Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: siemacie w ten piekna sloneczna wielka sobote z jajak=mi do kosciola poswiecic :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeszcze przyjdziesz żeby Ci pomalować :gwizdanie:

...chyba zmyc :song:

pomalować w kurczaczki :wstydliwy:

:hi: diman

Opublikowano

auto by się przydało umyć, ale pewnie na myjni znowu narodowy dzień mycia samochodu ( jak przed świętem wszystkich świetych) :disgust:

Opublikowano

:hi: siemacie w ten piekna sloneczna wielka sobote z jajak=mi do kosciola poswiecic :naughty:

chyba ma Déjà vu :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

auto by się przydało umyć, ale pewnie na myjni znowu narodowy dzień mycia samochodu ( jak przed świętem wszystkich świetych) :disgust:

:fool:

codziennie myjesz, to dzis sobie daruj :wink4:

Opublikowano

auto by się przydało umyć, ale pewnie na myjni znowu narodowy dzień mycia samochodu ( jak przed świętem wszystkich świetych) :disgust:

norma wiec bierz wiadro i do dziela :wink4:

Opublikowano

auto by się przydało umyć, ale pewnie na myjni znowu narodowy dzień mycia samochodu ( jak przed świętem wszystkich świetych) :disgust:

:fool:

codziennie myjesz, to dzis sobie daruj :wink4:

ale stan pisał o mojej B5 :gwizdanie:
Opublikowano

auto by się przydało umyć, ale pewnie na myjni znowu narodowy dzień mycia samochodu ( jak przed świętem wszystkich świetych) :disgust:

:fool:

codziennie myjesz, to dzis sobie daruj :wink4:

ale stan pisał o mojej B5 :gwizdanie:

aaaaaa, to przepraszam :>

Opublikowano

auto by się przydało umyć, ale pewnie na myjni znowu narodowy dzień mycia samochodu ( jak przed świętem wszystkich świetych) :disgust:

norma wiec bierz wiadro i do dziela :wink4:

magistry nie myją samochodów :tongue4::wink4:

Opublikowano

auto by się przydało umyć, ale pewnie na myjni znowu narodowy dzień mycia samochodu ( jak przed świętem wszystkich świetych) :disgust:

norma wiec bierz wiadro i do dziela :wink4:

magistry nie myją samochodów :tongue4::wink4:

:blink: a co robią?

wyrzucają i kupują nowe ? :naughty:

Opublikowano

magistry nie myją samochodów :tongue4::wink4:

magistry płacą za mycie :naughty:

:polew:

Opublikowano
magistry nie myją samochodów

dlatego takie kolejki na myjniach :gwizdanie:

a wiesz co oznacza skrot: mgr inz. :?:

Opublikowano

a wiesz co oznacza skrot: mgr inz. :?:

no dawaj :naughty:
Opublikowano
magistry nie myją samochodów

dlatego takie kolejki na myjniach :gwizdanie:

a wiesz co oznacza skrot: mgr inz. :?:

w moim przypadku nie sprawdza się to :kwasny:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 11:38_________________________________________________

auto by się przydało umyć, ale pewnie na myjni znowu narodowy dzień mycia samochodu ( jak przed świętem wszystkich świetych) :disgust:

norma wiec bierz wiadro i do dziela :wink4:

magistry nie myją samochodów :tongue4::wink4:

:blink: a co robią?

wyrzucają i kupują nowe ? :naughty:

dzisiaj dostaniesz dwa razy po 5zł i pojedziesz na BP :naughty::tongue4:

Opublikowano

a wiesz co oznacza skrot: mgr inz. :?:

no dawaj :naughty:

podbuduje Stanleya :>

mgr inz -> mozna gówno robic i niezle zyc

Opublikowano

a wiesz co oznacza skrot: mgr inz. :?:

no dawaj :naughty:

podbuduje Stanleya :>

mgr inz -> mozna gówno robic i niezle zyc

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: zaje***ty cytat :polew: :polew:
Opublikowano

trochę mi się nudziło z rana i postanowiłem pomierzyć czasy mojej eSy :

TXY_i.jpg

niestety wyszła duża kupa ;( ;(

Opublikowano

trochę mi się nudziło z rana i postanowiłem pomierzyć czasy mojej eSy :

TXY_i.jpg

niestety wyszła duża kupa ;( ;(

trzeba fotel Recaro wyrzucić i bedzie sekunde lepiej :wink4:

Opublikowano

trochę mi się nudziło z rana i postanowiłem pomierzyć czasy mojej eSy :

TXY_i.jpg

niestety wyszła duża kupa ;( ;(

Tragedii nie ma maluchu objedziesz :decayed:

W ogóle to siema z rana :hi:

Opublikowano

trochę mi się nudziło z rana i postanowiłem pomierzyć czasy mojej eSy :

TXY_i.jpg

niestety wyszła duża kupa ;( ;(

:shocked: to boje sie myśleć ile ja mam..

btw po zmianie końcówek wydechu dopiero widze jak mi fura kopci.. jak depnąłem pod blokiem to sąsiadka w oknie zemdlaław powodu niewystarczającej ilości tlenu :wink4:

i wydaje mi sie że mi te końcówki za bardzo wystają :kwasny:

a tak w ogóle to :bry: Wam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.