl ubierania sie ma :naughty:

ich styl ubierania sie niczym sie nie różni... no może kolorami :tongue4:

ale jej ten styl najbardziej pasuje :tongue4: i ma ladna buzie :decayed:

amen :good:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 00:25_________________________________________________

jak ma zajebistą figure i buzie , to styl ubierania jest bez znaczenia akurat :decayed: jak dla mnie to może wtdy nawet bez ubrań łazić :tongue4:

amen nr2 :notworthy:

alleluja!!! :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
jak ma zajebistą figure i buzie , to styl ubierania jest bez znaczenia akurat jak dla mnie to może wtdy nawet bez ubrań łazić

ale tylko po twoim mieszkaniu :decayed:

Opublikowano
jak ma zajebistą figure i buzie , to styl ubierania jest bez znaczenia akurat jak dla mnie to może wtdy nawet bez ubrań łazić

ale tylko po twoim mieszkaniu :decayed:

najlepiej po moim :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ide spać :hi:

Opublikowano

ide spać :hi:

narka :hi:

Opublikowano

ide spać :hi:

biedactwo.... smaków sobie narobił, a i tak się obudzi w tym samym łóżku co zawsze :kwasny:

:polew: :polew:

Opublikowano

Kezor spij dobrze :>

Opublikowano

ide spać :hi:

biedactwo.... smaków sobie narobił, a i tak się obudzi w tym samym łóżku co zawsze :kwasny:

:polew: :polew:

nie w tym nic śmiesznego :no:

:wink4:

Opublikowano

Witam. Miało być fajne a skończyłem jak Keżor w domu :wallbash: Żadnej fajnej imprezy ;(

Opublikowano

Witam. Miało być fajne a skończyłem jak Keżor w domu :wallbash: Żadnej fajnej imprezy ;(

nom to czemu niewbiłeś na forum wcześniej??

Opublikowano

Witam. Miało być fajne a skończyłem jak Keżor w domu :wallbash: Żadnej fajnej imprezy ;(

nom to czemu niewbiłeś na forum wcześniej??

Teraz wróciłem do domu bo się wkurwiłem i poszedłem na pizzę :decayed:
Opublikowano

Teraz wróciłem do domu bo się wkurwiłem i poszedłem na pizzę :decayed:

hehe grubasss :polew: :polew: :polew::wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.