Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Róbcie se jaja ale ja bym je sprzedał jutro jadę mierzyć 18-stki :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 22:01_________________________________________________Chociaż nie są :kox: jak na 17-stki :wink4:

kup sobie avusy :decayed:

albo nie, bo będziesz taki fajny jak ja i Pucek :kox:

Ty może jesteś fajny ale Pucek :wallbash:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 22:06_________________________________________________

Avusy ale tylko w 18" nie są złe :gwizdanie:

i tylko do sedana :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sedan rules :good:

Opublikowano

Sedan rules :good:

ale nie czerwone :polew: :polew: :polew:

żart :good:

Opublikowano

No Ja myślę

Opublikowano

A ktoś wie gdzie jest Kędzior :gwizdanie:

Opublikowano

A ktoś wie gdzie jest Kędzior :gwizdanie:

śpi ?

Opublikowano

A ktoś wie gdzie jest Kędzior :gwizdanie:

pewnie śpi, później będzie spamował, a jutro zaśpi do roboty :gwizdanie:

Opublikowano

Róbcie se jaja ale ja bym je sprzedał jutro jadę mierzyć 18-stki :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 22:01_________________________________________________Chociaż nie są :kox: jak na 17-stki :wink4:

kup sobie avusy :decayed:

albo nie, bo będziesz taki fajny jak ja i Pucek :kox:

hyhyhy :kox:

Rafał, nie będę Cię dołował...przecież mówiłem żebyś jeszcze poczekał :gwizdanie:

Opublikowano

A ktoś wie gdzie jest Kędzior :gwizdanie:

pewnie śpi, później będzie spamował, a jutro zaśpi do roboty :gwizdanie:

Normalnka u niego :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 22:15_________________________________________________

Róbcie se jaja ale ja bym je sprzedał jutro jadę mierzyć 18-stki :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 22:01_________________________________________________Chociaż nie są :kox: jak na 17-stki :wink4:

kup sobie avusy :decayed:

albo nie, bo będziesz taki fajny jak ja i Pucek :kox:

hyhyhy :kox:

Rafał, nie będę Cię dołował...przecież mówiłem żebyś jeszcze poczekał :gwizdanie:

:mysli: Nie wiem co napisać ale Tobie nie wolno się wypowiadać na ten temat :polew: :polew:
Opublikowano

a to mnie przekonało do avusów, pokolorowałem sobie w paincie srebrnego avanta na czarnego i wiedziałem, że to jest "to" :kox::polew:

nOgsS.jpg

Opublikowano

a to mnie przekonało do avusów, pokolorowałem sobie w paincie srebrnego avanta na czarnego i wiedziałem, że to jest "to" :kox::polew:

nOgsS.jpg

Wykonanie pierwsza klasa :polew: :polew:
Opublikowano

a to mnie przekonało do avusów, pokolorowałem sobie w paincie srebrnego avanta na czarnego i wiedziałem, że to jest "to" :kox::polew:

nOgsS.jpg

łosz ty :polew:

Opublikowano

a to mnie przekonało do avusów, pokolorowałem sobie w paincie srebrnego avanta na czarnego i wiedziałem, że to jest "to" :kox::polew:

nOgsS.jpg

łaaaaaahahahhahahahhahahahah :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Stan :polew::notworthy:

Opublikowano

Picasso :polew:

Opublikowano

Allrody ROX- w końcu patrzcie na moją furę :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

To który chętny na moje super felgi tylko się nie zabijać :polew: :polew: Jutro może wylądują na allegro :gwizdanie:

Opublikowano

Allrody ROX- w końcu patrzcie na moją furę :kox: :kox: :kox:

co autor miał na myśli :wallbash::mysli:

Opublikowano
  • Autor

ide spać :hi:

Opublikowano

To który chętny na moje super felgi tylko się nie zabijać :polew: :polew: Jutro może wylądują na allegro :gwizdanie:

cena ?[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 22:26_________________________________________________

ide spać :hi:

narka, melduję sie jutro jeszcze nie wiem o której ale się melduję :hi:

Opublikowano
:hi: siemacie bracia i siostry musze sie przyznac ze jutro niestety was nie odwiedze ubolewam ale niestety robota ruszyla i cza na delegacje jechac
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.