Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja nie założyłem

:thumbdown:

ja tez nie założyłem :gwizdanie: bo nimom :beksa:

to chyć się za robotę, zarób i se kup :polew:

was w Kato jest więcej :rolleyes: to może ściepa :gwizdanie: :gwizdanie:

:nabijasie: :nabijasie:

zrób to co ten obok ----> :wallbash:

:ssij:

:polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Keżor rzuć no okiem na logi i błędy (zaznaczam, że błędy sporadyczne, wystąpiły po raz pierwszy)

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_co_oznaczaja_te_2_bledy-t124110.0.html

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_prosze_o_analize_logow-t123804.0.html

Opublikowano

zrób to co ten obok ----> :wallbash:

a miałem jutro wpaśc do Kato :naughty: ale jak nie chcecie ;(

:>

Opublikowano

Ja na zimówkach od 29.07.09 jeżdżę, bo wtedy ją zarejestrowałem, a kupiłem na zimówkach :)

Opublikowano

Kto chcę kupić moje felgi bo znalazłem takie same tylko w 18" :wallbash:

Opublikowano

Kto chcę kupić moje felgi bo znalazłem takie same tylko w 18" :wallbash:

a co masz ? do opchnięcia ? pokaaaaa :naughty:
Opublikowano

Kto chcę kupić moje felgi bo znalazłem takie same tylko w 18" :wallbash:

ile chcesz :gwizdanie:

Opublikowano

Kto chcę kupić moje felgi bo znalazłem takie same tylko w 18" :wallbash:

ile chcesz :gwizdanie:

tyle ile dał + 200zł pewnie :polew:

Opublikowano

stanlej bulik o której chcecie do bukowiny jechać bo gliwice mnie cisna na wątku o której wyjeżdzamy może tam pospamujemy ????

Opublikowano
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_moja_audiczka-t88959.0.html tu macie fotki opony bridstone 5-6mm na dwa sezony spokojnie starczą. Jak dla was cena specjalna 2200 :polew: :polew: Nie kurde już sam nie wiem co robić. Negocjacje jutro na spocie :gwizdanie:
Opublikowano

narta :papa:

Opublikowano

Kto chcę kupić moje felgi bo znalazłem takie same tylko w 18" :wallbash:

ile chcesz :gwizdanie:

tyle ile dał + 200zł pewnie :polew:

spoko za 7 stów się opłaca

Opublikowano

stanlej bulik o której chcecie do bukowiny jechać bo gliwice mnie cisna na wątku o której wyjeżdzamy może tam pospamujemy ????

no ja myślę, że o 8 z kato :guma:

Opublikowano

Kto chcę kupić moje felgi bo znalazłem takie same tylko w 18" :wallbash:

a co masz ? do opchnięcia ? pokaaaaa :naughty:

czemu nie widzę foto tych kółek
Opublikowano

stanlej bulik o której chcecie do bukowiny jechać bo gliwice mnie cisna na wątku o której wyjeżdzamy może tam pospamujemy ????

ja nie jade do bukowiny :kox:
Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_moja_audiczka-t88959.0.html tu macie fotki opony bridstone 5-6mm na dwa sezony spokojnie starczą. Jak dla was cena specjalna 2200 :polew: :polew: Nie kurde już sam nie wiem co robić. Negocjacje jutro na spocie :gwizdanie:

Tu są fotki :wink4:
Opublikowano

Kto chcę kupić moje felgi bo znalazłem takie same tylko w 18" :wallbash:

ile chcesz :gwizdanie:

tyle ile dał + 200zł pewnie :polew:

spoko za 7 stów się opłaca

cena do zaakceptowania :dance:

Opublikowano

Róbcie se jaja ale ja bym je sprzedał jutro jadę mierzyć 18-stki :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 22:01_________________________________________________Chociaż nie są :kox: jak na 17-stki :wink4:

Opublikowano

Róbcie se jaja ale ja bym je sprzedał jutro jadę mierzyć 18-stki :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 22:01_________________________________________________Chociaż nie są :kox: jak na 17-stki :wink4:

kup sobie avusy :decayed:

albo nie, bo będziesz taki fajny jak ja i Pucek :kox:

Opublikowano

Avusy ale tylko w 18" nie są złe :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.