Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a nie chcesz Avusów?

mówię Ci, fajna felga :decayed::naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a nie chcesz Avusów?

mówię Ci, fajna felga :decayed::naughty:

...a jak to wygląda i ile?

Opublikowano

a nie chcesz Avusów?

mówię Ci, fajna felga :decayed::naughty:

...a jak to wygląda i ile?

Nie słuchaj kolegi źle Ci radzi :no:
Opublikowano
  • Autor

a mnie chyba owiało , ale nie wiem kiedy :mysli::polew:

Opublikowano

a mnie chyba owiało , ale nie wiem kiedy :mysli::polew:

Może od klimtyzacji :gwizdanie: :polew:
Opublikowano
  • Autor

a mnie chyba owiało , ale nie wiem kiedy :mysli::polew:

Może od klimtyzacji :gwizdanie: :polew:

pewnie tak :decayed: :laghing2:
Opublikowano
:nabijasie: Byle by coś było z tych filmików a nie jak po częstochowie :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

:nabijasie: Byle by coś było z tych filmików a nie jak po częstochowie :gwizdanie:

tym razem jak sie za to wezme i coś poskładam :punk:
Opublikowano

:nabijasie: Byle by coś było z tych filmików a nie jak po częstochowie :gwizdanie:

tym razem jak sie za to wezme i coś poskładam :punk:

:good: Idę jakiś film zobaczyć i spać. Gdzie się podział nasz dzielny SPARTAN :gwizdanie: Chyba walczy z Persami :polew:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 18:50_________________________________________________Keżor opłaca się taki zestaw kupić za 220zł http://img708.imageshack.us/i/dsc05413u.jpg/
Opublikowano

Siema Pijoki :D:D:D [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 19:03_________________________________________________wyslal bys mi ten filmik na neta co jechalismy na zlot z moim padlem chce zobaczyc jeszcze raz jak te fele wygladaja :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Keżor opłaca się taki zestaw kupić za 220zł http://img708.imageshack.us/i/dsc05413u.jpg/

ale trzeba boczki przerobić :wink4: , no i sporo pospawać , ale najważniejsze , żeby było szczelne :wink4: a ja tam jakąś plame widze .

nie wiem , ja bym sie chyba w to nie bawił , ale cena atrakcyjna :mysli:

Opublikowano

Siema Pijoki :D:D:D [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 19:03_________________________________________________wyslal bys mi ten filmik na neta co jechalismy na zlot z moim padlem chce zobaczyc jeszcze raz jak te fele wygladaja :naughty:

Jutro będę miał filmik u siebie to go wrzucę :wink4:

Keżor opłaca się taki zestaw kupić za 220zł http://img708.imageshack.us/i/dsc05413u.jpg/

ale trzeba boczki przerobić :wink4: , no i sporo pospawać , ale najważniejsze , żeby było szczelne :wink4: a ja tam jakąś plame widze .

nie wiem , ja bym sie chyba w to nie bawił , ale cena atrakcyjna :mysli:

Myślałem że od T5 wchodzi bez jakiś większych przeróbek :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: siema pijusy :wink4:

:sick3:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

szaleństwo ...

jeden z filmików ma 1,10GB :shocked:

Opublikowano

szaleństwo ...

jeden z filmików ma 1,10GB :shocked:

Kezor dam Ci pena 4GB i wrzucisz mi wszystko okej ?? :naughty:

Opublikowano

szaleństwo ...

jeden z filmików ma 1,10GB :shocked:

Też kiedyś miałem szok ja filmik minuta coś tam zajmował tyle że masakra :confused4:
Opublikowano

:hi: Zlotowcy

Jak menanżyk :naughty:

Opublikowano

:hi: Zlotowcy

Jak menanżyk :naughty:

Tak jak pisałem z Bukowiny żałuj że nie pojechałeś :gwizdanie:
Opublikowano

spoko a coś więcej jakieś mega skandale ? :naughty: Czy postanowiliście solidarnie zachować wszystko między sobą :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.