Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3majcie sie

yo[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 00:26_________________________________________________

dobra to czekam.... skoro twierdzisz że kasia sie nie pogniewa :wstydliwy:

:wink4:

nie świrujcie - ja dziś odpadam...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Diman, nie zrobisz tego :naughty:

chyba bym się nieźle pogniewał :>

pucol wiesz ze do rybnika nie mam daleko :gwizdanie: wiec panowie mam sie ubierac w cos porzadniejszego :naughty:

no wlasnie wpadlem na chory pomysl bo mam isc auto odstawic na parking i nie wiem czy by jeszcze do tego spiza jesnak nie zajrzec :kox: :kox:

moj adres znasz :kox:

podjechac po ciebie :kox: kasia juz spi wiec sie nie pogniewa :gwizdanie:

:doh1: diman kurde, to mialo być do mnie a nie do Krola ....

stan też już śpi :gwizdanie:

:polew: :polew:

dajesz tylko cynka i po ciebie tez podjade :naughty:

dobra to czekam.... skoro twierdzisz że kasia sie nie pogniewa :wstydliwy:

:wink4:

podaj mi adres na pw zebym wciemno nie szukal :cool1:

Opublikowano

Diman, dzięki ale odpadam, od rana nie dość że mam gości to na dodatek muszę jechać lać koleżanki :kox:

Opublikowano

ojjjj widzę że jak ktos nowy sie pojawi to wasze grono lubi się troszeczkę pomądrkować.... tak?

Jak wkraczasz z takimi tematami od razu..............,, a widziałem cię pierwszy raz na forum, to co można se pomyśleć....

to że Ty mnie nei widziałes to nei znaczy że jestem 1 raz tutaj

Spoko, dyskusja rozwija się w złym kierunku, a osobistego podejścia do prostytucji nie będziemy tu rozpatrywać. Tak więc wrzucamy na luz :)

co Ty gadaszzz? jak w zlym kierunku? spiż, piwko.... to BARDZO dobry kierunek :evil: :evil:

Nie miałem na myśli Spiża i piwka, bo tam sam chętnie bym się wybrał, choć nie koniecznie w niedzielę o godz. 00:27 będąc po alko już :> A dyskusję o prostytucji..........

Opublikowano

jest u mnie Kobitka która zna Siemiana :mysli: ale patos :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

3majcie sie

yo[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 00:26_________________________________________________

dobra to czekam.... skoro twierdzisz że kasia sie nie pogniewa :wstydliwy:

:wink4:

nie świrujcie - ja dziś odpadam...

no ja sie nie dziwie, po dwóch redsach :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Diman, dzięki ale odpadam, od rana nie dość że mam gości to na dodatek muszę jechać lać koleżanki :kox:

wet t-shirt contest :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Diman, dzięki ale odpadam, od rana nie dość że mam gości to na dodatek muszę jechać lać koleżanki :kox:

juz jest po dwunastej wiec zlejesz te w spizu :naughty:

Opublikowano

3majcie sie

yo[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 00:26_________________________________________________

dobra to czekam.... skoro twierdzisz że kasia sie nie pogniewa :wstydliwy:

:wink4:

nie świrujcie - ja dziś odpadam...

no ja sie nie dziwie, po dwóch redsach :gwizdanie: :decayed:

nie napinaj się tak bo jeszcze bym Cię przepił :kox: :kox:
Opublikowano

jest u mnie Kobitka która zna Siemiana :mysli: ale patos :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

ja ostatnio poznałam kobite która zna keżora....

normalnie jakich rzeczy sie dowiedziałam :kox:

Opublikowano

krolu co ty mowisz dawaj jedziemy :>

Opublikowano

krolu co ty mowisz dawaj jedziemy :>

stary a przygarniesz mnie do siebie- bo nie będe miał gdzie wracać :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

3majcie sie

yo[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 00:26_________________________________________________

dobra to czekam.... skoro twierdzisz że kasia sie nie pogniewa :wstydliwy:

:wink4:

nie świrujcie - ja dziś odpadam...

no ja sie nie dziwie, po dwóch redsach :gwizdanie: :decayed:

nie napinaj się tak bo jeszcze bym Cię przepił :kox: :kox:

grozisz czy obiecujesz??? :naughty:

Opublikowano

krolu co ty mowisz dawaj jedziemy :>

stary a przygarniesz mnie do siebie- bo nie będe miał gdzie wracać :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

a co rodzice sie pogniewaja czy co :cool1:

Opublikowano

3majcie sie

yo[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 00:26_________________________________________________

dobra to czekam.... skoro twierdzisz że kasia sie nie pogniewa :wstydliwy:

:wink4:

nie świrujcie - ja dziś odpadam...

no ja sie nie dziwie, po dwóch redsach :gwizdanie: :decayed:

nie napinaj się tak bo jeszcze bym Cię przepił :kox: :kox:

Krolu masz się do kogo napinać, do kobiety :decayed:

Piłbyś z nami z facetami jak normalny samiec :kox:

Opublikowano

ojjjj widzę że jak ktos nowy sie pojawi to wasze grono lubi się troszeczkę pomądrkować.... tak?

Jak wkraczasz z takimi tematami od razu..............,, a widziałem cię pierwszy raz na forum, to co można se pomyśleć....

to że Ty mnie nei widziałes to nei znaczy że jestem 1 raz tutaj

Spoko, dyskusja rozwija się w złym kierunku, a osobistego podejścia do prostytucji nie będziemy tu rozpatrywać. Tak więc wrzucamy na luz :)

co Ty gadaszzz? jak w zlym kierunku? spiż, piwko.... to BARDZO dobry kierunek :evil: :evil:

Nie miałem na myśli Spiża i piwka, bo tam sam chętnie bym się wybrał, choć nie koniecznie w niedzielę o godz. 00:27 będąc po alko już :> A dyskusję o prostytucji..........

wiem, wiem, :wink4::decayed:

Opublikowano

Diman, dzięki ale odpadam, od rana nie dość że mam gości to na dodatek muszę jechać lać koleżanki :kox:

pucol ja tez mam jutro gosci dasz rade sie wyspac do popoludnia :naughty:

Opublikowano

Diman, dzięki ale odpadam, od rana nie dość że mam gości to na dodatek muszę jechać lać koleżanki :kox:

pucol ja tez mam jutro gosci dasz rade sie wyspac do popoludnia :naughty:

problem w tym że ja od rana mam gości :naughty:

nie no POWAŻNIE ODPADAM :)

poważnie :)

Opublikowano

Diman, dzięki ale odpadam, od rana nie dość że mam gości to na dodatek muszę jechać lać koleżanki :kox:

pucol ja tez mam jutro gosci dasz rade sie wyspac do popoludnia :naughty:

Dimek ty to jak na swój wiek masz czasem szalone pomysły, nie wyszalałeś się za młodu wystarczająco :gwizdanie:

Opublikowano

grozisz czy obiecujesz??? :naughty:

obiecuję... :gwizdanie:

Krolu masz się do kogo napinać, do kobiety :decayed:

Piłbyś z nami z facetami jak normalny samiec :kox:

a co nie piłem z Wami.. jakoś się utarło, że pije mnie i mi zawsze zostanie to teraz... :disgust:

krolu co ty mowisz dawaj jedziemy :>

stary a przygarniesz mnie do siebie- bo nie będe miał gdzie wracać :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

a co rodzice sie pogniewaja czy co :cool1:

no na rower nie mogłem nawet iść bo to "pierwszy dziń swiąt" kuzwa jego mać :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 00:36_________________________________________________Jak by nie seniorzy, to ja już od 4 godzin imprezuję z keżorem :gwizdanie: :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.