Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Idź już spać Kędzior :gwizdanie: :polew:

no co :polew: czekaj niech no tylko jakąś wyczaję to od razu będę darł ryja przez szybę za nią hehehe :polew: :polew: :polew: :polew:

Spoko mi to tam nie będzie przeszkadzać ale myślę że komuś tak :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Idź już spać Kędzior :gwizdanie: :polew:

no co :polew: czekaj niech no tylko jakąś wyczaję to od razu będę darł ryja przez szybę za nią hehehe :polew: :polew: :polew: :polew:

Spoko mi to tam nie będzie przeszkadzać ale myślę że komuś tak :gwizdanie:

hehehe :gwizdanie: :wink4:

ok zawijam się spakować i w wyrko :decayed: trzym się :hi:

Opublikowano

Ja też spadam. :hi: Do jutra :naughty:

Opublikowano

:hi: siema z wawy

ale tu ku...wa jest beznadziejnie, chamstwo i same wieśniaki :wallbash:

Zajefajnej imprezy urodzinowej A4-klub. Ziomusie wypijcie za mnie szklankę Wyborowej i szerokości :gwizdanie:.

Opublikowano

:hi: Wszyscy już poszli się pakować i spać? :mysli:

Opublikowano

no oczywiscie :wink4:

Opublikowano

jedni śpią inni ćwiczą przed bukowiną alkoholizowanie się :wink4:

Opublikowano

jedni śpią inni ćwiczą przed bukowiną alkoholizowanie się :wink4:

ja wcale nie muszę ćwiczyć :decayed:

Opublikowano

jedni śpią inni ćwiczą przed bukowiną alkoholizowanie się :wink4:

ja wcale nie muszę ćwiczyć :decayed:

no K.O przed pierwszą bramką :kox:

Opublikowano

ja opisywałem nowe mody w moim wątku :decayed: :decayed:

Opublikowano

ja opisywałem nowe mody w moim wątku :decayed: :decayed:

:naughty:

Opublikowano

jedni śpią inni ćwiczą przed bukowiną alkoholizowanie się :wink4:

ja wcale nie muszę ćwiczyć :decayed:

no K.O przed pierwszą bramką :kox:

podczas podróży 1piwko no max 2 :>

Opublikowano

kurna ale Wam zazdroszczę ;(

Opublikowano

kurna ale Wam zazdroszczę ;(

ja tez ;(

Opublikowano

kurna ale Wam zazdroszczę ;(

ja tez ;(

były miejsca wolne to trzeba się było panowie łapać, nom ale odbijemy sobie na urodzinach śląskich :gwizdanie: :drunk:

Opublikowano

kurna ale Wam zazdroszczę ;(

ja tez ;(

;( A- rek ;( ;( ;( ;( ;([br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 23:54_________________________________________________

kurna ale Wam zazdroszczę ;(

ja tez ;(

były miejsca wolne to trzeba się było panowie łapać, nom ale odbijemy sobie na urodzinach śląskich :gwizdanie: :drunk:

wiem , że miejsca były bo sam mówiłem od początku, że będą ale hajsu za dużo jak dla mnie ok 1000 zeta za 2 dni :wallbash:

Opublikowano

wiem , że miejsca były bo sam mówiłem od początku, że będą ale hajsu za dużo jak dla mnie ok 1000 zeta za 2 dni :wallbash:

1000zł ?? żeś teraz doj*b*ł :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wiem , że miejsca były bo sam mówiłem od początku, że będą ale hajsu za dużo jak dla mnie ok 1000 zeta za 2 dni :wallbash:

1000zł ?? żeś teraz doj*b*ł :polew: :polew: :polew:

kędzior 500 za sam zlot 2 os

200 waha

alko ze 100

no dobra 800 i tak w c**j

Opublikowano

wiem , że miejsca były bo sam mówiłem od początku, że będą ale hajsu za dużo jak dla mnie ok 1000 zeta za 2 dni :wallbash:

1000zł ?? żeś teraz doj*b*ł :polew: :polew: :polew:

no jak sie chce zabrać trzy koleżanki to potem tyle wychodzi :tongue4:

Opublikowano

wiem , że miejsca były bo sam mówiłem od początku, że będą ale hajsu za dużo jak dla mnie ok 1000 zeta za 2 dni :wallbash:

1000zł ?? żeś teraz doj*b*ł :polew: :polew: :polew:

kędzior 500 za sam zlot 2 os

200 waha

alko ze 100

no dobra 800 i tak w ch***j

nom co tam dla ciebie tyle :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.