Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tez zmykam panowie trzymajcie sie :wink4:

narka :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wszyscy poszli a ja jestem :naughty:

Opublikowano

Wszyscy poszli a ja jestem :naughty:

to spadaj :polew:

Opublikowano

Wszyscy poszli a ja jestem :naughty:

:hi: co tam ziom?

Opublikowano

Wszyscy poszli a ja jestem :naughty:

to spadaj :polew:

Sam spadaj sobie pobiegać :naughty:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 23:04_________________________________________________

Wszyscy poszli a ja jestem :naughty:

:hi: co tam ziom?

Wyjebany jestem trochę po robocie :confused4: I jeszcze ta pogoda :wallbash:
Opublikowano

podobno w środe do czekolady chłopaki się wybierają idymy? :rolleyes:

Opublikowano

to ja nie idę... :gwizdanie:

Opublikowano

to ja nie idę... :gwizdanie:

no to w takim razie teraz idę na bank :decayed:

Opublikowano

podobno w środe do czekolady chłopaki się wybierają idymy? :rolleyes:

W sumie mógłbym podjechać po robocie :naughty:
Opublikowano

to ja nie idę... :gwizdanie:

a mialeś iśc :gwizdanie:

Opublikowano

to ja nie idę... :gwizdanie:

a mialeś iśc :gwizdanie:

Pucek leci w kulki :gwizdanie:
Opublikowano

to ja nie idę... :gwizdanie:

a mialeś iśc :gwizdanie:

noooo :naughty:

Kolega Królu mnie zaprosił :>

Opublikowano

podobno w środe do czekolady chłopaki się wybierają idymy? :rolleyes:

W sumie mógłbym podjechać po robocie :naughty:

nie no ja bym poszedł ale kur*a ale nie w środe panowie :confused4: jak co to w wikendasa moglibymy gdzie uderzyć :gwizdanie:

Opublikowano

to ja nie idę... :gwizdanie:

a mialeś iśc :gwizdanie:

noooo :naughty:

Kolega Królu mnie zaprosił :>

no to wpadniesz po mnie co :naughty:

Opublikowano

to ja nie idę... :gwizdanie:

a mialeś iśc :gwizdanie:

Pucek leci w kulki :gwizdanie:

poważnie nie idę...

choroba mnie złapała, program w środę a za tydzień bukowina, więc nie ma lekko

Opublikowano

Kolega Królu mnie zaprosił :>

ta teraz to kolega a tak to go tylko obgadujesz i wyzywasz :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:

Opublikowano

podobno w środe do czekolady chłopaki się wybierają idymy? :rolleyes:

W sumie mógłbym podjechać po robocie :naughty:

nie no ja bym poszedł ale kur*a ale nie w środe panowie :confused4: jak co to w wikendasa moglibymy gdzie uderzyć :gwizdanie:

Dasz radę tak jak na BP :decayed::polew:
Opublikowano

Diman, jak było by tak że pojadę to wpadnę, ale na 99% mówię że nie jadę :naughty:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 23:16_________________________________________________

Kolega Królu mnie zaprosił :>

ta teraz to kolega a tak to go tylko obgadujesz i wyzywasz :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:

chudy jest spoko :kox:

Opublikowano

Diman, jak było by tak że pojadę to wpadnę, ale na 99% mówię że nie jadę :naughty:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 23:16_________________________________________________

Kolega Królu mnie zaprosił :>

ta teraz to kolega a tak to go tylko obgadujesz i wyzywasz :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:

chudy jest spoko :kox:

:good:

Opublikowano

Diman, jak było by tak że pojadę to wpadnę, ale na 99% mówię że nie jadę :naughty:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 23:16_________________________________________________

Kolega Królu mnie zaprosił :>

ta teraz to kolega a tak to go tylko obgadujesz i wyzywasz :polew: :polew: :polew: :polew:

:wink4:

chudy jest spoko :kox:

To po co dajesz koledze nadzieję że pojedzie :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.