Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to coś Ty mu tam nagrał :gwizdanie: :mysli:

niewiem czy chcesz się dowiedzieć prawdy :polew:

przyjmę wszystko na plecy :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

też chce to CD :naughty:

Opublikowano

Miszka, Stanley naprawdę chcecie przyśpiewki weselne?? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

też chce to CD :naughty:

no nie wiem czy chcesz :gwizdanie: no i oczywiscie ze doszedlem do konca i polskich utworow :wink4:

Opublikowano

też chce to CD :naughty:

no nie wiem czy chcesz :gwizdanie: no i oczywiscie ze doszedlem do konca i polskich utworow :wink4:

i co przesłuchałeś je całe?? nie no szacun :good:

Opublikowano

jawol

Opublikowano

też chce to CD :naughty:

no nie wiem czy chcesz :gwizdanie: no i oczywiscie ze doszedlem do konca i polskich utworow :wink4:

i co przesłuchałeś je całe?? nie no szacun :good:

no cale wporzo :naughty:

Opublikowano

no cale wporzo :naughty:

fajne kawałki co nie? masz już jakiś ulubiony?

jawol

jawol jawol ty libe alkohol :tongue4:

Opublikowano

no cale wporzo :naughty:

fajne kawałki co nie? masz już jakiś ulubiony?

jawol

jawol jawol ty libe alkohol :tongue4:

no jeszcze nie ale moze cos wybiore wkrótce :naughty:

Opublikowano
:bry: Wieczór! Wreszcie się ogarnąłem i już jestem w pracy! :kox:
Opublikowano

:bry: Wieczór! Wreszcie się ogarnąłem i już jestem w pracy! :kox:

:hi: REZACZ :hi:

Opublikowano

:bry: Wieczór! Wreszcie się ogarnąłem i już jestem w pracy! :kox:

:hi: REZACZ :hi:

:tongue4: :tongue4: Ale radocha jest!
Opublikowano

:bry: Wieczór! Wreszcie się ogarnąłem i już jestem w pracy! :kox:

:hi: REZACZ :hi:

:tongue4: :tongue4: Ale radocha jest!

to idzie Ci w końcu te padło ? :polew:

Opublikowano

:bry: Wieczór! Wreszcie się ogarnąłem i już jestem w pracy! :kox:

:hi: REZACZ :hi:

:tongue4: :tongue4: Ale radocha jest!

Akajm, Ty już w dwóch kategoriach startujesz:

pracownik roku i rezacz roku 2010 :gwizdanie:

Opublikowano

:bry: Wieczór! Wreszcie się ogarnąłem i już jestem w pracy! :kox:

:hi: REZACZ :hi:

:tongue4: :tongue4: Ale radocha jest!

Akajm, Ty już w dwóch kategoriach startujesz:

pracownik roku i rezacz roku 2010 :gwizdanie:

nom wciągnął się chłopak :good:

Opublikowano

:bry: Wieczór! Wreszcie się ogarnąłem i już jestem w pracy! :kox:

:hi: REZACZ :hi:

:tongue4: :tongue4: Ale radocha jest!

Akajm, Ty już w dwóch kategoriach startujesz:

pracownik roku i rezacz roku 2010 :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

:bry: Wieczór! Wreszcie się ogarnąłem i już jestem w pracy! :kox:

:hi: REZACZ :hi:

:tongue4: :tongue4: Ale radocha jest!

Akajm, Ty już w dwóch kategoriach startujesz:

pracownik roku i rezacz roku 2010 :gwizdanie:

nom wciągnął się chłopak :good:

Ale kasy już brakuje i nie pomaga nawet to, że pracuje po 24h/dobę! :wink4: :wink4:
Opublikowano

ta twoja B7 to teraz będzie chyba warta z 25 000 PLN :kox:

:polew::wink4:

Opublikowano

Ale kasy już brakuje i nie pomaga nawet to, że pracuje po 24h/dobę! :wink4: :wink4:

nom z tą kasą to u każdego tak :confused4: jedynie Max kasiasty :kox:

nom wkońcu się wziąłeś do roboty :polew:

Opublikowano

ta twoja B7 to teraz będzie chyba warta z 25 000 PLN :kox:

:polew::wink4:

:wallbash:

czyli z dychę musiałbym dołożyć

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.