Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nom to czyli nadal ja :decayed

Nie kwalifikujesz się :no:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nom to czyli nadal ja :decayed

Nie kwalifikujesz się :no:

masz za mało postów żeby startować :polew:

Opublikowano

nom to czyli nadal ja :decayed

Nie kwalifikujesz się :no:

masz za mało postów żeby startować :polew:

Chyba za dużo :tongue4:
Opublikowano

nom to czyli nadal ja :decayed

Nie kwalifikujesz się :no:

masz za mało postów żeby startować :polew:

Chyba za dużo :tongue4:

nie ważne i tak nie może startować :kox:

Opublikowano

Ja spadam chłopaki :hi: Jadę z kumplem do chrzanowa a później do Keżora po złączkę :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jak mnie zdegradujecie z funkcji prezesa to usune wątek :polew: i c**j :decayed:

nie no , najbardziej bym chciał A4 , jednak sporo gratów bym sobie przerzucił swoich , grill zawias kiera fele :kox:

Opublikowano

jak mnie zdegradujecie z funkcji prezesa to usune wątek :polew: i ch***j :decayed:

nie no , najbardziej bym chciał A4 , jednak sporo gratów bym sobie przerzucił swoich , grill zawias kiera fele :kox:

Zawias raczej nie jakbyś kupił Quattro :tongue4:
Opublikowano

Pan MAGISTER już pije..... możecie mu pogratulować :decayed:

krótki ten dzisiejszy dzień będzie miał :kox:

Opublikowano
  • Autor

no to Stanley gratki :notworthy: chociaż i tak to przeczyta po zlocie :polew:

jak mnie zdegradujecie z funkcji prezesa to usune wątek :polew: i ch***j :decayed:

nie no , najbardziej bym chciał A4 , jednak sporo gratów bym sobie przerzucił swoich , grill zawias kiera fele :kox:

Zawias raczej nie jakbyś kupił Quattro :tongue4:

wsumie mosz recht :wallbash:
Opublikowano

Pan MAGISTER już pije..... możecie mu pogratulować :decayed:

krótki ten dzisiejszy dzień będzie miał :kox:

:oklaski: :drunk: musie sobie nicka zmienić na Mgr Stanley :pali:

Opublikowano

Pan MAGISTER już pije..... możecie mu pogratulować :decayed:

krótki ten dzisiejszy dzień będzie miał :kox:

:oklaski: :drunk: musie sobie nicka zmienić na Mgr.Stanley :pali:

:polew: :polew:

Opublikowano

pomagałem mu się bronić także niebyło innej możliwości :cool1::naughty:

Keżor jaki alko kupujesz?

[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 15:00_________________________________________________mi się ze szkoła niepowiodło noi teraz mam dwie opcje albo zostać:

1.

pierdol-studia-zostan-ninja-xkaktusx.jpeg

albo

2.

519353.jpg

ale raczej mi bardziej pasuję ta 1 opcja :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 15:03_________________________________________________

:oklaski: :drunk: musie sobie nicka zmienić na Mgr.Stanley :pali:

:polew: :polew:

hehe on jest wyjątkiem więc skrót magistra by miał napisany tak Mag.Stanley[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 15:08_________________________________________________Keżor dobre :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

kedzior, kiedy ostatni raz ogarniałeś swój pokój?

może czas zamówić serwis sprzątający :naughty:

Opublikowano

kedzior, kiedy ostatni raz ogarniałeś swój pokój?

może czas zamówić serwis sprzątający :naughty:

niebyło by mnie stać zapewne :confused4:

Opublikowano

kedzior, kiedy ostatni raz ogarniałeś swój pokój?

może czas zamówić serwis sprzątający :naughty:

niebyło by mnie stać zapewne :confused4:

Ty od razu musisz pesymistyczne wersje zakładać...

może one to robią dla przyjemności :kox:

Opublikowano

kedzior, kiedy ostatni raz ogarniałeś swój pokój?

może czas zamówić serwis sprzątający :naughty:

niebyło by mnie stać zapewne :confused4:

Ty od razu musisz pesymistyczne wersje zakładać...

może one to robią dla przyjemności :kox:

buhehehehe nieoszukujmy się :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

co tak wszyscy umarli ?

pakujecie się czy jak ? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Keżor jaki alko kupujesz?

ja tam jade na sępa :kox:

ale jak już będe musiał to wyborową :decayed:

Opublikowano

:oklaski: :drunk: musie sobie nicka zmienić na Mgr.Stanley :pali:

po mgr nie stawia się kropki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ja kupiłem Finlandie + reedsy

Stanley gratulacje :hi:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 16:46_________________________________________________Jak coś to mogę zostać prezesem - i mogę wtedy nawet dać sobie w podpisie - że lubię spoty katowickie bardziej od gliwickich

Opublikowano

:oklaski: :drunk: musie sobie nicka zmienić na Mgr.Stanley :pali:

Ja kupiłem Finlandie + reedsy

fiu,fiu ... wybuchowa mieszanka :song:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.