Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bulczas ma za 600 zl chyba, 16-tki ładne z oponami ale zimówki

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bulczas ma za 600 zl chyba, 16-tki ładne z oponami ale zimówki

no to takie mogą być, bo wtedy jedne zimówki na lato, a drugie na zimę :)

Opublikowano
  • Autor

A macie jakieś fajne z oponami do załatwienia do 600,- ??

nie sądze , żebyś coś fajnego za tą cene kupił , ale szukaj na allegro i w niedziele na giełdzie gliwicach
Opublikowano

byłem tydzień temu w gliwicach, ale było trochę późno przez tą zmianę czasu, a byłem kupować inne rzeczy

Opublikowano

Panowie słuchajcie tego:

przyjechała ekipa, wszystko robią ładnie pięknie, aż tu nagle ups :wallbash: debile nie mają jednego blatu, jednych drzwiczek, jedne drzwiczki w innym odcieniu, a szef przez kom mi mówi, że wszystko jest ok

Nosz Ku.wa mać :wallbash: jak tu nie pić, ni c**ja im dziś nic nie dam kasy, będą jeździli choćby jeszcze 30 razy :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

:hi:

Dawno mnie tu nie było :gwizdanie:

Jak byśmy nie rozmawiali przed świętami to:

Słonecznych i wesołych świąt!

i już znikam.... :decayed:

Opublikowano

To i Ja też coś dla was mam:

Malutki baranek ma złote różki,

pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki.

Gdy nikt nie widzi, chorągiewką buja i beczy cichutko:

Wesołego Alleluja!

http://www.grafkomp2.nazwa.pl/NASZANOWA/media/FLASH/DYNGUS.swf

Opublikowano
:hi: bry :> smacznego jadra panowie :polew:
Opublikowano

i wikeendd :> haratacz powrócił :decayed:

Opublikowano

:hi:

HARATACZ

Opublikowano

To co mam sam jechać do gliwic ;( Jak coś mogę podskoczyć po Ciebie Keżor :wink4:

Opublikowano

kurw... jaki weekend ? :wallbash:

ja mam tyle roboty, że nie wiem za co się zabrać :sick3:

idę robić sobie coś do jedzenia, od razu mi się bedzie lepiej pracowało :)

Opublikowano

ja niestety też dzisiaj jeszcze na noc :gwizdanie:

ale to już tylko formalność :)

Opublikowano

Stanley dasz radę potem się napijesz piwka :naughty:

Opublikowano

kurw... jaki weekend ? :wallbash:

ja mam tyle roboty, że nie wiem za co się zabrać :sick3:

idę robić sobie coś do jedzenia, od razu mi się bedzie lepiej pracowało :)

a ty nie pościsz ??? :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

kurw... jaki weekend ? :wallbash:

ja mam tyle roboty, że nie wiem za co się zabrać :sick3:

idę robić sobie coś do jedzenia, od razu mi się bedzie lepiej pracowało :)

a ty nie pościsz ??? :shocked: :shocked: :shocked:

Odezwał się który pewnie nic nie zje :polew:
Opublikowano

kurw... jaki weekend ? :wallbash:

ja mam tyle roboty, że nie wiem za co się zabrać :sick3:

idę robić sobie coś do jedzenia, od razu mi się bedzie lepiej pracowało :)

a ty nie pościsz ??? :shocked: :shocked: :shocked:

Odezwał się który pewnie nic nie zje :polew:

no właśnie ja poszcze i to ostro sucha buła i jogurt :polew: :polew:

Opublikowano

Ok ja spadam po prezesa i na gliwice. :hi:

Opublikowano

narta :hi:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.