Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja muszę zmienić te moje końcówki bo psują harmonię auta :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widzę nastała moda na zmianę końcówek :gwizdanie:

ja tam nie zmieniam, trzymam się jak najbliżej oryginału :tongue4:

Opublikowano

Orginały są nie za bardzo. Przy :kox:walę sobie wydech taki jak wczorajsza Honda :naughty: Keżor potwierdzi że za***isty

Opublikowano
  • Autor

siemka w święta :hi:

Arek , a gdzie ta miejscówa ? nic nie wiedziałem ,że już sie street race'owy sezon zaczął :mysli:

Bulczas, to dobrze , że gra audio :kox: lubie pomagać innym, nr konta poszedł na PW :decayed:

Spocik wczoraj sympatyczny , a zwłaszcza ten prosiak :kox:

Opublikowano

Siema Pucek co tam słychać na wiosce u Ciebie :decayed:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 15:41_________________________________________________

Bulczas, to dobrze , że gra audio :kox: lubie pomagać innym, nr konta poszedł na PW :decayed:

Przelew już poszedł :kox:

Opublikowano

Rafał, no Siemka, a zbieram się do wyjścia, jadę umyć auto i lansować się na avusach :>

Opublikowano

Rafał, no Siemka, a zbieram się do wyjścia, jadę umyć auto i lansować się na avusach :>

Moje odkąd mam wodę w garażu cały czas umyte. A lansik umilają moje śliczne BBSy :kox:
Opublikowano

nie powiem, fajne są te bbsy :>

nawet nie wypiliśmy w Bukowinie za nasze felgi :gwizdanie:

Opublikowano

nie powiem, fajne są te bbsy :>

nawet nie wypiliśmy w Bukowinie za nasze felgi :gwizdanie:

Jeszcze będzie nie jedna okazja :wink4: Flaszka u mnie stoi z Bukowiny :naughty:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 15:57_________________________________________________Miłego lansowania i zdrowych oraz wesołych świąt panowie :decayed:
Opublikowano

dzięki i wzajemnie koledzy :)

:hi:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Keżor, miałeś chwilę słabości, kupuj :)

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_moj_szaraczek_ajm_18_caligrill_rs4polerka_wydechow_sprzedam-t107061.0.html

tak w ogóle co z tym Twoim padłem? :)

fajna furka , ale bez Q .. :rolleyes:

narazie nic z furą , nic nie robie , po świętach może coś ponaprawiam , narazie jestem z nią pohajany :disgust:

Opublikowano

szybki szpil, Wesołych Panie i Panowie :hi:

Opublikowano

to ja też sie na sybko dorzuce Najlepszego w te Święta :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no wesołych Ludki :ad:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 17:37_________________________________________________

dzieki panowie za odwiedziny :good::notworthy: czyt. (rafal i keżor)

dzieki panowie za odwiedziny :good::notworthy: czyt. (rafal i keżor)

Rozumie że Krolu to gliwicka menda :naughty:

normalne zawsze byl z gliwic :naughty:

tak sobie myśle , że wychodzi na to że ja też jestem Gliwicki , bo jeździłem do SG jak jeszcze nie było SK :decayed:
Opublikowano

no wesołych Ludki :ad:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 17:37_________________________________________________

dzieki panowie za odwiedziny :good::notworthy: czyt. (rafal i keżor)

dzieki panowie za odwiedziny :good::notworthy: czyt. (rafal i keżor)

Rozumie że Krolu to gliwicka menda :naughty:

normalne zawsze byl z gliwic :naughty:

tak sobie myśle , że wychodzi na to że ja też jestem Gliwicki , bo jeździłem do SG jak jeszcze nie było SK :decayed:

no to jak już do tego bijecie to ja jestem i ten i ten bo jeżdżę co tydzień i tu i tu :gwizdanie:

Opublikowano

dobry ;)

i jak tam napchani i pijani? :)

Opublikowano
:hi: Zyjecie? :tongue4:
Opublikowano

:hi: Zyjecie? :tongue4:

żyjemy :naughty:

Opublikowano

zyjemy ale co to za zycie jak jest post ;(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.