Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zaraz pojawi się Kędzior :wallbash:

:polew:

ja bym na miejscu kedziora - zrobił ci na złość i się nie pojawił :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zaraz pojawi się Kędzior :wallbash:

:polew:

ja bym na miejscu kedziora - zrobił ci na złość i się nie pojawił :naughty:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 15:45_________________________________________________jak się nie pojawi (o już Go widzę) to napiszę coś że na pewno się pojawi :tongue4:

Opublikowano

co jest lamusy :decayed:

odebrałem furacza :naughty: i powiem wam że ładnie nawet gra ten ori sprzęcik h*j że kaseciak ale narazie sięnim będę lansował :kox::polew: :polew:

Keżor jak ty domyjesz ten garaż?? :polew:

Miszka co kędziorowy co kędziorowy hyy??

Opublikowano

Miszka co kędziorowy co kędziorowy hyy??

jak co ? Siema :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Albo Kędziorowy :kox:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 14:04_________________________________________________Stanley poddasz się poddasz :polew:

ano to kędziorowy ano to?? hehe

Stanley ty niepier**l tylko wrzucaj 18" albo 19" ładuj glebe i będzie wypas :naughty::kox::polew::tongue4:

Opublikowano

Albo Kędziorowy :kox:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 14:04_________________________________________________Stanley poddasz się poddasz :polew:

ano to kędziorowy ano to?? hehe

Stanley ty niepier**l tylko wrzucaj 18" albo 19" ładuj glebe i będzie wypas :naughty::kox::polew::tongue4:

chodziło o gryllll Twój :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Siatex :kox:

Opublikowano

chodziło o gryllll Twój :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Siatex :kox:

:sick3: :sick3: :sick3:
Opublikowano

chodziło o gryllll Twój :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Siatex :kox:

:sick3: :sick3: :sick3:

jest lansiarski na maxa hehe :polew: :polew: :polew: pozatym dodaje z jakieś 15 kuni :polew: :polew:

będę go zmieniał ale spokojnie najpierw inne rzeczy :tongue4:

Opublikowano

chodziło o gryllll Twój :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Siatex :kox:

:sick3: :sick3: :sick3:

jest lansiarski na maxa hehe :polew: :polew: :polew: pozatym dodaje z jakieś 15 kuni :polew: :polew:

będę go zmieniał ale spokojnie najpierw inne rzeczy :tongue4:

sprzedasz mi go :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

sprzedasz mi go :polew: :polew: :polew: :polew:

nie :tongue4: jak go zmienie ;( to powiesze sobie nad łóżkiem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

sprzedasz mi go :polew: :polew: :polew: :polew:

nie :tongue4: jak go zmienie ;( to powiesze sobie nad łóżkiem :polew: :polew: :polew:

zostaw na letnie spoty :gwizdanie: akurat na kiełbaski będzie :kox:

Opublikowano

sprzedasz mi go :polew: :polew: :polew: :polew:

nie :tongue4: jak go zmienie ;( to powiesze sobie nad łóżkiem :polew: :polew: :polew:

zostaw na letnie spoty :gwizdanie: akurat na kiełbaski będzie :kox:

nom o tym już dawno mówiłem że na wiosne jak znalazł :wink4::decayed:

Opublikowano

sprzedasz mi go :polew: :polew: :polew: :polew:

nie :tongue4: jak go zmienie ;( to powiesze sobie nad łóżkiem :polew: :polew: :polew:

zostaw na letnie spoty :gwizdanie: akurat na kiełbaski będzie :kox:

nom o tym już dawno mówiłem że na wiosne jak znalazł :wink4::decayed:

nogi się zrobi z FMIC'a keżorowego i będzie :kox: Barbecue :kox:

Opublikowano

co tam lachony?

jeszcze jutro i tydzień "wolnego" :naughty:

Opublikowano

sprzedasz mi go :polew: :polew: :polew: :polew:

nie :tongue4: jak go zmienie ;( to powiesze sobie nad łóżkiem :polew: :polew: :polew:

zostaw na letnie spoty :gwizdanie: akurat na kiełbaski będzie :kox:

nom o tym już dawno mówiłem że na wiosne jak znalazł :wink4::decayed:

nogi się zrobi z FMIC'a keżorowego i będzie :kox: Barbecue :kox:

browary się wyciągnie z twojego bagażnika i będzie luzzz :decayed:

weź sobie tak wolne jak ci mówiłem na spocie :tongue4:

Opublikowano

Co tam nieroby!? :naughty:

Opublikowano

sprzedasz mi go :polew: :polew: :polew: :polew:

nie :tongue4: jak go zmienie ;( to powiesze sobie nad łóżkiem :polew: :polew: :polew:

zostaw na letnie spoty :gwizdanie: akurat na kiełbaski będzie :kox:

nom o tym już dawno mówiłem że na wiosne jak znalazł :wink4::decayed:

nogi się zrobi z FMIC'a keżorowego i będzie :kox: Barbecue :kox:

browary się wyciągnie z twojego bagażnika i będzie luzzz :decayed:

weź sobie tak wolne jak ci mówiłem na spocie :tongue4:

już się nastawiłem psychicznie ze mam od poniedziałku wolne ( choc jeszcze jutro może się wiele zmienić)

PS. Jutro pogonie swój letni felunek :decayed:

Opublikowano

co tam lachony?

:grzywa:

a dziękuję, wszystko okey ! :wink4:

Opublikowano

Co tam nieroby!? :naughty:

no właśnie :kox:

Opublikowano

sprzedasz mi go :polew: :polew: :polew: :polew:

nie :tongue4: jak go zmienie ;( to powiesze sobie nad łóżkiem :polew: :polew: :polew:

zostaw na letnie spoty :gwizdanie: akurat na kiełbaski będzie :kox:

nom o tym już dawno mówiłem że na wiosne jak znalazł :wink4::decayed:

nogi się zrobi z FMIC'a keżorowego i będzie :kox: Barbecue :kox:

browary się wyciągnie z twojego bagażnika i będzie luzzz :decayed:

weź sobie tak wolne jak ci mówiłem na spocie :tongue4:

już się nastawiłem psychicznie ze mam od poniedziałku wolne ( choc jeszcze jutro może się wiele zmienić)

PS. Jutro pogonie swój letni felunek :decayed:

i ciekawe na czym będziesz jeździł :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.