Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No wiadomo pomalowałeś je itp.

Pucek, gdzie, jak i za ile malowałeś? :chytry:

500 zł z piaskowaniem, na jakość malowania nie narzekam, a jestem wymagający, facet mieszka za Czyżowicami :wink4:

kontakt u Arka :wink4:

Keżor, raczej 18'' chociaż nie wykluczał bym 19'' :gwizdanie:

I do nich mapa dróg po których można na nich przejechać wogólę jakoś :gwizdanie:

panikara :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie ma jak 15" :gwizdanie:

:wink4:

:mysli: To czemu jeździsz na 17" :gwizdanie:

presja tłumu :gwizdanie:

dokładnie :kox: :kox:

ej Cipko 15" , wpadnij do mnie przed spotem jutro :decayed:

ok wiem co masz na myśli jak tak gadasz :kox: :kox: :kox:
Opublikowano
  • Autor

Keżor, raczej 18'' chociaż nie wykluczał bym 19'' :gwizdanie:

I do nich mapa dróg po których można na nich przejechać wogólę jakoś :gwizdanie:

ja mam w Navi punkty POI z dziurami i progami zwalniającymi , także moge Puckowi podesłać :polew:
Opublikowano

nie ma jak 15" :gwizdanie:

:wink4:

:mysli: To czemu jeździsz na 17" :gwizdanie:

presja tłumu :gwizdanie:

dokładnie :kox: :kox:

ej Cipko 15" , wpadnij do mnie przed spotem jutro :decayed:

ok wiem co masz na myśli jak tak gadasz :kox: :kox: :kox:

ja też :slina:

ale nie napiszę na ogólnym :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Pucek, przeciez takim autem u nas nie pojezdzisz ( czyt. tak nisko)

fajnie to na plakacie wyglada :kox:

Opublikowano

panikara :naughty:

Zabiorę cię na tych felgach 19" na przejażdżkę po okolicy i potem zobaczę twoją minę, to będzie bezcenne :decayed:

Opublikowano

Co to za tajemnice tutaj :gwizdanie:

Opublikowano

500 zł z piaskowaniem, na jakość malowania nie narzekam, a jestem wymagający, facet mieszka za Czyżowicami :wink4:

O kurde, sporo... :shocked::blink:

Ja mam cenę 350 za komplet. Oczywiście proszkowo i z piaskowaniem. :good:

Opublikowano

Pucek, przeciez takim autem u nas nie pojezdzisz ( czyt. tak nisko)

fajnie to na plakacie wyglada :kox:

:oklaski:

Opublikowano

Pucek, przeciez takim autem u nas nie pojezdzisz ( czyt. tak nisko)

fajnie to na plakacie wyglada :kox:

no co Ty :naughty:

jeździło się już na takim niskim setupie, najgorsze jest to że Rybnik to mega dziurawe i studzienkowate miasto :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

a tu macie paska na tych felgach na mega glebie :naughty:http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/453632baab4fa1a3.html

troche za duża gleba i brzydko to wygląda , ale to wkońcu air ride :wink4:

mnie sie podoba jak jest opona równo z nadkolem :good:

Opublikowano
sixbk.jpg:slina: :slina:
Opublikowano

Diman wkleiłbyś d*py z tej imprezy a nie jakiś padła :kox: :kox:

Opublikowano

a tu macie paska na tych felgach na mega glebie :naughty:http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/453632baab4fa1a3.html

Summer cars party :gwizdanie:

noooo i jak sie przyjrzysz to stoisz za tym paskiem i patrzesz tam gdzie wrony sraja :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a tu macie paska na tych felgach na mega glebie :naughty:http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/453632baab4fa1a3.html

Summer cars party :gwizdanie:

noooo i jak sie przyjrzysz to stoisz za tym paskiem i patrzesz tam gdzie wrony sraja :decayed:

:polew:
Opublikowano

a tu macie paska na tych felgach na mega glebie :naughty:http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/453632baab4fa1a3.html

Summer cars party :gwizdanie:

noooo i jak sie przyjrzysz to stoisz za tym paskiem i patrzesz tam gdzie wrony sraja :decayed:

fakt nie poznałem sie - wtedy to KOKS byłem :kox: :kox:
Opublikowano
  • Autor

9e78e382e851e032.jpg

ja zrobiłem taką fotke tylko :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.