Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakoś trudno mi w to uwierzyc ze lubisz krawaciarzy

no niestety cały przyszły tydzień będę musiał siedzieć w wawie. ja nie chce ;( :wallbash:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakoś trudno mi w to uwierzyc ze lubisz krawaciarzy

no niestety cały przyszły tydzień będę musiał siedzieć w wawie. ja nie chce ;( :wallbash:

co mi kupisz na pamiątkę :decayed:

Opublikowano

jeszcze godzina i łogień na A4

dzisiaj dzień przedmuchiwania turbiny :kox:

:polew: :polew: :polew: a to co ja mam przedmuchać?? :confused4:

mmmh przedmuchaj wentle żeby nie było w nich wody :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 13:56_________________________________________________

Jakoś trudno mi w to uwierzyc ze lubisz krawaciarzy

no niestety cały przyszły tydzień będę musiał siedzieć w wawie. ja nie chce ;( :wallbash:

co mi kupisz na pamiątkę :decayed:

heheh przywioze ci bilet z metra jak go gdzieś znajde :polew: podobnież jest raz już szukałem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: a to co ja mam przedmuchać?? :confused4:

zabawne...

:polew: :polew:

Opublikowano

jeszcze godzina i łogień na A4

dzisiaj dzień przedmuchiwania turbiny :kox:

dałem już cynk zaprzyjaźnionemu patrolowi z "czarnej vectry". pozdrów ich jak się spotkacie :wink4:

Opublikowano

jeszcze godzina i łogień na A4

dzisiaj dzień przedmuchiwania turbiny :kox:

dałem już cynk zaprzyjaźnionemu patrolowi z "czarnej vectry". pozdrów ich jak się spotkacie :wink4:

będą wdychać moje spaliny :decayed:

Opublikowano

jeszcze godzina i łogień na A4

dzisiaj dzień przedmuchiwania turbiny :kox:

dałem już cynk zaprzyjaźnionemu patrolowi z "czarnej vectry". pozdrów ich jak się spotkacie :wink4:

będą wdychać moje spaliny :decayed:

przekroczysz 3tys obrotów i nawet cię kamerką niezłapią :>

Opublikowano

jeszcze godzina i łogień na A4

dzisiaj dzień przedmuchiwania turbiny :kox:

dałem już cynk zaprzyjaźnionemu patrolowi z "czarnej vectry". pozdrów ich jak się spotkacie :wink4:

będą wdychać moje spaliny :decayed:

a pro po wdychania

http://www.sadistic.pl/pogoda-pod-chmurka-vt34143.htm

:polew:

Opublikowano

chodzi ci o wszystkie filmiki na 3 stronie??

Opublikowano

Postaram sie dzisiaj przybyc. Mam nadzieje ze was znajde na tym parkingu.

Pozdro.

Opublikowano

chodzi ci o wszystkie filmiki na 3 stronie??

nie mój błąd poprawiłem

Postaram sie dzisiaj przybyc. Mam nadzieje ze was znajde na tym parkingu.

Pozdro.

jak nie będzie nas na zielonym parkingu pod Realem to w MD koło BP po drugiej stronie A4

Opublikowano

Postaram sie dzisiaj przybyc. Mam nadzieje ze was znajde na tym parkingu.

Pozdro.

spoko szukaj nas na zielonym :wink4:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 14:38_________________________________________________nom pod chmurką spoko hehe :good:

Opublikowano

spadam do domciu :decayed:

Opublikowano

spadam do domciu :decayed:

jedz jedz trzeba obiad przecież uważyć :>

Opublikowano

ja również zmykam

Do zobaczenia wieczorem

Opublikowano

Keżor ?

Opublikowano

fajny felunek :naughty:

030l.jpg

Opublikowano

fajny felunek :naughty:

030l.jpg

:kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

ja sie dziś spóźnie , bo ide ...

...łumyć łokno :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 16:11_________________________________________________

Keżor ?

czego , sie grzecznie pytam ? :decayed:

fajny felunek :naughty:

030l.jpg

fura nowaka_zg :tongue4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.