Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spoko później byliśmy w maku :decayed:

:good:

nie żebym Wam życzył źle ale szkoda że nie mieliście biegunki :polew:

a żeby cię tak zesra*o grubasie ty :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spoko później byliśmy w maku :decayed:

:good:

nie żebym Wam życzył źle ale szkoda że nie mieliście biegunki :polew:

Prędzej chyba wy ją mieliście :gwizdanie:

nic a nic :naughty:

Opublikowano

Pucke co ty gadasz wpadaj ;p - sk tez wpadać ;p

Opublikowano

no spoko kloccie sie :decayed:

Opublikowano

Pucke co ty gadasz wpadaj ;p - sk tez wpadać ;p

Ja podjadę ale tak koło 23 :gwizdanie:
Opublikowano

Spoko później byliśmy w maku :decayed:

:good:

nie żebym Wam życzył źle ale szkoda że nie mieliście biegunki :polew:

a żeby cię tak zesra*o grubasie ty :polew: :polew: :polew: :polew:

widzę że trzeba przejść poprzeczkę wyżej...

Kędzior, ocieplenie idzie, a jak Ty jako bałwan się trzymasz? :decayed:

Opublikowano

sk tez wpadać ;p

taaa jak zwykle się dowiadujemy ostatni... i to jeszcze przez inne osoby, jak niechcesz to poprostu napsiz żebyśmy nieprzychodzili a nie jakieś tajemnice

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To się zaczyna jechanie po majtach :polew: :polew:

Opublikowano

Pucke co ty gadasz wpadaj ;p - sk tez wpadać ;p

Ja podjadę ale tak koło 23 :gwizdanie:

nie ma bata...chyba że dam d*py na pkp to pojadę :confused4:

nie mam kasy :wink4:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 23:43_________________________________________________

To się zaczyna jechanie po majtach :polew: :polew:

a Ty bucu co się cieszysz? :gwizdanie:

Opublikowano

widzę że trzeba przejść poprzeczkę wyżej...

Kędzior, ocieplenie idzie, a jak Ty jako bałwan się trzymasz? :decayed:

:> dawno sobie niedogryzaliśmy :>

koledzy z roboty tak się ciebie pytali że teraz tego na forum używasz?

Opublikowano

Powiedz że Ci szkoda się złożyć z dimanem na wahę sępie :naughty:

Opublikowano

Powiedz że Ci szkoda się złożyć z dimanem na wahę sępie :naughty:

:polew: :polew:

Opublikowano

widzę że trzeba przejść poprzeczkę wyżej...

Kędzior, ocieplenie idzie, a jak Ty jako bałwan się trzymasz? :decayed:

:> dawno sobie niedogryzaliśmy :>

koledzy z roboty tak się ciebie pytali że teraz tego na forum używasz?

NIE, w robocie mamy inną maskotkę :naughty:

aaa i o bałwanie to znam jeszcze inne powiedzenia :gwizdanie:

Rafał, poważnie nie mam kasy... :( ledwo co na bukowinę mi styka :gwizdanie:

Opublikowano

To podjadę po Ciebie :naughty: I teraz się nie wykręcisz :tongue4:

Opublikowano

Rafał, poważnie nie mam kasy... :( ledwo co na bukowinę mi styka :gwizdanie:

za grubo rezasz :naughty:

Opublikowano

To podjadę po Ciebie :naughty: I teraz się nie wykręcisz :tongue4:

:gwizdanie: a po drodze do knurowa

Opublikowano

Ja przez Kędziora jadę na debecie :polew:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 23:51_________________________________________________

To podjadę po Ciebie :naughty: I teraz się nie wykręcisz :tongue4:

:gwizdanie: a po drodze do knurowa

Spoko tylko wejściowe to jakaś ładna pani w mini najlepiej blondynka o niebieskich oczach :decayed:
Opublikowano

Ja przez Kędziora jadę na debecie :polew:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 23:51_________________________________________________

To podjadę po Ciebie :naughty: I teraz się nie wykręcisz :tongue4:

:gwizdanie: a po drodze do knurowa

Spoko tylko wejściowe to jakaś ładna pani w mini najlepiej blondynka o niebieskich oczach :decayed:

uważaj masz żandarma :gwizdanie:

hehe profesjonalne doradztwo finansowe :good:

Opublikowano

Ja przez Kędziora jadę na debecie :polew:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 23:51_________________________________________________

To podjadę po Ciebie :naughty: I teraz się nie wykręcisz :tongue4:

:gwizdanie: a po drodze do knurowa

Spoko tylko wejściowe to jakaś ładna pani w mini najlepiej blondynka o niebieskich oczach :decayed:

uważaj masz żandarma :gwizdanie:

hehe profesjonalne doradztwo finansowe :good:

Chodzi mi tylko o towarzystwo jakieś miłem bo przecież Pucka ani Dimana do takiego nie można zaliczyć :polew:
Opublikowano

to ja nie jadę :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.