Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: na chwilę potem spadam do roboty :wallbash:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: na chwilę potem spadam do roboty :wallbash:

a ja mam tydzień "wolnego" :decayed:

Opublikowano

:hi: na chwilę potem spadam do roboty :wallbash:

a ja mam tydzień "wolnego" :decayed:

taki to pożyje, ja siedzę w biurze - w domu i za c**ja nie mogę się skupić na robocie :wallbash:

Opublikowano

:hi: na chwilę potem spadam do roboty :wallbash:

a ja mam tydzień "wolnego" :decayed:

Takiemu to dobrze :gwizdanie: Jak się wkurwię to pójdę na l4 :decayed:
Opublikowano

ja siedze w robocie.. ale po za tym że siedze to mi wszystko lotto :wink4:

Opublikowano

:hi: na chwilę potem spadam do roboty :wallbash:

a ja mam tydzień "wolnego" :decayed:

taki to pożyje, ja siedzę w biurze - w domu i za c**ja nie mogę się skupić na robocie :wallbash:

zrób sobie dzis wolne :decayed:

Opublikowano

To już wiem kto będzie liderem w statystykach teraz :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: na chwilę potem spadam do roboty :wallbash:

a ja mam tydzień "wolnego" :decayed:

taki to pożyje, ja siedzę w biurze - w domu i za c**ja nie mogę się skupić na robocie :wallbash:

zrób sobie dzis wolne :decayed:

:no: już w piątek robiłem na pół gwizdka, muszę po prostu wyłączyć forum to może coś dziś zarobię

[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 11:20_________________________________________________

To już wiem kto będzie liderem w statystykach teraz :gwizdanie:

statystki kłamią :naughty:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 11:20_________________________________________________

ja siedze w robocie.. ale po za tym że siedze to mi wszystko lotto :wink4:

też tak chcę :kox:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 11:20_________________________________________________albo najlepiej idźcie stąd :polew:

Opublikowano

Viva trans Pyskowice ciągle poszukuje pracowników :mysli:

Opublikowano

Viva trans Pyskowice ciągle poszukuje pracowników :mysli:

wrzuć na linka jak masz, bo może szukają kogos na moje miejsce :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

Ja chętnie przyjmę posadę dyrektora lub prezesa :decayed:

Opublikowano

tak?? a informatyków nie potrzebują?? :chytry:

Opublikowano

Może cały A4 klub będzie pracował w mercedesie :kox:

Opublikowano

poszukują:

1. stanowiskio : "kogoś za stanleya"

2. stanowisko : doradcę serwisowego

3. stanowisko : magazyniera/sprzedawcę

Ja bym się zatrudnił jak by potrzebowali kogoś do sprowadzania mercedesów z china :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

spadam do Keżora :kox:

Opublikowano

Też spadam ale do pracy ;( :hi:

Opublikowano

poszukują:

1. stanowiskio : "kogoś za stanleya"

2. stanowisko : doradcę serwisowego

3. stanowisko : magazyniera/sprzedawcę

Ja bym się zatrudnił jak by potrzebowali kogoś do sprowadzania mercedesów z china :naughty: :naughty: :naughty:

stanowisko nr 1 jest bardzo odpowiedzialne. Do moich obowiązków należy m.in. bajerowanie koleżanek z recepcji, bajerowanie wkur***wionych klientów i bajerowanie żony, że obcieli mi premie żeby mieć na rezanie :polew:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 11:41_________________________________________________Krolu masz pełna skrzynkę :gwizdanie:

Opublikowano

spadam do Keżora :kox:

też muszę się do niego wybrać ale to może jutro przed spotem :gwizdanie:

[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 11:41_________________________________________________

Też spadam ale do pracy ;( :hi:

ja też się biorę ostro za robotę :hi:

Opublikowano

juz oczyściłem :hi:

Opublikowano

Siemano :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.