Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak do piątku załatwie dystanse to na prosiakach pojade :kox:

trzeba było mówić pożyczył bym ci moje :naughty:

a jakie masz ? :slina:

nom ja mam spore z 20mm albo 25mm :gwizdanie: tak mnie się wydaję ale niemierzyłem dokładnie :decayed:

to weź je i zapraszam do mnie :drunk:

to może dziś spot u keżora każdy tam ma coś do załatwienia :kox:

to i mi znowu rzeczy poginą :thumbdown: wola was zapraszać pojedyńczo i patrzeć na ręce

kiedyś mi zginął odkurzacz po takim spocie

niby znalazł sie za kilka tygodni , ale nismak pozostał :rolleyes:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a tak poważnie , to zapraszam , ja siedze w domu i rezam :hi:

może ktoś włączył usłyszał, że świszczy i zajebał jako turbo :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Adrenalina chcesz sprawdzić moją datę przydatności :yeah:

kto by się padliny chwycił :polew: :polew: :polew:

:wink4: :wink4: :wink4:

toś stary pojechał dzis bez obiadu jesteś

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

k**wa , jest tyle za***istych teledysków , że musze sobie jakieć LCD w aucie wyrezać :kox:

no przecież na tą panne z tego teledysku co Kędzior wrzuciłeś nie moge sie napatrzeć , normalnie chyba sie zakochałem :giveheart: (ta w złotym staniku) a jak sie rusza :travolta:

Opublikowano

:hi:

Piter jak ty tam mieszkasz - jak ja od 4 lat tam jeżdżę (od 2 furą) i nigdy tego twojego padła na zauważyłem :wink4::decayed:

Ja zaraz też śmigam zmienić na letnie :kwasny: :kwasny: :kwasny: raz ze łyse, dwa 15' trzy :sick3:

A co do logów to koledzy mają rację :gwizdanie: ale w sumie może się felg dorobię :mysli: :mysli: :mysli: ceny 1/2 tego co w ASO a wiedzie porównywalna jak nie większa :decayed::decayed:

Opublikowano

:hi:

Piter jak ty tam mieszkasz - jak ja od 4 lat tam jeżdżę (od 2 furą) i nigdy tego twojego padła na zauważyłem :wink4::decayed:

Ja zaraz też śmigam zmienić na letnie :kwasny: :kwasny: :kwasny: raz ze łyse, dwa 15' trzy :sick3:

A co do logów to koledzy mają rację :gwizdanie: ale w sumie może się felg dorobię :mysli: :mysli: :mysli: ceny 1/2 tego co w ASO a wiedzie porównywalna jak nie większa :decayed::decayed:

skromny :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Krolu , jak jedziesz na zlota swoim , to może Ci pożycze moje 17" letnie ? :decayed:

Opublikowano

Krolu , jak jedziesz na zlota swoim , to może Ci pożycze moje 17" letnie ? :decayed:

nie ruszy :gwizdanie:

Opublikowano

mnie jutro ziomale na spocie nie bedzie niestey cisne do w-wy ;( ;( ;( ;(

na jakieś delegacje czy jak się to tam nazywa

wiadomo jak jedziemy wkońcu czy cisza i każdy jedzie jak chce

Opublikowano

ok 120km jakieś 1,5godz max jazdy w jedną stronę :gwizdanie: przy natężonym ruchu :decayed:

ku***a , jest tyle za***istych teledysków , że musze sobie jakieć LCD w aucie wyrezać :kox:

no przecież na tą panne z tego teledysku co Kędzior wrzuciłeś nie moge sie napatrzeć , normalnie chyba sie zakochałem :giveheart: (ta w złotym staniku) a jak sie rusza :travolta:

ta w złotym jest moja więc poszukaj sobie innej :gwizdanie:

Opublikowano

Krolu , jak jedziesz na zlota swoim , to może Ci pożycze moje 17" letnie ? :decayed:

nie ruszy :gwizdanie:

zapniemy go na linke do mnie :decayed:

Opublikowano

mnie jutro ziomale na spocie nie bedzie niestey cisne do w-wy ;( ;( ;( ;(

na jakieś delegacje czy jak się to tam nazywa

wiadomo jak jedziemy wkońcu czy cisza i każdy jedzie jak chce

juhuuuuu ale będzie super spot :polew: :polew: żart oczywiście :wink4:

ja jade auto stopem :polew:

Opublikowano

Krolu , jak jedziesz na zlota swoim , to może Ci pożycze moje 17" letnie ? :decayed:

nie ruszy :gwizdanie:

zapniemy go na linke do mnie :decayed:

a Ty się nie chwal :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ok 120km jakieś 1,5godz max jazdy w jedną stronę :gwizdanie: przy natężonym ruchu :decayed:

ku***a , jest tyle za***istych teledysków , że musze sobie jakieć LCD w aucie wyrezać :kox:

no przecież na tą panne z tego teledysku co Kędzior wrzuciłeś nie moge sie napatrzeć , normalnie chyba sie zakochałem :giveheart: (ta w złotym staniku) a jak sie rusza :travolta:

ta w złotym jest moja więc poszukaj sobie innej :gwizdanie:

aż tak mi sie nie chce Cisnąć , zwłaszcza , że nie wiesz jakie szerokie te dystanse są :gwizdanie:

a co do tej w złotym , to kurde , doje banadu pawchu j :kox:

Opublikowano

a Ty się nie chwal :tongue4:

Miszka jak byś chciał to mam silnik 1.8T mogę ci go naprawdę tanio puścić :naughty:

Opublikowano

Krolu , jak jedziesz na zlota swoim , to może Ci pożycze moje 17" letnie ? :decayed:

nie ruszy :gwizdanie:

zapniemy go na linke do mnie :decayed:

a Ty się nie chwal :tongue4:

sie gra sie ma :decayed:

Opublikowano

a Ty się nie chwal :tongue4:

Miszka jak byś chciał to mam silnik 1.8T mogę ci go naprawdę tanio puścić :naughty:

wi fil kostet ?

Opublikowano

a Ty się nie chwal :tongue4:

Miszka jak byś chciał to mam silnik 1.8T mogę ci go naprawdę tanio puścić :naughty:

w tym wypadku dużo zależy od kierowcy :polew:

Opublikowano

mnie jutro ziomale na spocie nie bedzie niestey cisne do w-wy ;( ;( ;( ;(

na jakieś delegacje czy jak się to tam nazywa

wiadomo jak jedziemy wkońcu czy cisza i każdy jedzie jak chce

juhuuuuu ale będzie super spot :polew: :polew: żart oczywiście :wink4:

ja jade auto stopem :polew:

:shocked: :shocked: :shocked:

:polew: :polew:

Opublikowano

a Ty się nie chwal :tongue4:

Miszka jak byś chciał to mam silnik 1.8T mogę ci go naprawdę tanio puścić :naughty:

w tym wypadku dużo zależy od kierowcy :polew:

hmmm Stanley....bum :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.