Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja wyłączam kompa i stąd idę bo znów robota ucieknie :thumbdown:

wejdę dopiero jak skończę

o 12:00

:polew:

Opublikowano

ja wyłączam kompa i stąd idę bo znów robota ucieknie :thumbdown:

wejdę dopiero jak skończę

o 12:00

:polew:

:klamie::nabijasie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

wczorja mi się troche zaspało i nie przyjechałem :kox:

sorry krolu wiem że się umawialiśmy :gwizdanie:

za tydzień będę :D

Opublikowano

:hi:

wczorja mi się troche zaspało i nie przyjechałem :kox:

sorry krolu wiem że się umawialiśmy :gwizdanie:

za tydzień będę :D

:hi: luz
Opublikowano

moge prosic prezesa o wyłączenie forum, mam zamiar się uczyć, a forum mi w tym nie pomaga :wallbash:

:polew: :polew:

Opublikowano

moge prosic prezesa o wyłączenie forum, mam zamiar się uczyć, a forum mi w tym nie pomaga :wallbash:

:polew: :polew:

ja tez próbuję się uczyć... wiec w sumie można wyłączyć :gwizdanie:

Opublikowano

jak dobrze ze ja sie uczyc nie musze :decayed:

ale do roboty bede musial sie zbierac :confused4:

Opublikowano

Keżor na jakich ty gumach jeździsz, oczywiście w aucie, tzn jakie masz gumy na kołach :decayed:

i napisz tu lub na PW czy masz jakieś dojście gdzie masz zniżki na opony lub kogoś kto tanio sprzedaje

Opublikowano

Dzięki za wczorajszego spota, szybko się zwinąłem ale leo chciał już do domu :hi:

Opublikowano

Dzięki za wczorajszego spota, szybko się zwinąłem ale leo chciał już do domu :hi:

milo bylo poznac i zobaczyc tak wspanialy samochodzik :good:

Opublikowano
  • Autor

siema panowie i Pani :decayed:

Dzięki za wczorajszego spota, szybko się zwinąłem ale leo chciał już do domu :hi:

milo bylo poznac i zobaczyc tak wspanialy samochodzik :good:

już mu tak nie słódź :gwizdanie: zwykły leon jak każdy inny , tylko ma krecika :polew:

a gdzie ten manhatan??? i za ile???? wypiorą

manhatan to inaczej osiedle odrodzenia , takie blokowisko , jak długo mieszkasz w SK , że nie wiesz kaj jest manhatan ? :mysli:

kurde , żeby sie dało wyłączać tak forum to ja już bym był dawno po studiach :polew:

[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 11:34_________________________________________________Kanar, http://www.a4-klub.pl/smf/all_wielka_wyprz_u_topora-t124491.0.html tu masz fajki z diesla jak chcesz :wink4:

Opublikowano

Keżor na jakich ty gumach jeździsz, oczywiście w aucie, tzn jakie masz gumy na kołach :decayed:

i napisz tu lub na PW czy masz jakieś dojście gdzie masz zniżki na opony lub kogoś kto tanio sprzedaje

Keżor ponawiam pytanie!! :decayed:

Opublikowano

:hi:

a k**wa udało się 14:34 :kox:

no Panowie pierwszy w pełni zapracowany dzień w nowej robicie i szansa na conieco :decayed:

Tzieland siemasz :hi: kiedy do Kato na spota wpadasz tym paściem swoim :wink4:

Opublikowano

haratacz powrócił z ciężkiem pracy :hi: co tam leszcze panienki i nieroby :gwizdanie: :polew: :polew: :wink4:

muszę kupić wkońcu to radio bo muzyka w polskich stacjach radiowych mnie załamuję :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Swoim pasciem nie wpadam, bo nie chce zeby wam szczeki poopadaly na podloge :slina::polew:

A tak na powaznie to bede u was w przyszly wtorek ale podjade Oplem mojej dziewczyny, bo swoim juz nie jezdze na slask co by go nie forsowac :gwizdanie:

Opublikowano

tzn jedną fajną piosenkę wyniuchałem :gwizdanie: :dance: podoba mnie się

[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 14:54_________________________________________________

Swoim pasciem nie wpadam, bo nie chce zeby wam szczeki poopadaly na podloge :slina::polew:

A tak na powaznie to bede u was w przyszly wtorek ale podjade Oplem mojej dziewczyny, bo swoim juz nie jezdze na slask co by go nie forsowac :gwizdanie:

nom wtorek za tydzień będzie bardzo ciężkim spotem :gwizdanie:

Opublikowano

Swoim pasciem nie wpadam, bo nie chce zeby wam szczeki poopadaly na podloge :slina::polew:

A tak na powaznie to bede u was w przyszly wtorek ale podjade Oplem mojej dziewczyny, bo swoim juz nie jezdze na slask co by go nie forsowac :gwizdanie:

przyznaj się, że Ci szkoda kasy :polew:

a diesle tak mało palą....ponoć i 3,9 na trasie da się wykręcić :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.