Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolego Elvis, my jesteśmy zbyt piękni i zbyt młodzi by za to płacić :tongue4: Ja nie potrzebuję iść do ku*wy :)

i tu gregor zlapales setno sprawy jako jedyny :oklaski: :oklaski: :oklaski:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kolego Elvis, my jesteśmy zbyt piękni i zbyt młodzi by za to płacić :tongue4: Ja nie potrzebuję iść do ku*wy :)

potwierdzam :decayed:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 22:50_________________________________________________

kędzior nie wie jak tam te miejsca wyglądają, przecież to prawiczek :polew:

mówił mi w bukowinie... :)

nie potwierdzam, nie zaprzeczam :polew:

Opublikowano

musiałbym Ci jakieś foto pokazać laski która idzie na impreze z tapetą na facjacie, i z cyckiem C lub pelnym B oraz siedzeniem 20-tki, czy bys poznał że jest to Gimnazjalistka;) wątpię tym bardziej z Spiżu (tak cudnie oświetlonym pomieszczeniu) heheheh :decayed:

nie czaisz...

na wejściu stoi babka która rozpoznaje takie laski :)

Ty jesteś już swojego wieku więc co ty możesz wiedzieć o 18stkach :kox:

Gregor...tylko że jakoś nikt z nas laski wyrwać nie potrafi :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kolego Elvis, my jesteśmy zbyt piękni i zbyt młodzi by za to płacić :tongue4: Ja nie potrzebuję iść do ku*wy :)

no no już taki text kiedyś w filmie widziałem - koleś jeździł Vectra B heheheh i wcale nie pukał Bułgarki czy Ukrainki w lesie - aż zapomniał zapłacić - no ale jego szef zaplacił (pracując jako elekrtomonter czyli ten co druty ciągnie) hehehe

Opublikowano

Kolego Elvis, my jesteśmy zbyt piękni i zbyt młodzi by za to płacić :tongue4: Ja nie potrzebuję iść do ku*wy :)

i tu gregor zlapales setno sprawy jako jedyny :oklaski: :oklaski: :oklaski:

no i co z tego ja i tak bym sobie poszedł na próbę :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

spoko no ja tam nie osądzam ... nie ja od tego;) poza tym to prawda mam juz 30 wiosen na karku wię zamilczę;):chytry:

Opublikowano

musiałbym Ci jakieś foto pokazać laski która idzie na impreze z tapetą na facjacie, i z cyckiem C lub pelnym B oraz siedzeniem 20-tki, czy bys poznał że jest to Gimnazjalistka;) wątpię tym bardziej z Spiżu (tak cudnie oświetlonym pomieszczeniu) heheheh :decayed:

nie czaisz...

na wejściu stoi babka która rozpoznaje takie laski :)

Ty jesteś już swojego wieku więc co ty możesz wiedzieć o 18stkach :kox:

Gregor...tylko że jakoś nikt z nas laski wyrwać nie potrafi :polew: :polew: :polew: :polew:

bo nie chciales wyrwac :naughty:

Opublikowano

bo nie chciales wyrwac :naughty:

ekhm ekhm ekhm no tak tak :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kolego Elvis, my jesteśmy zbyt piękni i zbyt młodzi by za to płacić :tongue4: Ja nie potrzebuję iść do ku*wy :)

i tu gregor zlapales setno sprawy jako jedyny :oklaski: :oklaski: :oklaski:

no i co z tego ja i tak bym sobie poszedł na próbę :gwizdanie: :gwizdanie:

próbuj próbuj wszystkiego cza w zyciu spróbować :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

koledzy ale inna sprawa, czy wasze silniczki pracują jak wyjdziecie z autka tak dziwnie jakby gdzies oslona na wydechu byla luźna albo jakby zaworu grały? w wew samochodu cichutko ale jak wychodzę żeby se brame otworzyć to taki dzwięk słyszę moze to normalne?

Opublikowano

bo nie chciales wyrwac :naughty:

ekhm ekhm ekhm no tak tak :naughty: :naughty: :naughty:

:gwizdanie: :song: :song:

Opublikowano

Kolego Elvis, my jesteśmy zbyt piękni i zbyt młodzi by za to płacić :tongue4: Ja nie potrzebuję iść do ku*wy :)

i tu gregor zlapales setno sprawy jako jedyny :oklaski: :oklaski: :oklaski:

no i co z tego ja i tak bym sobie poszedł na próbę :gwizdanie: :gwizdanie:

próbuj próbuj wszystkiego cza w zyciu spróbować :gwizdanie: :naughty:

dokładnie - jeszcze na liście została mi mężatka więc uważajcie na swoje :kox: :kox: :kox: :kox:

żartuje :hi:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 22:57_________________________________________________

koledzy ale inna sprawa, czy wasze silniczki pracują jak wyjdziecie z autka tak dziwnie jakby gdzies oslona na wydechu byla luźna albo jakby zaworu grały? w wew samochodu cichutko ale jak wychodzę żeby se brame otworzyć to taki dzwięk słyszę moze to normalne?

tak, bo audi jest dobrze wygłuszone :gwizdanie: mi piszczy pasek i łożysko na sprzęgle strasznie hałasuje a w środku cisza
Opublikowano

Kolego Elvis, my jesteśmy zbyt piękni i zbyt młodzi by za to płacić :tongue4: Ja nie potrzebuję iść do ku*wy :)

i tu gregor zlapales setno sprawy jako jedyny :oklaski: :oklaski: :oklaski:

no i co z tego ja i tak bym sobie poszedł na próbę :gwizdanie: :gwizdanie:

próbuj próbuj wszystkiego cza w zyciu spróbować :gwizdanie: :naughty:

dokładnie - jeszcze na liście została mi mężatka więc uważajcie na swoje :kox: :kox: :kox: :kox:

żartuje :hi:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 22:57_________________________________________________

koledzy ale inna sprawa, czy wasze silniczki pracują jak wyjdziecie z autka tak dziwnie jakby gdzies oslona na wydechu byla luźna albo jakby zaworu grały? w wew samochodu cichutko ale jak wychodzę żeby se brame otworzyć to taki dzwięk słyszę moze to normalne?

tak, bo audi jest dobrze wygłuszone :gwizdanie: mi piszczy pasek i łożysko na sprzęgle strasznie hałasuje a w środku cisza

oj cza trzymac kobiety z dala od krola bo sie na miasto wybiera :decayed:

Opublikowano

krolu jak cos to polecam ta Ukrainke pupcie mam 1klasa;) foty tego nei pokazują jak trzeba;)

Opublikowano

Gregor...tylko że jakoś nikt z nas laski wyrwać nie potrafi :polew: :polew: :polew: :polew:

Co to znaczy nie potrafi :mysli: Ja się jeszcze nie starałem tam jak z wami byłem :gwizdanie:

Opublikowano
:polew: :polew: Cala noc z nia i jej chlopak ma zderzak z esy :decayed:
Opublikowano

nie mam pytań, ale dzisiaj się tematy wkręciły :polew:

Opublikowano

jak wszedłem była w poloju tylko ta POLKA a Ukrainka w WC - ale jak wyszła z ta swoja pupa to :shocked:

Opublikowano

Kolego Elvis, my jesteśmy zbyt piękni i zbyt młodzi by za to płacić :tongue4: Ja nie potrzebuję iść do ku*wy :)

i tu gregor zlapales setno sprawy jako jedyny :oklaski: :oklaski: :oklaski:

no i co z tego ja i tak bym sobie poszedł na próbę :gwizdanie: :gwizdanie:

próbuj próbuj wszystkiego cza w zyciu spróbować :gwizdanie: :naughty:

dokładnie - jeszcze na liście została mi mężatka więc uważajcie na swoje :kox: :kox: :kox: :kox:

:polew:

ja mam też taką listę :>

Opublikowano

koledzy ale inna sprawa, czy wasze silniczki pracują jak wyjdziecie z autka tak dziwnie jakby gdzies oslona na wydechu byla luźna albo jakby zaworu grały?

Nie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.