Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heheh jestem taki duży, piękny, silny, nikogo się nie boje :laghing2: :silacz:

dobra Pany ja powoli znikam, czas kończyc prace :decayed:

no prawie żem z krzesełka spadł :polew: :polew: :polew:

:wink4:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 15:30_________________________________________________

poćwicze se na drążku :kox:

ćwicz ćwicz jutro pokażesz muły :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć wam wszystkim online i nie tylko. Chcę jutro przyjechać na spocik na stawiki. Mam do was przy okazji prośbę, widzę że kędzior ma coś (chyba) czego potrzebuję, mianowicie potrzebuję zrobić basik w sedanie, a moja skrzynka jest trochę za duża, bo mi wózek nie wejdzie. Do rzeczy, chodzi mi czy ktoś ma może subwoofer do avanta luzem, bo chciałbym przymierzyć do swojego.

Opublikowano

siemka WujekA4 :wink4:

niewiem czy mam suba bo jeszcze niepodłączałem audio :decayed::bag:

ale na dniach będzie sprzęt podłączony tak mi się wydaję :mysli::polew:

Opublikowano

Chodzi mi dokładnie czy masz ori u siebie w bagażniku, albo w piwnicy, bo nie chcę w ciemno kupować

Opublikowano

Keżor, ale przeca rasowy diesel ma kominy skierowane w dół, a nie dwururke z calibry :blink:

:wink4:

Opublikowano

no w końcu ktoś zauważył :decayed: no , fajny nie :cool1:

te, pan drążek, zrób porządną fote, a nie takiego brudasa wklejasz! :tongue4::polew::naughty:

Opublikowano

i tak bys nie kupił

:tongue4: :tongue4:

kasa doszła :mysli:

Max dziś ci wyslę ten numer... normalnie nie mam na nic czasu... :kwasny: :kwasny:
Opublikowano

:hi:

Stanley, nie wiem czy zauważyłeś ale to były avusy I więc gorsze wyglądem od II :gwizdanie:

opony 245...za wielkie balony :thumbdown:

nie napalaj się na każdą okazję bo możesz łatwo wtopić :wink4:

Opublikowano

:hi:

Stanley, nie wiem czy zauważyłeś ale to były avusy I więc gorsze wyglądem od II :gwizdanie:

opony 245...za wielkie balony :thumbdown:

nie napalaj się na każdą okazję bo możesz łatwo wtopić :wink4:

ja już mam za dużo lat żeby się napalać na koła :wink4:

a to są II czy I ? :mysli:

http://www.allegro.pl/item953629203_orginal_audi_17_a3_s3_a4_s4_a6_s6_5x112.html[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 18:43_________________________________________________

i tak bys nie kupił

:tongue4: :tongue4:

kasa doszła :mysli:

:good:

Opublikowano
  • Autor

avusy I są tylko w 17" a avusy II są tylko w 18" :wink4:

[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:05_________________________________________________

Keżor, ale przeca rasowy diesel ma kominy skierowane w dół, a nie dwururke z calibry :blink:

:wink4:

nie znasz sie :tongue4:
Opublikowano

dzięki prezes :)

możesz zabrać jutro ze sobą swoje 17" ?

Opublikowano
  • Autor

wezme wezme , jak nie zapomne :decayed:

Opublikowano

wezme wezme , jak nie zapomne :decayed:

no i żabe :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wezme wezme , jak nie zapomne :decayed:

no i żabe :naughty:

i może frytki do tego ? :polew: [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:37_________________________________________________hahaha , kumpel ma opis na gg

"-puk puk

-kto tam?

-dolny wahacz "

:polew: :polew:

Opublikowano

"-puk puk

-kto tam?

-dolny wahacz "

:polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

siemasz Katowicki :silacz:

:siema: reszta

Opublikowano

wezme wezme , jak nie zapomne :decayed:

no i żabe :naughty:

i może frytki do tego ? :polew: [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 19:37_________________________________________________hahaha , kumpel ma opis na gg

"-puk puk

-kto tam?

-dolny wahacz "

:polew: :polew:

:polew:

Opublikowano

:siema: [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:02_________________________________________________kto jutro wybiera się na spota :punk:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:10_________________________________________________

"-puk puk

-kto tam?

-dolny wahacz "

:polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

siemasz Katowicki :silacz:

:siema: reszta

Może Bulik nas odwiedzi :cool1:

Opublikowano

:siema: [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:02_________________________________________________kto jutro wybiera się na spota :punk:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:10_________________________________________________

"-puk puk

-kto tam?

-dolny wahacz "

:polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

siemasz Katowicki :silacz:

:siema: reszta

Może Bulik nas odwiedzi :cool1:

a to ja nie jade pierdziele :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.