Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:punish: MA a nie MIAŁA!!!

:decayed:

Miała w Bukowinie(w tym sensie) :decayed:

A ty co wszystkich po łbach tłuczesz :tongue4:

faceta trzeba do pionu ustawić, inaczej wymyka sie spod kontroli :kox: :kox:

Taaak, tak jak Monika w Bukowinie :przebiegly:

nawet mi nie przypominaj :doh1:

bo normalnie stracilam w oczach Pucka .... :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chyba zaprowadzenie fury na parking sobie odpuszcze :gwizdanie:

diman, ja cały czas czekam .... :decayed: :decayed:

jeszcze nie wyslalas adresu :cool1:

chyba zaprowadzenie fury na parking sobie odpuszcze :gwizdanie:

Jeszcze cię pogonią jak sms-a :gwizdanie:

ja sie nie daje takim zbirom szybko biegam :gwizdanie:

Opublikowano

:punish: MA a nie MIAŁA!!!

:decayed:

Miała w Bukowinie(w tym sensie) :decayed:

A ty co wszystkich po łbach tłuczesz :tongue4:

faceta trzeba do pionu ustawić, inaczej wymyka sie spod kontroli :kox: :kox:

Taaak, tak jak Monika w Bukowinie :przebiegly:

nawet mi nie przypominaj :doh1:

bo normalnie stracilam w oczach Pucka .... :decayed: :decayed:

przyznam szczerze że nastawiałem się na "przejebane w oczach Basi"

a wyszło na to że Monika przebiła wszystko :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:punish: MA a nie MIAŁA!!!

:decayed:

Miała w Bukowinie(w tym sensie) :decayed:

A ty co wszystkich po łbach tłuczesz :tongue4:

faceta trzeba do pionu ustawić, inaczej wymyka sie spod kontroli :kox: :kox:

Taaak, tak jak Monika w Bukowinie :przebiegly:

nawet mi nie przypominaj :doh1:

bo normalnie stracilam w oczach Pucka .... :decayed: :decayed:

Konkurencja co :decayed:

Opublikowano

chyba zaprowadzenie fury na parking sobie odpuszcze :gwizdanie:

diman, ja cały czas czekam .... :decayed: :decayed:

jeszcze nie wyslalas adresu :cool1:

ja pierdziele, myślałam ze po zapachu trafisz :kox:

Opublikowano

i jest Keżorowaty :>

Opublikowano

:punish: MA a nie MIAŁA!!!

:decayed:

Miała w Bukowinie(w tym sensie) :decayed:

A ty co wszystkich po łbach tłuczesz :tongue4:

faceta trzeba do pionu ustawić, inaczej wymyka sie spod kontroli :kox: :kox:

Taaak, tak jak Monika w Bukowinie :przebiegly:

nawet mi nie przypominaj :doh1:

bo normalnie stracilam w oczach Pucka .... :decayed: :decayed:

przyznam szczerze że nastawiałem się na "przejebane w oczach Basi"

a wyszło na to że Monika przebiła wszystko :naughty: :naughty: :naughty:

a mialo być tak pięknie ;( ;(

:polew:

Opublikowano

chyba zaprowadzenie fury na parking sobie odpuszcze :gwizdanie:

diman, ja cały czas czekam .... :decayed: :decayed:

jeszcze nie wyslalas adresu :cool1:

ja pierdziele, myślałam ze po zapachu trafisz :kox:

A to ty znaczysz teren, a jak byłem we spiżu ostatnio to się zastanawiałem kto to :decayed:

Opublikowano

chyba zaprowadzenie fury na parking sobie odpuszcze :gwizdanie:

diman, ja cały czas czekam .... :decayed: :decayed:

jeszcze nie wyslalas adresu :cool1:

ja pierdziele, myślałam ze po zapachu trafisz :kox:

no niestety slaby jakis ten zapach zostawiasz bo bladze po ty katowicach i bladze :kox:

Opublikowano

Keżorek, jak tam "mięsko" w spiżu ? :kox: :gwizdanie:

Basia, no widzisz, ale myślę że w czerwcu możesz pokazać klasę :decayed:

Opublikowano

chyba zaprowadzenie fury na parking sobie odpuszcze :gwizdanie:

diman, ja cały czas czekam .... :decayed: :decayed:

jeszcze nie wyslalas adresu :cool1:

ja pierdziele, myślałam ze po zapachu trafisz :kox:

A to ty znaczysz teren, a jak byłem we spiżu ostatnio to się zastanawiałem kto to :decayed:

zancze , znacze .... :naughty:

diman, słaby z Ciebie mysliwy :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

kezor teraz bedzie nadrabial to ci odpowie dopiero rano :gwizdanie:

Opublikowano

kezor teraz bedzie nadrabial to ci odpowie dopiero rano :gwizdanie:

wątpię że da radę :naughty:

chyba że ma mega banię :polew:

Opublikowano

diman, słaby z Ciebie mysliwy :kox: :gwizdanie:

Czyli No Hunter, albo Hunter Off :polew:

Opublikowano

chyba zaprowadzenie fury na parking sobie odpuszcze :gwizdanie:

diman, ja cały czas czekam .... :decayed: :decayed:

jeszcze nie wyslalas adresu :cool1:

ja pierdziele, myślałam ze po zapachu trafisz :kox:

A to ty znaczysz teren, a jak byłem we spiżu ostatnio to się zastanawiałem kto to :decayed:

zancze , znacze .... :naughty:

diman, słaby z Ciebie mysliwy :kox: :gwizdanie:

mysliwy to moze slaby ale kierowca dobry jak tylko bys mi rzucila jakis namiar to bym tam byl :naughty:

Opublikowano

kezor teraz bedzie nadrabial to ci odpowie dopiero rano :gwizdanie:

wątpię że da radę :naughty:

chyba że ma mega banię :polew:

Albo jest po koksie :polew:

Opublikowano

kezor teraz bedzie nadrabial to ci odpowie dopiero rano :gwizdanie:

kezor, pomiń wypowiedzi Pana elvisa bo jeszcze ci sie smaki zrobią :naughty::decayed::wink4:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 02:04_________________________________________________dobra diman notuj:

sokolska :polew: :polew:

Opublikowano

kezor teraz bedzie nadrabial to ci odpowie dopiero rano :gwizdanie:

kezor, pomiń wypowiedzi Pana elvisa bo jeszcze ci sie smaki zrobią :naughty::decayed::wink4:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 02:04_________________________________________________dobra notuj:

sokolska :polew: :polew:

lewo noge mam juz za dzwiami :naughty:

Opublikowano

kezor teraz bedzie nadrabial to ci odpowie dopiero rano :gwizdanie:

kezor, pomiń wypowiedzi Pana elvisa bo jeszcze ci sie smaki zrobią :naughty::decayed::wink4:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 02:04_________________________________________________dobra notuj:

sokolska :polew: :polew:

lewo noge mam juz za dzwiami :naughty:

to nie noge powinienes mieć :mysli:

:polew: :polew:

Opublikowano

Krok cię rozboli od tego rozkraczenia :decayed: Baśka coś dalej nie podaje :>[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 02:11_________________________________________________

kezor teraz bedzie nadrabial to ci odpowie dopiero rano :gwizdanie:

kezor, pomiń wypowiedzi Pana elvisa bo jeszcze ci sie smaki zrobią :naughty::decayed::wink4:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 02:04_________________________________________________dobra notuj:

sokolska :polew: :polew:

lewo noge mam juz za dzwiami :naughty:

to nie noge powinienes mieć :mysli:

:polew: :polew:

Nie mam pytań :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.