Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w sumie nei dziwie się po takiej ilości % to większość z oso na forum już ma niezły light :good:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 00:06_________________________________________________Basi niby brakuje????????? uuuuuuu niedobrze niedobrze ;( :confused4::embarrassed::no:

jak by mi czegoś brakowalo, to bym teraz błądziła po mieście :kox:

i nastała cisza :naughty:

Basia nas załatwiła... :disgust:

:jaaaaa:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no wlasnie wpadlem na chory pomysl bo mam isc auto odstawic na parking i nie wiem czy by jeszcze do tego spiza jesnak nie zajrzec :kox: :kox:

Opublikowano

no wlasnie wpadlem na chory pomysl bo mam isc auto odstawic na parking i nie wiem czy by jeszcze do tego spiza jesnak nie zajrzec :kox: :kox:

a co se będziesz odmawiał :gwizdanie:

Opublikowano

no browar przyjąć o tej porze czemu nie i na te 18-tki za dwa piwka skoczyć heheheh - żartuję coby znowu nei było podejrzeń

Opublikowano

ojjjj widzę że jak ktos nowy sie pojawi to wasze grono lubi się troszeczkę pomądrkować.... tak?

Jak wkraczasz z takimi tematami od razu..............,, a widziałem cię pierwszy raz na forum, to co można se pomyśleć....

to że Ty mnie nei widziałes to nei znaczy że jestem 1 raz tutaj

Spoko, dyskusja rozwija się w złym kierunku, a osobistego podejścia do prostytucji nie będziemy tu rozpatrywać. Tak więc wrzucamy na luz :)

Opublikowano

no wlasnie wpadlem na chory pomysl bo mam isc auto odstawic na parking i nie wiem czy by jeszcze do tego spiza jesnak nie zajrzec :kox: :kox:

moj adres znasz :kox:
Opublikowano

a jak se juz tak piszemy pytalem jakis czas temu o myjnie co mi wypiora tapicerke w Niuni gdzie w katowicach takie usługi???

Opublikowano

no browar przyjąć o tej porze czemu nie i na te 18-tki za dwa piwka skoczyć heheheh - żartuję coby znowu nei było podejrzeń

no z tym piwkiem to dobrze prawisz a 18 :gwizdanie:

Opublikowano

ojjjj widzę że jak ktos nowy sie pojawi to wasze grono lubi się troszeczkę pomądrkować.... tak?

Jak wkraczasz z takimi tematami od razu..............,, a widziałem cię pierwszy raz na forum, to co można se pomyśleć....

to że Ty mnie nei widziałes to nei znaczy że jestem 1 raz tutaj

Spoko, dyskusja rozwija się w złym kierunku, a osobistego podejścia do prostytucji nie będziemy tu rozpatrywać. Tak więc wrzucamy na luz :)

co Ty gadaszzz? jak w zlym kierunku? spiż, piwko.... to BARDZO dobry kierunek :evil: :evil:

Opublikowano

no wlasnie wpadlem na chory pomysl bo mam isc auto odstawic na parking i nie wiem czy by jeszcze do tego spiza jesnak nie zajrzec :kox: :kox:

moj adres znasz :kox:

podjechac po ciebie :kox: kasia juz spi wiec sie nie pogniewa :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 00:19_________________________________________________

ojjjj widzę że jak ktos nowy sie pojawi to wasze grono lubi się troszeczkę pomądrkować.... tak?

Jak wkraczasz z takimi tematami od razu..............,, a widziałem cię pierwszy raz na forum, to co można se pomyśleć....

to że Ty mnie nei widziałes to nei znaczy że jestem 1 raz tutaj

Spoko, dyskusja rozwija się w złym kierunku, a osobistego podejścia do prostytucji nie będziemy tu rozpatrywać. Tak więc wrzucamy na luz :)

co Ty gadaszzz? jak w zlym kierunku? spiż, piwko.... to BARDZO dobry kierunek :evil: :evil:

idziecie tez :naughty: macie przeciez blisko

Opublikowano

Diman, nie zrobisz tego :naughty:

chyba bym się nieźle pogniewał :>

Opublikowano

Diman uspokój się i opanuj policz do 10 :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

no wlasnie wpadlem na chory pomysl bo mam isc auto odstawic na parking i nie wiem czy by jeszcze do tego spiza jesnak nie zajrzec :kox: :kox:

moj adres znasz :kox:

podjechac po ciebie :kox: kasia juz spi wiec sie nie pogniewa :gwizdanie:

:doh1: diman kurde, to mialo być do mnie a nie do Krola ....

stan też już śpi :gwizdanie:

:polew: :polew:

Opublikowano
:hi: JAK JEST
Opublikowano

:hi: JAK JEST

jest i Miszka :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
Opublikowano

Diman, nie zrobisz tego :naughty:

chyba bym się nieźle pogniewał :>

pucol wiesz ze do rybnika nie mam daleko :gwizdanie: wiec panowie mam sie ubierac w cos porzadniejszego :naughty:

no wlasnie wpadlem na chory pomysl bo mam isc auto odstawic na parking i nie wiem czy by jeszcze do tego spiza jesnak nie zajrzec :kox: :kox:

moj adres znasz :kox:

podjechac po ciebie :kox: kasia juz spi wiec sie nie pogniewa :gwizdanie:

:doh1: diman kurde, to mialo być do mnie a nie do Krola ....

stan też już śpi :gwizdanie:

:polew: :polew:

dajesz tylko cynka i po ciebie tez podjade :naughty:

Opublikowano

ZA SZYBKO LECICIE, UPS CAPS LOCK sorry ale święta mam w domu :kox:

Opublikowano

3majcie sie

Opublikowano

3majcie sie

nara :hi:

Opublikowano

Diman, nie zrobisz tego :naughty:

chyba bym się nieźle pogniewał :>

pucol wiesz ze do rybnika nie mam daleko :gwizdanie: wiec panowie mam sie ubierac w cos porzadniejszego :naughty:

no wlasnie wpadlem na chory pomysl bo mam isc auto odstawic na parking i nie wiem czy by jeszcze do tego spiza jesnak nie zajrzec :kox: :kox:

moj adres znasz :kox:

podjechac po ciebie :kox: kasia juz spi wiec sie nie pogniewa :gwizdanie:

:doh1: diman kurde, to mialo być do mnie a nie do Krola ....

stan też już śpi :gwizdanie:

:polew: :polew:

dajesz tylko cynka i po ciebie tez podjade :naughty:

dobra to czekam.... skoro twierdzisz że kasia sie nie pogniewa :wstydliwy:

:wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.