Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

haratacz powrócił z ciężkiej pracy :naughty: siemanko :hi:

kupił Avusy ale teraz będzie musiał porezać całego furacza pod te fele :kox:

zapomniałeś że Stanley ma 170kuni po maską :gwizdanie: więc nie tylko fele ma zmienione :decayed:

Miszka ty seriooo

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: KĘDZIOR

seria serii nie równa - pamiętaj :tongue4:

Opublikowano

haratacz powrócił z ciężkiej pracy :naughty: siemanko :hi:

kupił Avusy ale teraz będzie musiał porezać całego furacza pod te fele :kox:

zapomniałeś że Stanley ma 170kuni po maską :gwizdanie: więc nie tylko fele ma zmienione :decayed:

Miszka ty seriooo

heheh to nawet ja mam bardziej wyrezaną furę niż miszka :tongue4::cool1: choć nic przy niej nie robiłem :decayed:

Opublikowano

z resztą miałem na myśli body kit :tongue4:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 15:10_________________________________________________

haratacz powrócił z ciężkiej pracy :naughty: siemanko :hi:

kupił Avusy ale teraz będzie musiał porezać całego furacza pod te fele :kox:

zapomniałeś że Stanley ma 170kuni po maską :gwizdanie: więc nie tylko fele ma zmienione :decayed:

Miszka ty seriooo

heheh to nawet ja mam bardziej wyrezaną furę niż miszka :tongue4::cool1: choć nic przy niej nie robiłem :decayed:

oj tu się mylisz kolego :thumbdown:

Opublikowano

ombry :hi: spadam na chwile musze okno umyc :shocked:

papuć :polew:

aczasami trza sie podlozyc :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: KĘDZIOR

seria serii nie równa - pamiętaj :tongue4:

nom twoja szczególnie :tongue4:

mam dziś dobry humorek jak mi który spier**** to ma wyjeb*ne u mnie :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: KĘDZIOR

seria serii nie równa - pamiętaj :tongue4:

nom twoja szczególnie :tongue4:

mam dziś dobry humorek jak mi który spier**** to ma wyjeb*ne u mnie :gwizdanie:

zejdź na dół i zobacz jaką masz rysę pociągniętą przez lewy bok :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 15:12_________________________________________________ :polew: :polew:

Opublikowano

z resztą miałem na myśli body kit :tongue4:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 15:10_________________________________________________

haratacz powrócił z ciężkiej pracy :naughty: siemanko :hi:

kupił Avusy ale teraz będzie musiał porezać całego furacza pod te fele :kox:

zapomniałeś że Stanley ma 170kuni po maską :gwizdanie: więc nie tylko fele ma zmienione :decayed:

Miszka ty seriooo

heheh to nawet ja mam bardziej wyrezaną furę niż miszka :tongue4::cool1: choć nic przy niej nie robiłem :decayed:

oj tu się mylisz kolego :thumbdown:

heheh ja tylko z rezania to zmieniłem postojowe na diody i wrzuciłem ksenon.

jestem pasjonatem marki i nie muszę rezać :tongue4:

Opublikowano

oj OKO motasz się coś, to masz porezane czy nie ? bo sam już nie wiem :wallbash:

Opublikowano

Vinsent nie chcę żebyś nas źle odebrał ale jeśli zależy Ci tylko na zVag'owaniu furki to lepszą opcją będzie dla Ciebie serwis bądź inny warsztat no chyba, że ktoś z Naszych zgodzi się to zrobić ale szczerze to wątpię w to, no chyba, że odpłatnie.

Już nieraz tak było, że przyjeżdżali ludzie, ktoś ich na spocie zVag'ował i tyle po nim zostało.

Rozumiem i nikogo źle nie zrozumiałem :D teraz to mi dopeiro głupio na spota podjechać, jak walnąłem taką gafe :embarrassed:

Opublikowano

siema Kędzior

co tam słychać po ziemią?

dobry humor to pewnie dniówka lajtowa :naughty:

Opublikowano

panowie krolu stoji pod moim blokiem moze cos mu zrobie :polew::tongue4:

Opublikowano

Vinsent nie chcę żebyś nas źle odebrał ale jeśli zależy Ci tylko na zVag'owaniu furki to lepszą opcją będzie dla Ciebie serwis bądź inny warsztat no chyba, że ktoś z Naszych zgodzi się to zrobić ale szczerze to wątpię w to, no chyba, że odpłatnie.

Już nieraz tak było, że przyjeżdżali ludzie, ktoś ich na spocie zVag'ował i tyle po nim zostało.

wpadaj bo B6 mało u nas ale i tak Cie nie zVag'ujemy :tongue4:

Rozumiem i nikogo źle nie zrozumiałem :D teraz to mi dopeiro głupio na spota podjechać, jak walnąłem taką gafe :embarrassed:

[/quote

Opublikowano

Vinsent nie chcę żebyś nas źle odebrał ale jeśli zależy Ci tylko na zVag'owaniu furki to lepszą opcją będzie dla Ciebie serwis bądź inny warsztat no chyba, że ktoś z Naszych zgodzi się to zrobić ale szczerze to wątpię w to, no chyba, że odpłatnie.

Już nieraz tak było, że przyjeżdżali ludzie, ktoś ich na spocie zVag'ował i tyle po nim zostało.

Rozumiem i nikogo źle nie zrozumiałem :D teraz to mi dopeiro głupio na spota podjechać, jak walnąłem taką gafe :embarrassed:

żeby to było przed ostatni raz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Vinsent nie chcę żebyś nas źle odebrał ale jeśli zależy Ci tylko na zVag'owaniu furki to lepszą opcją będzie dla Ciebie serwis bądź inny warsztat no chyba, że ktoś z Naszych zgodzi się to zrobić ale szczerze to wątpię w to, no chyba, że odpłatnie.

Już nieraz tak było, że przyjeżdżali ludzie, ktoś ich na spocie zVag'ował i tyle po nim zostało.

Rozumiem i nikogo źle nie zrozumiałem :D teraz to mi dopeiro głupio na spota podjechać, jak walnąłem taką gafe :embarrassed:

podjeżdzaj i powiedz, że jesteś ode mnie

jeszcze ci chłopaki w maku coś postawią :wink4::decayed:

Opublikowano

panowie krolu stoji pod moim blokiem moze cos mu zrobie :polew::tongue4:

jak masz hak to zapinaj linę w jego gryll i piz*a [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 15:16_________________________________________________pi zda ma być

Opublikowano

zejdź na dół i zobacz jaką masz rysę pociągniętą przez lewy bok :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 15:12_________________________________________________ :polew: :polew:

nie narażaj się dzisiaj :decayed:

heheh ja tylko z rezania to zmieniłem postojowe na diody i wrzuciłem ksenon.

jestem pasjonatem marki i nie muszę rezać :tongue4:

hehe no spoko :good:...

cieniasssss :polew: :polew: :polew: :polew:

Vinsent nie chcę żebyś nas źle odebrał ale jeśli zależy Ci tylko na zVag'owaniu furki to lepszą opcją będzie dla Ciebie serwis bądź inny warsztat no chyba, że ktoś z Naszych zgodzi się to zrobić ale szczerze to wątpię w to, no chyba, że odpłatnie.

Już nieraz tak było, że przyjeżdżali ludzie, ktoś ich na spocie zVag'ował i tyle po nim zostało.

Rozumiem i nikogo źle nie zrozumiałem :D teraz to mi dopeiro głupio na spota podjechać, jak walnąłem taką gafe :embarrassed:

nie ty pierwszy i nieostatni :wink4: wbijaj nic się niewstydź :tongue4:

Opublikowano

juz 3 dni woże fele w bagażniku i czuję do nich sentyment :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 15:17_________________________________________________Oko ile cali mają twoje fele ? :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

nie no, dżołk :wink4:

Opublikowano

Oko ma 13 :polew:

Opublikowano

panowie krolu stoji pod moim blokiem moze cos mu zrobie :polew::tongue4:

jak masz hak to zapinaj linę w jego gryll i pipka [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 15:16_________________________________________________pi zda ma być

na lakierze wyryje za moje LOGI K...a :naughty::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.