Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

jutro mam zamiar do Was dotrzeć - szkoda, że pogoda jest jaka jest :disgust:

Ps. Jak ktoś jutro będzie chciał zapłacić za zlot urodzinowy to oczywiście można :wink4:

:hi:

Mirek jutro ma być 12st. i nawet słonko ma przeświecać :wink4:

Ps. ja też mam plan jutro odwiedzić Kato :good:

Opublikowano

Nie pamiętam czy się witałem dzisiaj. :kox::hi:

Kurcze, może i ja bym jutro wpadł do kato... :mysli:

Opublikowano

Gregory, baq no wpadajcie wpadajcie :naughty:

Opublikowano

Gregory, baq no wpadajcie wpadajcie :naughty:

No wpadniemy wpadniemy, ale przygotujcie jakieś powitanie. Coś w stylu rząd lasek pokazujących cycki...itp. :decayed:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 18:34_________________________________________________

:polew: :polew: :polew:

Rozrabiają prawie jak my w Zielonej :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

:polew:

Opublikowano

Kurde jutro taka ekipa ma odwiedzić kato a ja w pracy na popołudniu :wallbash:

Opublikowano

Kurde jutro taka ekipa ma odwiedzić kato a ja w pracy na popołudniu :wallbash:

jaka ekipa - was jest co tydzień 15+ ich wpadnie 3 i niby co... :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Kurde jutro taka ekipa ma odwiedzić kato a ja w pracy na popołudniu :wallbash:

jaka ekipa - was jest co tydzień 15+ ich wpadnie 3 i niby co... :gwizdanie: :gwizdanie:

Was ? :shocked:

Opublikowano

Kurde jutro taka ekipa ma odwiedzić kato a ja w pracy na popołudniu :wallbash:

jaka ekipa - was jest co tydzień 15+ ich wpadnie 3 i niby co... :gwizdanie: :gwizdanie:

Was ? :shocked:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ja rozkręcam spoty chorzowskie - moje rodzime :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Kurde jutro taka ekipa ma odwiedzić kato a ja w pracy na popołudniu :wallbash:

jaka ekipa - was jest co tydzień 15+ ich wpadnie 3 i niby co... :gwizdanie: :gwizdanie:

Was ? :shocked:

dziwisz się choćbyś ujrzał murzyńską pałę :gwizdanie:

Opublikowano

Kurde jutro taka ekipa ma odwiedzić kato a ja w pracy na popołudniu :wallbash:

jaka ekipa - was jest co tydzień 15+ ich wpadnie 3 i niby co... :gwizdanie: :gwizdanie:

Was ? :shocked:

dziwisz się choćbyś ujrzał murzyńską pałę :gwizdanie:

teraz się dziwię bo rybnicka zobaczyłem :polew:

Opublikowano
  • Autor

Kurde jutro taka ekipa ma odwiedzić kato a ja w pracy na popołudniu :wallbash:

jaka ekipa - was jest co tydzień 15+ ich wpadnie 3 i niby co... :gwizdanie: :gwizdanie:

Was ? :shocked:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ja rozkręcam spoty chorzowskie - moje rodzime :polew: :polew: :polew: :polew:

:banned:
Opublikowano

Kurde jutro taka ekipa ma odwiedzić kato a ja w pracy na popołudniu :wallbash:

jaka ekipa - was jest co tydzień 15+ ich wpadnie 3 i niby co... :gwizdanie: :gwizdanie:

Trzech, ale za to jakich :kox: :>

@Pucek "Step Up" leci :naughty: Browarek otwarty i chusteczki przygotowane :decayed:

Opublikowano

Kurde jutro taka ekipa ma odwiedzić kato a ja w pracy na popołudniu :wallbash:

jaka ekipa - was jest co tydzień 15+ ich wpadnie 3 i niby co... :gwizdanie: :gwizdanie:

Trzech, ale za to jakich :kox: :>

@Pucek "Step Up" leci :naughty: Browarek otwarty i chusteczki przygotowane :decayed:

dzieki Gregor :naughty:

ale mam wszystkie te filmy na kompie :)

Opublikowano

Kurde jutro taka ekipa ma odwiedzić kato a ja w pracy na popołudniu :wallbash:

jaka ekipa - was jest co tydzień 15+ ich wpadnie 3 i niby co... :gwizdanie: :gwizdanie:

Trzech, ale za to jakich :kox: :>

@Pucek "Step Up" leci :naughty: Browarek otwarty i chusteczki przygotowane :decayed:

masakra... oprócz tego, że tańczą do kawałka Lady Gagi... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

a dziś jeszcze leci "szklanką po łapkach " za***isty film :decayed:

Opublikowano

Marudzicie fest :przebiegly: Ta laska jest zmysłowa :slina: , dla niej bym się nauczył tańczyć :naughty:

Opublikowano

Marudzicie fest :przebiegly: Ta laska jest zmysłowa :slina: , dla niej bym się nauczył tańczyć :naughty:

dlatego podoba mi się ten film, a i jak dla mnie romantyka to jest za***ista opowieść o miłości :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.