Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nasza wódko pozwól żyć :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ku ku spocik na wtorek bedzie o godz 19:00 chcialbym podjechac i posłuchać silniczka 2,0FSI jest tam jakiś taki ???

Opublikowano

a ku ku spocik na wtorek bedzie o godz 19:00 chcialbym podjechac i posłuchać silniczka 2,0FSI jest tam jakiś taki ???

:polew: no w 2020 coś chłopaki mówili, że planują kupić :polew:

Opublikowano

a ku ku spocik na wtorek bedzie o godz 19:00 chcialbym podjechac i posłuchać silniczka 2,0FSI jest tam jakiś taki ???

:no:

Opublikowano

a ku ku spocik na wtorek bedzie o godz 19:00 chcialbym podjechac i posłuchać silniczka 2,0FSI jest tam jakiś taki ???

:polew: no w 2020 coś chłopaki mówili, że planują kupić :polew:

miszka tam brakuje "T" a ten silnik to taki adr w b6 :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
:wallbash:
Opublikowano
  • Autor

ej , chodźcie do Spiżaaaaaaaa :buhaha:

Opublikowano

:wallbash:

widzisz jak ja cie znam... wiedziałem od razu, o czym myślisz :hi: [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 20:32_________________________________________________

ej , chodźcie do Spiżaaaaaaaa :buhaha:

ja już wypiłem 2 reedsy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

ej , chodźcie do Spiżaaaaaaaa :buhaha:

chetnie ale co z rodzina :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

ej , chodźcie do Spiżaaaaaaaa :buhaha:

chetnie ale co z rodzina :gwizdanie: :decayed:

mówisz, o Kasi?
Opublikowano

ej , chodźcie do Spiżaaaaaaaa :buhaha:

chetnie ale co z rodzina :gwizdanie: :decayed:

mówisz, o Kasi?

no ja innej jeszcze nie mam :gwizdanie:

Opublikowano

ej , chodźcie do Spiżaaaaaaaa :buhaha:

chetnie ale co z rodzina :gwizdanie: :decayed:

mówisz, o Kasi?

no ja innej jeszcze nie mam :gwizdanie:

jeszcze :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:
Opublikowano

a ku ku spocik na wtorek bedzie o godz 19:00 chcialbym podjechac i posłuchać silniczka 2,0FSI jest tam jakiś taki ???

:polew: no w 2020 coś chłopaki mówili, że planują kupić :polew:

miszka tam brakuje "T" a ten silnik to taki adr w b6 :gwizdanie: :gwizdanie:

co to znaczy adr??? a 2020 planuja kupić co to niby śmieszne am byc???

Opublikowano
  • Autor

ja moge dziś jeździć :decayed:

Diman , Ciebie nie kusze , bo faktycznie masz rodzine :P

ale reszta by sie mogła przejść :decayed:

Opublikowano

a ku ku spocik na wtorek bedzie o godz 19:00 chcialbym podjechac i posłuchać silniczka 2,0FSI jest tam jakiś taki ???

:polew: no w 2020 coś chłopaki mówili, że planują kupić :polew:

miszka tam brakuje "T" a ten silnik to taki adr w b6 :gwizdanie: :gwizdanie:

co to znaczy adr??? a 2020 planuja kupić co to niby śmieszne am byc???

tłumaczenie : kolega myślał o silniku 2.0 TFSi -który jest super wypas itp... niestety ty masz 2.0 FSI - a ten silnik z kolei jest następcą silnika ADR - a tak sie składa, ze kolega Miszka ma ten silnik i chyba nie jest zbyt szczęśliwy z tego powodu
Opublikowano

:hi:

Arek, a wiesz co pod maską w b2?

tej co Miszka pokazal nie wiem i pierwszy raz ja widze ale ladna jest i oby tam bylo 2.2 T :gwizdanie:

Najważniejsze, żeby miała Q

Opublikowano

a ku ku spocik na wtorek bedzie o godz 19:00 chcialbym podjechac i posłuchać silniczka 2,0FSI jest tam jakiś taki ???

:polew: no w 2020 coś chłopaki mówili, że planują kupić :polew:

miszka tam brakuje "T" a ten silnik to taki adr w b6 :gwizdanie: :gwizdanie:

co to znaczy adr??? a 2020 planuja kupić co to niby śmieszne am byc???

a co nie jest :tongue4::decayed:

Opublikowano

Kezor wpadaj na Rybnik do Imperium ja tam bede :decayed:

Opublikowano

ja moge dziś jeździć :decayed:

Diman , Ciebie nie kusze , bo faktycznie masz rodzine :P

ale reszta by sie mogła przejść :decayed:

a wlasnie widze ze jak mam rownie wielka ochote isc jak ty a kasia mi jeszcze do tego mowi idz jak chcesz ja z toba nie ide :gwizdanie: ale jednak dam spokoj posiedze z nia dzisiaj :wink4:

Opublikowano

no ja mam go 3 miechy od stycznia zrobiłem nim 3tyś km i jeśli mam być szczery to mi siedzi cool, tylko nie wiem czy one tak chodzą jakoś dziwnie czy mam coś luźnego blacha osłona że tak se dziwnie pyka, no i płyn mi z chłodnicy jakoś schodzi .... za ten okres okolo 0,8l wlalem.... i na razie obserwuję

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.