Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a Ty myślisz że po co ja tyle nadgodzin tłukę :wink4:

:good: nom więc się nieczepiaj Stanleya tylko sobie zbieraj na swoje autko i będziesz w nim mogła robić co tylko będziesz chciała :decayed:

pozatym ja niedołożę reki przy zakupie 17" :decayed: bo ja polecał bym mu 18" więc to będzie jego decyzja,

ja tam do " sie nie bede wtrącać...

ale błagam - nie avusy!!! :confused4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

o fak masakra :polew: :polew: :polew:

Basia ładne są avusy tylko 18" niewiem czemu się tak czepiasz, to pokaż jakie się tobie podobają fele :wink4:

Opublikowano

chyba je gdzies widzialam :mysli:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 16:57_________________________________________________

o fak masakra :polew: :polew: :polew:

Basia ładne są avusy tylko 18" niewiem czemu się tak czepiasz, to pokaż jakie się tobie podobają fele :wink4:

no sorry ale mnie nie przekonasz, ja lubię takie z węższymi i gęściej rozstawionymi ramionami

tylko nie takie szprychowate...

raczej coś na wzór somesowych

Opublikowano

Stanley takie już kiedyś pokazywał

Opublikowano

chyba je gdzies widzialam :mysli:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 16:57_________________________________________________

o fak masakra :polew: :polew: :polew:

Basia ładne są avusy tylko 18" niewiem czemu się tak czepiasz, to pokaż jakie się tobie podobają fele :wink4:

no sorry ale mnie nie przekonasz, ja lubię takie z węższymi i gęściej rozstawionymi ramionami

tylko nie takie szprychowate...

raczej coś na wzór somesowych

na szczęście to Stanley dokona wyboru

Somesowe raczej do jasnego koloru moim zdaniem np do mnie by pasowały

Opublikowano

chyba je gdzies widzialam :mysli:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 16:57_________________________________________________

o fak masakra :polew: :polew: :polew:

Basia ładne są avusy tylko 18" niewiem czemu się tak czepiasz, to pokaż jakie się tobie podobają fele :wink4:

no sorry ale mnie nie przekonasz, ja lubię takie z węższymi i gęściej rozstawionymi ramionami

tylko nie takie szprychowate...

raczej coś na wzór somesowych

na szczęście to Stanley dokona wyboru

Somesowe raczej do jasnego koloru moim zdaniem np do mnie by pasowały

:fool:

Opublikowano
:cool1:
Opublikowano

nie wiem co sie tak wszyscy spuszczacie nad tymi avusami ???

chyba zostaje mi liczyć na to, że jak już będą założone to mnie porwie :decayed:

...bo ten srebrny combik na avusach, którego stan zamalował na czarno w paincie żeby mi pokazać,

mnie nie przekonał :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

siema, zaraz nadrobie spam , ale chce sie zapytać , czy jedzie ktoś do SG na spota , bo bym chciał jechać a nie mam jak , bo moje jeszcze nie poskładane , bo dziś nic nie zrobiłem :wallbash:

Opublikowano

siema, zaraz nadrobie spam , ale chce sie zapytać , czy jedzie ktoś do SG na spota , bo bym chciał jechać a nie mam jak , bo moje jeszcze nie poskładane , bo dziś nic nie zrobiłem :wallbash:

Max śmiga

Opublikowano

siema, zaraz nadrobie spam , ale chce sie zapytać , czy jedzie ktoś do SG na spota , bo bym chciał jechać a nie mam jak , bo moje jeszcze nie poskładane , bo dziś nic nie zrobiłem :wallbash:

no Max płakał , że nikt z nim nie chce jechać :wink4:

Opublikowano

Adrenalina pokaż no jakie się tobie fele podobają :wink4:

Opublikowano

Adrenalina pokaż no jakie się tobie fele podobają :wink4:

to może potem, bo teraz w robocie siedze

trzeba przynajmniej stwarzać pozory że sie pracuje :tongue4:

ale jak dla mnie somesowe są good :>

Opublikowano

Adrenalina pokaż no jakie się tobie fele podobają :wink4:

to może potem, bo teraz w robocie siedze

trzeba przynajmniej stwarzać pozory że sie pracuje :tongue4:

ale jak dla mnie somesowe są good :>

nom nawet wporzadku są ale dopiero ładnie wyglądają jak by to były 18" :evil:

Opublikowano

te keżorowe co to stan mierzył we wtorek też niczego sobie :wink4:

Opublikowano

Adrenalina pokaż no jakie się tobie fele podobają :wink4:

to może potem, bo teraz w robocie siedze

trzeba przynajmniej stwarzać pozory że sie pracuje :tongue4:

ale jak dla mnie somesowe są good :>

nom nawet wporzadku są ale dopiero ładnie wyglądają jak by to były 18" :evil:

albo przy 17 i glebie :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.