Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no dzień jakiś taki :confused4:

ale spocik dziś więc :good:

A twoja cię puści? :gwizdanie:

jak już to: Twoja i Cię - szacunku szczylu :bicz3:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no dzień jakiś taki :confused4:

ale spocik dziś więc :good:

A twoja cię puści? :gwizdanie:

Raz w tygodniu może wyjśc samemu.... :polew:

Opublikowano

no dzień jakiś taki :confused4:

ale spocik dziś więc :good:

A twoja cię puści? :gwizdanie:

Raz w tygodniu może wyjśc samemu.... :polew:

no tak ale już wczoraj byłem sam :mysli:

Opublikowano

no dzień jakiś taki :confused4:

ale spocik dziś więc :good:

A twoja cię puści? :gwizdanie:

jak już to: Twoja i Cię - szacunku szczylu :bicz3:

Chciałem tak napisać... ale myslę sobie Miszka to swój chłop a nie żadne napinacz i będzie luz ale jednak... się pomyliłem :chytry: :chytry: :chytry:
Opublikowano

no dzień jakiś taki :confused4:

ale spocik dziś więc :good:

A twoja cię puści? :gwizdanie:

jak już to: Twoja i Cię - szacunku szczylu :bicz3:

jaki wrazliwy

Opublikowano

no dzień jakiś taki :confused4:

ale spocik dziś więc :good:

A twoja cię puści? :gwizdanie:

jak już to: Twoja i Cię - szacunku szczylu :bicz3:

Chciałem tak napisać... ale myslę sobie Miszka to swój chłop a nie żadne napinacz i będzie luz ale jednak... się pomyliłem :chytry: :chytry: :chytry:

to sie k**wa pomyliłeś :kox:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 14:09_________________________________________________

no dzień jakiś taki :confused4:

ale spocik dziś więc :good:

A twoja cię puści? :gwizdanie:

jak już to: Twoja i Cię - szacunku szczylu :bicz3:

jaki wrazliwy

Ty się nie wpierdalaj między wódkę (Ja) a zakąskę (Krolu) :polew: :polew:

Opublikowano

no dzień jakiś taki :confused4:

ale spocik dziś więc :good:

A twoja cię puści? :gwizdanie:

Raz w tygodniu może wyjśc samemu.... :polew:

no tak ale już wczoraj byłem sam :mysli:

To lipa... :polew: chyba że powiesz że do kościoła idziesz.... :polew:

Opublikowano

to sie ku***a pomyliłeś :kox:

.Miszka dla Ciebie za Panoszenie się na forum

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no dzień jakiś taki :confused4:

ale spocik dziś więc :good:

A twoja cię puści? :gwizdanie:

jak już to: Twoja i Cię - szacunku szczylu :bicz3:

Chciałem tak napisać... ale myslę sobie Miszka to swój chłop a nie żadne napinacz i będzie luz ale jednak... się pomyliłem :chytry: :chytry: :chytry:

to sie ku***a pomyliłeś :kox:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 14:09_________________________________________________

no dzień jakiś taki :confused4:

ale spocik dziś więc :good:

A twoja cię puści? :gwizdanie:

jak już to: Twoja i Cię - szacunku szczylu :bicz3:

jaki wrazliwy

Ty się nie wpierdalaj między wódkę (Ja) a zakąskę (Krolu) :polew: :polew:

ty sie napinaj knypie bo wp***dol cie nie ominie jak tam dzisiaj zajade :decayed:

Opublikowano

Co za gliwickie mendy :thumbdown:

Opublikowano

Co za gliwickie mendy :thumbdown:

Knurowskie... :decayed: Pozatym niech wszyscy wiedzą kto rzadzi.... :polew:

Opublikowano

Co za gliwickie mendy :thumbdown:

Knurowskie... :decayed:

ej nie obrażaj mnie :disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 14:15_________________________________________________O k**wa MISZKA TY MASZ 400 wiadomości na technicznym

ja pier**le to forum schodzi na PSY :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tak Ty Krolu jesteś chorzowska .....

Opublikowano

Co za gliwickie mendy :thumbdown:

mowie ci bracie bedzie sie dzisiaj dzialo :baseball: :baseball: :gwizdanie:

Opublikowano

Co za gliwickie mendy :thumbdown:

mowie ci bracie bedzie sie dzisiaj dzialo :baseball: :baseball: :gwizdanie:

:D[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 14:18_________________________________________________

Co za gliwickie mendy :thumbdown:

Knurowskie... :decayed:

ej nie obrażaj mnie :disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 14:15_________________________________________________O ku***a MISZKA TY MASZ 400 wiadomości na technicznym

ja pier***e to forum schodzi na PSY :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

moim zdaniem zeszło dużo wcześniej - gdy się zarejestrowałeś :gwizdanie:

Opublikowano

Co za gliwickie mendy :thumbdown:

mowie ci bracie bedzie sie dzisiaj dzialo :baseball: :baseball: :gwizdanie:

:D[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 14:18_________________________________________________

Co za gliwickie mendy :thumbdown:

Knurowskie... :decayed:

ej nie obrażaj mnie :disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 14:15_________________________________________________O ku***a MISZKA TY MASZ 400 wiadomości na technicznym

ja pier***e to forum schodzi na PSY :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

moim zdaniem zeszło dużo wcześniej - gdy się zarejestrowałeś :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: To Ci pojechał.... po majtach

Opublikowano

Co za gliwickie mendy :thumbdown:

mowie ci bracie bedzie sie dzisiaj dzialo :baseball: :baseball: :gwizdanie:

:D[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 14:18_________________________________________________

Co za gliwickie mendy :thumbdown:

Knurowskie... :decayed:

ej nie obrażaj mnie :disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 14:15_________________________________________________O ku***a MISZKA TY MASZ 400 wiadomości na technicznym

ja pier***e to forum schodzi na PSY :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

moim zdaniem zeszło dużo wcześniej - gdy się zarejestrowałeś :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: To Ci pojechał.... po majtach

po stringach - znając Krola :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Co za gliwickie mendy :thumbdown:

mowie ci bracie bedzie sie dzisiaj dzialo :baseball: :baseball: :gwizdanie:

:D[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 14:18_________________________________________________

Co za gliwickie mendy :thumbdown:

Knurowskie... :decayed:

ej nie obrażaj mnie :disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 14:15_________________________________________________O ku***a MISZKA TY MASZ 400 wiadomości na technicznym

ja pier***e to forum schodzi na PSY :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

moim zdaniem zeszło dużo wcześniej - gdy się zarejestrowałeś :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: To Ci pojechał.... po majtach

po stringach - znając Krola :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Tak... z froty i trąbą słonia.... a raczej słoniątka.... :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.