Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Arek, kiedyś myślałem że imperium to fajny klub, z fajnymi d*pami, pojechaliśmy do spiża i stwierdzam jednogłośnie że SPIŻ to po prostu harem... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

No to jeszcze kiedyś musisz do Onyx-u wpaść :naughty:

onyx raczej spiża nie przebije :decayed:

brat mi właśnie posłał :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no nic krolu odpada pucol odpada wiec basia jedziemy sami ale i tak mysle ze bedzie fajnie :naughty:

długo mam czekać ??? :chytry:

no jak adresu nie wyslalas to co mi tu krzyczysz dajesz adres i gibam :cool1:

czekaj szukam dowodu .... :kox:

Opublikowano

no i wymiekli wszyscy no coz innym razem :confused4:

Opublikowano

no i wymiekli wszyscy no coz innym razem :confused4:

w piątek, w piątek :naughty:

Opublikowano

diman, mówiłam Ci już że masz smaczny avatar ? :gwizdanie:

Opublikowano

no i wymiekli wszyscy no coz innym razem :confused4:

w piątek, w piątek :naughty:

Potwierdzam :kox:

Opublikowano

diman, mówiłam Ci już że masz smaczny avatar ? :gwizdanie:

nie ale mow mi jeszcze :gwizdanie:

Opublikowano

no i wymiekli wszyscy no coz innym razem :confused4:

w piątek, w piątek :naughty:

Potwierdzam :kox:

W ten teraz najbliższy?
Opublikowano

no i wymiekli wszyscy no coz innym razem :confused4:

w piątek, w piątek :naughty:

k**wa w piatek moze mnie nie byc ;( ;( ;(

Opublikowano

no i wymiekli wszyscy no coz innym razem :confused4:

w piątek, w piątek :naughty:

Potwierdzam :kox:

W ten teraz najbliższy?

a no :naughty:

to za tydzień najwyżej jak Dimanowi nie pasuje :gwizdanie:

Opublikowano

Arek, kiedyś myślałem że imperium to fajny klub, z fajnymi d*pami, pojechaliśmy do spiża i stwierdzam jednogłośnie że SPIŻ to po prostu harem... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

No to jeszcze kiedyś musisz do Onyx-u wpaść :naughty:

onyx raczej spiża nie przebije :decayed:

brat mi właśnie posłał :polew:

:sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

no i wymiekli wszyscy no coz innym razem :confused4:

w piątek, w piątek :naughty:

Potwierdzam :kox:

W ten teraz najbliższy?

a no :naughty:

to za tydzień najwyżej jak Dimanowi nie pasuje :gwizdanie:

no co ty 2 tyg bez imprezy...
Opublikowano

no i wymiekli wszyscy no coz innym razem :confused4:

w piątek, w piątek :naughty:

Potwierdzam :kox:

W ten teraz najbliższy?

a no :naughty:

to za tydzień najwyżej jak Dimanowi nie pasuje :gwizdanie:

no co ty 2 tyg bez imprezy...

:naughty:

w takim razie w ten piątek :>

Ps. żeby być to muszę i tak brać dzień wolny :gwizdanie:

Opublikowano

no i wymiekli wszyscy no coz innym razem :confused4:

w piątek, w piątek :naughty:

Potwierdzam :kox:

W ten teraz najbliższy?

a no :naughty:

to za tydzień najwyżej jak Dimanowi nie pasuje :gwizdanie:

:notworthy: :notworthy: :notworthy::good:

Opublikowano

Ja jestem za tym piątkiem, bo następny może mnie nie być :wink4:

Opublikowano

diman, mówiłam Ci już że masz smaczny avatar ? :gwizdanie:

nie ale mow mi jeszcze :gwizdanie:

masz smaczny avatar :slina:

:evil: :evil:

Opublikowano

czyli chętni to ja, Gregor, Królu, Keżor, siostra Króla, może Diman :decayed:

prawie że stała ekipa, pewnie KOKS też :>

Opublikowano

diman, mówiłam Ci już że masz smaczny avatar ? :gwizdanie:

nie ale mow mi jeszcze :gwizdanie:

masz smaczny avatar :slina:

:evil: :evil:

wiem :naughty:

Opublikowano

no i wymiekli wszyscy no coz innym razem :confused4:

w piątek, w piątek :naughty:

Potwierdzam :kox:

W ten teraz najbliższy?

a no :naughty:

to za tydzień najwyżej jak Dimanowi nie pasuje :gwizdanie:

:notworthy: :notworthy: :notworthy::good:

Ja jestem za tym piątkiem, bo następny może mnie nie być :wink4:

lepiej żebyś był .... bo mam pewien pomysł :mysli:

Opublikowano

no i wymiekli wszyscy no coz innym razem :confused4:

w piątek, w piątek :naughty:

Potwierdzam :kox:

W ten teraz najbliższy?

a no :naughty:

to za tydzień najwyżej jak Dimanowi nie pasuje :gwizdanie:

:notworthy: :notworthy: :notworthy::good:

Ja jestem za tym piątkiem, bo następny może mnie nie być :wink4:

lepiej żebyś był .... bo mam pewien pomysł :mysli:

co za pomysl :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.