Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Stan , wiesz że jutro w Kato ma nie być wody 3 dni :wallbash: wymienili wc**j osiedli , al enie pamiętam czy Twoje sie załapało :wink4:

moje i sąsiadujące niestety tak ...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miszka :hi: weź ten "produkt" jutro na spota :naughty:

przepytamy cie itd itp

spoko wezmę :good:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 21:01_________________________________________________

Stan , wiesz że jutro w Kato ma nie być wody 3 dni :wallbash: wymienili wc**j osiedli , al enie pamiętam czy Twoje sie załapało :wink4:

moje i sąsiadujące niestety tak ...

w centrum ma być woda

z gulika :polew:

Opublikowano

kędzior jak tam cos dla dimana nagrywasz to zrób x2

:naughty: :naughty: :naughty:

hehe jesteś pewien?? :polew: :polew: :polew:

Kędzior - pamiętaj o mojej ETCE :gwizdanie:

o widzisz bym zapomniał

Opublikowano

kędzior jak tam cos dla dimana nagrywasz to zrób x2

:naughty: :naughty: :naughty:

hehe jesteś pewien?? :polew: :polew: :polew:

jeśli cos w deseń tego co keżorowi nagrałeś to wchodze chyba że diman chciał disco polo????

jak tak to nie ....

bo mam juz :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

zdupiam panowie w Kime bo padam na pysk :lazy::hi:

Opublikowano

zdupiam panowie w Kime bo padam na pysk :lazy::hi:

narkaa

Dimanowi mam nagrać hity 80' 90' :naughty:

Opublikowano

zdupiam panowie w Kime bo padam na pysk :lazy::hi:

:hi:

Opublikowano

zdupiam panowie w Kime bo padam na pysk :lazy::hi:

narkaa

Dimanowi mam nagrać hity 80' 90' :naughty:

wspomnienia jego młodzieńczych lat... :polew:

Opublikowano

zdupiam panowie w Kime bo padam na pysk :lazy::hi:

narkaa

Dimanowi mam nagrać hity 80' 90' :naughty:

wspomnienia jego młodzieńczych lat... :polew:

to raczej 60' :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak mi już brakuje szybkiej jazdy ;( chce już wiosne i letnie kapciory :disgust:

niech dopier*oli śniegu na jutro żeby można było się poślizgać :decayed:

ja już chce wiosne :wallbash:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 21:22_________________________________________________

zdupiam panowie w Kime bo padam na pysk :lazy::hi:

narkaa

Dimanowi mam nagrać hity 80' 90' :naughty:

wspomnienia jego młodzieńczych lat... :polew:

to raczej 60' :polew: :polew: :polew:

heheh chciałem go trochę odmłodzić :gwizdanie:

Opublikowano

mi to się wydaje, ze Diman jest starszy niż Zbigniew Wodecki :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

mi to się wydaje, ze Diman jest starszy niż Zbigniew Wodecki :decayed:

:polew: :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

Zbigniew Wodecki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Stanley przez Ciebie spadłem z fotela.

:laghing2::laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

W sumie jak wiatr zawieje to fryzury mają podobne

Opublikowano

W sumie jak wiatr zawieje to fryzury mają podobne

buehehehe :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dobrze, że Diman jest fajny chłopak i zna się na żartach :decayed:

Opublikowano

dobrze, że Diman jest fajny chłopak i zna się na żartach :decayed:

to się okaże :gwizdanie:

Opublikowano

dobrze, że Diman jest fajny chłopak i zna się na żartach :decayed:

to się okaże :gwizdanie:

no przecież :naughty:

Opublikowano

i jak tam zalałeś Rafałowi? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

i jak tam zalałeś Rafałowi? :naughty: :naughty: :naughty:

dzisiaj był najazd Sosnowca- ponad 230 litrów

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.