Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Wolfu , ja mom majzle :> wybijemy od tyłu :kox: jak coś oczywiście :decayed:

Opublikowano

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 14:36_________________________________________________Bulczas masz śledzie do horusa ?

Mnie tez by sie przydaly takie sledzie i przydalo by sie zobaczyc na spocie czemu tyl glosniki nie graja :decayed:

Opublikowano

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 14:36_________________________________________________Bulczas masz śledzie do horusa ?

Mnie tez by sie przydaly takie sledzie i przydalo by sie zobaczyc na spocie czemu tyl glosniki nie graja :decayed:

może z tyłu nie masz głośników :polew:

:wink4:

Opublikowano

może z tyłu nie masz głośników :polew:

:wink4:

Cos tam jest :decayed: I wygladaja na glosniki :naughty:

Opublikowano

może z tyłu nie masz głośników :polew:

:wink4:

Cos tam jest :decayed: I wygladaja na glosniki :naughty:

to sprawdź na radyjku czy czasem nie masz nastawione zeby grał tylko przód :polew:

dżołk, no ale czasem trzeba zacząć od prostych rzeczy :tongue4:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 15:00_________________________________________________na technicznym już by mi dwie wypowiedzi przybyły :wallbash:

:polew:

Opublikowano

to sprawdź na radyjku czy czasem nie masz nastawione zeby grał tylko przód :polew:

dżołk, no ale czasem trzeba zacząć od prostych rzeczy :tongue4:

Proste rzeczy sprawdzilem na poczatku :wink4: A nie mam wlasnie kluczy zeby wyciagnac radyjko :naughty:

Opublikowano

może z tyłu nie masz głośników :polew:

:wink4:

Cos tam jest :decayed: I wygladaja na glosniki :naughty:

to sprawdź na radyjku czy czasem nie masz nastawione zeby grał tylko przód :polew:

dżołk, no ale czasem trzeba zacząć od prostych rzeczy :tongue4:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 15:00_________________________________________________na technicznym już by mi dwie wypowiedzi przybyły :wallbash:

:polew:

zartowniś

hehehe na technicznym najlepiej nabija się posty przez :vaglogi:. i nikt nic nie może takiej wypowiedzi zarzucić :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

ea58cb7b7ccaf124.jpg

:naughty:

Opublikowano

ea58cb7b7ccaf124.jpg

:naughty:

JA pindole co za obciachowa A4

Opublikowano

:hi: wszystkim

haratacz wrócił :decayed:

Opublikowano

:hi: wszystkim

haratacz wrócił :decayed:

mmh siema haratacz

Opublikowano
  • Autor

ea58cb7b7ccaf124.jpg

:naughty:

JA pindole co za obciachowa A4

obiachowa to by była jakbym miał pod machą 2,5 :decayed:
Opublikowano

ea58cb7b7ccaf124.jpg

:naughty:

JA pindole co za obciachowa A4

obiachowa to by była jakbym miał pod machą 2,5 :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ea58cb7b7ccaf124.jpg

:naughty:

JA pindole co za obciachowa A4

obiachowa to by była jakbym miał pod machą 2,5 :decayed:

:shocked: co ty godosz 2,5 rulez :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 15:20_________________________________________________

ea58cb7b7ccaf124.jpg

:naughty:

JA pindole co za obciachowa A4

obiachowa to by była jakbym miał pod machą 2,5 :decayed:

:polew: :polew: :polew:

teteteet a Ciebie kto o zdanie pytał :kox:

:tongue4:

Opublikowano

Keżor co to sobie wydech z calibry wrzuciłeś?? :decayed:

Opublikowano

ea58cb7b7ccaf124.jpg

:naughty:

JA pindole co za obciachowa A4

obiachowa to by była jakbym miał pod machą 2,5 :decayed:

:shocked: co ty godosz 2,5 rulez :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 15:20_________________________________________________

ea58cb7b7ccaf124.jpg

:naughty:

JA pindole co za obciachowa A4

obiachowa to by była jakbym miał pod machą 2,5 :decayed:

:polew: :polew: :polew:

teteteet a Ciebie kto o zdanie pytał :kox:

:tongue4:

a ty co z tym pieknym nickiem sie tam napinasz :chytry:

Opublikowano
  • Autor

Keżor co to sobie wydech z calibry wrzuciłeś?? :decayed:

no w końcu ktoś zauważył :decayed: no , fajny nie :cool1:

:shocked: co ty godosz 2,5 rulez :gwizdanie:

taaaaaa :bag:
Opublikowano

no , fajny nie :cool1:

się obczai na żywo :naughty:

Opublikowano

ea58cb7b7ccaf124.jpg

:naughty:

JA pindole co za obciachowa A4

obiachowa to by była jakbym miał pod machą 2,5 :decayed:

:shocked: co ty godosz 2,5 rulez :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 15:20_________________________________________________

ea58cb7b7ccaf124.jpg

:naughty:

JA pindole co za obciachowa A4

obiachowa to by była jakbym miał pod machą 2,5 :decayed:

:polew: :polew: :polew:

teteteet a Ciebie kto o zdanie pytał :kox:

:tongue4:

a ty co z tym pieknym nickiem sie tam napinasz :chytry:

heheh jestem taki duży, piękny, silny, nikogo się nie boje :laghing2: :silacz:

dobra Pany ja powoli znikam, czas kończyc prace :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.