Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no nie wiedziałem że to taki problem że musi ktoś zaakceptować mój przyjazd -Pucek jeśli sie zgodzisz i praca mi pozwoli to naewno wpadnę tylko jak was tam znajdę na tym parkingu?

wal do Miron78 :decayed:

mnie nie będzie tym razem w SG...niestety II zmiana, ale jak wjeżdżasz od strony zabrza to kierujesz się maksymalnie na prawo :rolleyes:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no nie wiedziałem że to taki problem że musi ktoś zaakceptować mój przyjazd -Pucek jeśli sie zgodzisz i praca mi pozwoli to napewno wpadnę tylko jak was tam znajdę na tym parkingu?

Na pewno żadnej akceptacji żadnego Pucka :polew: :polew: :polew:

Na poważnie to nie potrzebna żadna akceptacja :wink4:

Opublikowano

no nie wiedziałem że to taki problem że musi ktoś zaakceptować mój przyjazd -Pucek jeśli sie zgodzisz i praca mi pozwoli to napewno wpadnę tylko jak was tam znajdę na tym parkingu?

jak będzie Pelex to od razu :polew: :polew: :polew:

A jak nie to kilka-kilkanaście a4 stoi a przy nich taka grupa ludzi

p.s. Panowie - nowi ludzie mogą nie zrozumieć waszych żartów i się zniechęcić

p.s.2 Miron - nie mów, że ty tutaj czytasz ten wątek na bieżąco :shocked:

Opublikowano

oczywiście że nie jest potrzebna jakaś akceptacja :decayed:

wpadasz, witasz się i jesteś, jest wesoło i jak masz pytania to pytasz :wink4:

Opublikowano

oczywiście że nie jest potrzebna jakaś akceptacja :decayed:

wpadasz, witasz się i jesteś, jest wesoło i jak masz pytania to pytasz :wink4:

Pochwal się jeszcze jaki masz silnik ?

:kox:

Opublikowano

no nie wiedziałem że to taki problem że musi ktoś zaakceptować mój przyjazd -Pucek jeśli sie zgodzisz i praca mi pozwoli to napewno wpadnę tylko jak was tam znajdę na tym parkingu?

jak będzie Pelex to od razu :polew: :polew: :polew:

A jak nie to kilka-kilkanaście a4 stoi a przy nich taka grupa ludzi

p.s. Panowie - nowi ludzie mogą nie zrozumieć waszych żartów i się zniechęcić

p.s.2 Miron - nie mów, że ty tutaj czytasz ten wątek na bieżąco :shocked:

a co - zdziwiony :naughty:

Opublikowano

no nie wiedziałem że to taki problem że musi ktoś zaakceptować mój przyjazd -Pucek jeśli sie zgodzisz i praca mi pozwoli to napewno wpadnę tylko jak was tam znajdę na tym parkingu?

jak będzie Pelex to od razu :polew: :polew: :polew:

A jak nie to kilka-kilkanaście a4 stoi a przy nich taka grupa ludzi

p.s. Panowie - nowi ludzie mogą nie zrozumieć waszych żartów i się zniechęcić

p.s.2 Miron - nie mów, że ty tutaj czytasz ten wątek na bieżąco :shocked:

a co - zdziwiony :naughty:

no nawet ja tego spamu nie czytam :tongue4:
Opublikowano

Miron ma zainstalowaną na forum Ivone i czyta mu ten cały spam :decayed:

Opublikowano

Miron ma zainstalowaną na forum Ivone i czyta mu ten cały spam :decayed:

:decayed:

Opublikowano

dobra panowie, ja lecę

szczęśliwie mamy już środę :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no ja też spadam , a od rana działam jakoś :gwizdanie:

narka :hi:

Opublikowano

witam ponownie, spoko było na spocie i mam wielką nadzieję, że będę częsciej tam gościł :)

Opublikowano
:hi: wszystkim
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

no silnik mojej niuni to 3.2FSI(255KM) widlasta 6 i napęd stały 4x4

Opublikowano
  • Autor

no silnik mojej niuni to 3.2FSI(255KM) widlasta 6 i napęd stały 4x4

w końcu jakiś porządny zawodnik :kox:
Opublikowano

no silnik mojej niuni to 3.2FSI(255KM) widlasta 6 i napęd stały 4x4

Gratuluję zakupu. Silnik i napęd zacny :kox:
Opublikowano

juz uzupełniłem muj profil wiec widac jaki mam silnik[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 00:32_________________________________________________dzięki wszystkim , mam nadzieje ze dobry silnik bo ja ją kupiłem jakiś miesiąc temu wiec jestem na etapie testowania?....

Opublikowano
  • Autor

juz uzupełniłem muj profil wiec widac jaki mam silnik

a może sobie silnik daj w polu silnik (w tablece pod nickiem ? ) :wink4:
Opublikowano

Keżor zapytaj znajomego o te fele bo jestem ciekawy jak to będzie wygladać. Muszę wyregulować zawias bo za wysoko go podniosłem szczególnie teraz to widać :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.