Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zmieniłem błotnik.. i dopiero jak założyłem nowy to zauważyłem że jest po 1 lifcie :bag: KU.WA

jutro jade gdzieś na podziemny parking zmienić lampy bo dziś w momencie jak zrzuciłem nadkole to zaczęło padać :angry:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co to za skandal Miszka? :naughty:

TURBO skandal najebka i tyle :kox:

:hi:

Opublikowano

co to za skandal Miszka? :naughty:

TURBO skandal najebka i tyle :kox:

:hi:

hehe czyli norma

zmieniłem błotnik.. i dopiero jak założyłem nowy to zauważyłem że jest po 1 lifcie :bag: KU.WA

jutro jade gdzieś na podziemny parking zmienić lampy bo dziś w momencie jak zrzuciłem nadkole to zaczęło padać :angry:

hehe czyli jeden blotnik do rezania mniej:P

Opublikowano

lecę się przespać z moją :polew:

Opublikowano
:hi: dzis to jakis sezon na blotniki ja tez dzis wymienialem :rolleyes:
Opublikowano

:hi: dzis to jakis sezon na blotniki ja tez dzis wymienialem :rolleyes:

wiosna - sezon lansu się zaczął :naughty:

Opublikowano

lecę się przespać z moją :polew:

a przestań będziesz się wygłupiał lepiej na forum posiedź :gwizdanie: dostałeś sms odemnie? no to działaj coś ziomm :kox:

:hi: dzis to jakis sezon na blotniki ja tez dzis wymienialem :rolleyes:

:hi: hehe też polifta wstawiłeś :naughty:

:hi: dzis to jakis sezon na blotniki ja tez dzis wymienialem :rolleyes:

wiosna - sezon lansu się zaczął :naughty:

nom tylko ja się niebędę lansował ;(

Opublikowano

zebys wiedzial :polew: po lifcie :gwizdanie:

Opublikowano

dostałem eSa :naughty: raz jeszcze powtórzę nie jadę na ogólnopolski :tongue4:

Opublikowano

zebys wiedzial :polew: po lifcie :gwizdanie:

:>

dostałem eSa :naughty: raz jeszcze powtórzę nie jadę na ogólnopolski :tongue4:

to wal się na cyce :thumbdown::polew: :polew: będziesz jeszcze chciał żebym się z tobą wódki napił to wtedy powiem NIE

Opublikowano

Kędzior Ty chamie :thumbdown:

Piter to odmłodziłeś furkę :kox:

Opublikowano

no o rok :polew:

Opublikowano

Kędzior Ty chamie :thumbdown:

a ty se zmień miejsce pobytu w profilu ty tychowiczaninie :polew:

no o rok :polew:

kurde muszę się przyjrzeć bliżej twojej furmanie bo kurde nawet jej nieobglądałem dokładniej co i jak :kox:

Opublikowano

poco?? :tongue4: :tongue4: jeszcze cos znajdziesz :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior Ty chamie :thumbdown:

a ty se zmień miejsce pobytu w profilu ty tychowiczaninie :polew:

no o rok :polew:

kurde muszę się przyjrzeć bliżej twojej furmanie bo kurde nawet jej nieobglądałem dokładniej co i jak :kox:

a skąd wiesz gdzie ja przebywam :tongue4:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 23:57_________________________________________________

poco?? :tongue4: :tongue4: jeszcze cos znajdziesz :gwizdanie:

mało tego jeszcze ukradnie :polew:

Opublikowano

problem w tym że mam teraz 2 gustowne dziury na dole pod znaczkiem audi na listwe której nie posiadam.. czyli że bede sie musiał ze szpachlą zaprzyjaźnić.. ;)

Opublikowano

poco?? :tongue4: :tongue4: jeszcze cos znajdziesz :gwizdanie:

hehe jak znajdę to zachowam dla siebie :wink4::decayed:

Opublikowano

niekoniecznie ja przylepilem tasme matowa czarna i niezuca sie w oczy :decayed:[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 23:59_________________________________________________to spoko :good:

Opublikowano

mało tego jeszcze ukradnie :polew:

to że tobie ukradłem portfel to nieznaczy że wszystkim muszę :gwizdanie: :polew: :polew: :wink4:

problem w tym że mam teraz 2 gustowne dziury na dole pod znaczkiem audi na listwe której nie posiadam.. czyli że bede sie musiał ze szpachlą zaprzyjaźnić.. ;)

dobra dziura niejest zła :gwizdanie: nom to będziesz musiał trochę rzeźbić :naughty:

Opublikowano

hmmmm pomyśle nad tym jutro :) chyba że słabo mi pójdzie cięcie błotników pod lampy to wymienie je oba na po 2 lifcie :przebiegly:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.