Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra koniec reklam :decayed: Cisssssss :)zzzzzza!

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mirek jutro ma być 12st. i nawet słonko ma przeświecać :wink4:

Ps. ja też mam plan jutro odwiedzić Kato

:good:

Opublikowano

Mirek jutro ma być 12st. i nawet słonko ma przeświecać :wink4:

Ps. ja też mam plan jutro odwiedzić Kato

:good:

też bym chciał, ale niestety nie mogę :rolleyes:

Opublikowano

Pucek, Ty masz te fymca zmontowanego w końcu? :)

Opublikowano

Pucek, Ty masz te fymca zmontowanego w końcu? :)

przecież mam program, więc FMIC też mam :wink4:

a co jesteś ciekaw jak mi to wyszło? :)

Opublikowano

Ano, ciekaw jestem. :)

Opublikowano

Ano, ciekaw jestem. :)

szczerze :gwizdanie: z montażu jestem mega zadowolony, jest tak jak chciałem żeby było :wink4:

czyli rury pod zderzakiem, kratki założone ale widać z daleka że coś jest nie tak :naughty:

Opublikowano

Odnośnie wysokości? Jeśli tak, to gicior. :notworthy:

A sprawdzaliście z gregorym co daje w końcu ten inol 180-tka? :)[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 21:19_________________________________________________Bo o ile dobrze pamiętam, to masz icka 180 wysokości, ni? :)

Opublikowano

Odnośnie wysokości? Jeśli tak, to gicior. :notworthy:

A sprawdzaliście z gregorym co daje w końcu ten inol 180-tka? :)

nie bo nie było już takich samych warunków jak przed logami na starym coolerku :wink4:

Opublikowano

bag - naprawdę za***iście to wyszło - wszystko super spasowane a mimo wszystko widać, że coś nie tak pod maską - że jakieś 250 tam siedzi - no ale niestety.....................tam nawet 200 nie ma :decayed:

:polew:

Opublikowano

Odnośnie wysokości? Jeśli tak, to gicior. :notworthy:

A sprawdzaliście z gregorym co daje w końcu ten inol 180-tka? :)

nie bo nie było już takich samych warunków jak przed logami na starym coolerku :wink4:

Kumam. Szkoda w każdym razie. :)

Opublikowano

A sprawdzaliście z gregorym co daje w końcu ten inol 180-tka? :)[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 21:19_________________________________________________Bo o ile dobrze pamiętam, to masz icka 180 wysokości, ni? :)

Nie sprawdzaliśmy :thumbdown: Bo Pucek już miał ciśnienie na program :tongue4:

Jedyne co mamy to logi na serii przy 2st. temp. otoczenia.

Opublikowano

miron, nad spokój puckowi... hahah :decayed::wink4:

Opublikowano

bag - naprawdę za***iście to wyszło - wszystko super spasowane a mimo wszystko widać, że coś nie tak pod maską - że jakieś 250 tam siedzi - no ale niestety.....................tam nawet 200 nie ma :decayed:

:polew:

:good:

Opublikowano

Nie sprawdzaliśmy :thumbdown: Bo Pucek już miał ciśnienie na program :tongue4:

Jedyne co mamy to logi na serii przy 2st. temp. otoczenia.

To teraz tylko czekać na kolejną zimę... :polew:

My teraz najprawdopodobniej będziemy hamować jeden samochodzik z ciekawości po założeniu zestawu... :mysli:

Opublikowano

Pucek coś nie ma dnia dzisiaj na jaja :decayed:

Opublikowano

bag - naprawdę za***iście to wyszło - wszystko super spasowane a mimo wszystko widać, że coś nie tak pod maską - że jakieś 250 tam siedzi - no ale niestety.....................tam nawet 200 nie ma :decayed:

:polew:

:polew:

Opublikowano

Pucek chodź na Gliwickie - przeproszę Cię :decayed:

tu mi troszke wstyd :decayed:

Opublikowano

Pucek coś nie ma dnia dzisiaj na jaja :decayed:

Bo siedzi na lockerz.com zajęty klikaniem w filmiki żeby się załapać na jakąś nagrodę. :naughty::tongue4:

Opublikowano

Nie sprawdzaliśmy :thumbdown: Bo Pucek już miał ciśnienie na program :tongue4:

Jedyne co mamy to logi na serii przy 2st. temp. otoczenia.

To teraz tylko czekać na kolejną zimę... :polew:

My teraz najprawdopodobniej będziemy hamować jeden samochodzik z ciekawości po założeniu zestawu... :mysli:

Nic to nie da, bo ma już po programie, a tu o to chodziło żeby test był na serii z FMIC i bez. Chyba, że Compoty dali mu seryjny program na kości pamięci, ale wątpię. No albo Puckowi chciałoby się teraz zamontować seryjny cooler do testów, ale również wątpię :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.