Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z przyczyn technicznych. Miałem coś przy aucie do zrobienia i się nie wyrobiłem, a na godzinkę jechać to się już nie opłacało gonić bo mam około 40km do Kato. Za tydzień się postaram, żeby już nic na przeszkodzie nie stanęło :wink4:

Gregory, to ja pochytałem cały rząd lasek, które witały cyckami :naughty:

nie wiem czy dam rade je namówić raz jeszcze, Kędzior to 3 razy robił rundę jakby dopiero przyjechał :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z przyczyn technicznych. Miałem coś przy aucie do zrobienia i się nie wyrobiłem, a na godzinkę jechać to się już nie opłacało gonić bo mam około 40km do Kato. Za tydzień się postaram, żeby już nic na przeszkodzie nie stanęło :wink4:

Gregory, to ja pochytałem cały rząd lasek, które witały cyckami :naughty:

nie wiem czy dam rade je namówić raz jeszcze, Kędzior to 3 razy robił rundę jakby dopiero przyjechał :decayed:

:polew: :polew: To nie żałuję że mnie nie było :gwizdanie:
Opublikowano

Z przyczyn technicznych. Miałem coś przy aucie do zrobienia i się nie wyrobiłem, a na godzinkę jechać to się już nie opłacało gonić bo mam około 40km do Kato. Za tydzień się postaram, żeby już nic na przeszkodzie nie stanęło :wink4:

Gregory, to ja pochytałem cały rząd lasek, które witały cyckami :naughty:

nie wiem czy dam rade je namówić raz jeszcze, Kędzior to 3 razy robił rundę jakby dopiero przyjechał :decayed:

3x ale z prędkością 1km/h :slina: :slina:

ale jak wysiadłem i zacząłem do nich lecieć z wyciągniętymi łapskami to uciekły niestety :confused4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Z przyczyn technicznych. Miałem coś przy aucie do zrobienia i się nie wyrobiłem, a na godzinkę jechać to się już nie opłacało gonić bo mam około 40km do Kato. Za tydzień się postaram, żeby już nic na przeszkodzie nie stanęło :wink4:

Gregory, to ja pochytałem cały rząd lasek, które witały cyckami :naughty:

nie wiem czy dam rade je namówić raz jeszcze, Kędzior to 3 razy robił rundę jakby dopiero przyjechał :decayed:

:disgust: No kurde szkoda, no. :wallbash: Za tydzień obiecasz każdej, że je przewiozę to może znów dają radę :naughty:

Opublikowano

Z przyczyn technicznych. Miałem coś przy aucie do zrobienia i się nie wyrobiłem, a na godzinkę jechać to się już nie opłacało gonić bo mam około 40km do Kato. Za tydzień się postaram, żeby już nic na przeszkodzie nie stanęło :wink4:

Gregory, to ja pochytałem cały rząd lasek, które witały cyckami :naughty:

nie wiem czy dam rade je namówić raz jeszcze, Kędzior to 3 razy robił rundę jakby dopiero przyjechał :decayed:

:disgust: No kurde szkoda, no. :wallbash: Za tydzień obiecasz każdej, że je przewiozę to może znów dają radę :naughty:

przewieziesz ale zaraz po mnie :polew:

Opublikowano

Gregory, to ja pochytałem cały rząd lasek, które witały cyckami :naughty:

nie wiem czy dam rade je namówić raz jeszcze, Kędzior to 3 razy robił rundę jakby dopiero przyjechał :decayed:

:polew: :polew: Ty to masz pisane :decayed:

Opublikowano

Gregory, to ja pochytałem cały rząd lasek, które witały cyckami :naughty:

nie wiem czy dam rade je namówić raz jeszcze, Kędzior to 3 razy robił rundę jakby dopiero przyjechał :decayed:

:polew: :polew: Ty to masz pisane :decayed:

myślał nad tym całego spota

Opublikowano

przewieziesz ale zaraz po mnie :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::good::polew: :polew: :polew: :polew:

niebędę pisał co sobie pomyślałem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja spadam panowie trzymajcie się :hi:

A Stanley spodziewaj się mnie jutro podjadę z bracikiem :wink4:

Opublikowano

:hi:

Szukam pracy :decayed:

Witam w klubie :kwasny:

Pytanie z innej beczki: miał ktoś z Was do czynienia z sądem pracy?? bo moja firma w moim mniemaniu na prostą już nie wyjdzie a chciałbym dostać należne mi wypłaty :angry:

ja miałem z inspekcją pracy odczynienia - luz załatwili za mnie wszystko co potrzebowałem tzn. swiadectwo i PITY

krolu znowu się będzie napinał BO U NAS W KATOWICACH...

:polew: :polew: :polew: :polew:

Krolu jest gliwicki - to już wiemy od dawna

Stan ja już mam :naughty:

eśśśśśś na spotach w Katowicach byłem więcej razy nie każdy z WAS a taki mi wygadujecie :disgust:
Opublikowano

Z przyczyn technicznych. Miałem coś przy aucie do zrobienia i się nie wyrobiłem, a na godzinkę jechać to się już nie opłacało gonić bo mam około 40km do Kato. Za tydzień się postaram, żeby już nic na przeszkodzie nie stanęło :wink4:

Gregory, to ja pochytałem cały rząd lasek, które witały cyckami :naughty:

nie wiem czy dam rade je namówić raz jeszcze, Kędzior to 3 razy robił rundę jakby dopiero przyjechał :decayed:

:disgust: No kurde szkoda, no. :wallbash: Za tydzień obiecasz każdej, że je przewiozę to może znów dają radę :naughty:

przewieziesz ale zaraz po mnie :polew:

Miszka, ale to nie ma być POM - czyli powolny obchód miasta :gwizdanie:

Opublikowano

przewieziesz ale zaraz po mnie :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::good::polew: :polew: :polew: :polew:

niebędę pisał co sobie pomyślałem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i kto tu jest pedziem :polew:

Opublikowano

Z przyczyn technicznych. Miałem coś przy aucie do zrobienia i się nie wyrobiłem, a na godzinkę jechać to się już nie opłacało gonić bo mam około 40km do Kato. Za tydzień się postaram, żeby już nic na przeszkodzie nie stanęło :wink4:

Gregory, to ja pochytałem cały rząd lasek, które witały cyckami :naughty:

nie wiem czy dam rade je namówić raz jeszcze, Kędzior to 3 razy robił rundę jakby dopiero przyjechał :decayed:

:disgust: No kurde szkoda, no. :wallbash: Za tydzień obiecasz każdej, że je przewiozę to może znów dają radę :naughty:

przewieziesz ale zaraz po mnie :polew:

No niech będzie, bo jakbym ja je pierwszy przewiózł to już u ciebie by im się nie podobało :decayed:

:polew:

Opublikowano

Ja spadam panowie trzymajcie się :hi:

A Stanley spodziewaj się mnie jutro podjadę z bracikiem :wink4:

spoko, cena na jutro 4,20 PLN :decayed:

:wink4::polew:

ale masz norme spalania euro 5 :naughty:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 23:51_________________________________________________

przewieziesz ale zaraz po mnie :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::good::polew: :polew: :polew: :polew:

niebędę pisał co sobie pomyślałem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i kto tu jest pedziem :polew:

nie pedziem, tylko gejem :rolleyes:

Opublikowano

Z przyczyn technicznych. Miałem coś przy aucie do zrobienia i się nie wyrobiłem, a na godzinkę jechać to się już nie opłacało gonić bo mam około 40km do Kato. Za tydzień się postaram, żeby już nic na przeszkodzie nie stanęło :wink4:

Gregory, to ja pochytałem cały rząd lasek, które witały cyckami :naughty:

nie wiem czy dam rade je namówić raz jeszcze, Kędzior to 3 razy robił rundę jakby dopiero przyjechał :decayed:

:disgust: No kurde szkoda, no. :wallbash: Za tydzień obiecasz każdej, że je przewiozę to może znów dają radę :naughty:

przewieziesz ale zaraz po mnie :polew:

No niech będzie, bo jakbym ja je pierwszy przewiózł to już u ciebie by im się nie podobało :decayed:

:polew:

a może by pomyślały: skoro gregorego tak za***rdala a przewiózł nas pierwszy to miszki to musi byc rakieta

ps Krolu wybacz ale ja na spoty do SK wpadałem nico wcześniej niż TY :thumbdown:

Opublikowano

ps Krolu wybacz ale ja na spoty do SK wpadałem nico wcześniej niż TY :thumbdown:

.eu się nie liczy... :gwizdanie: a ze spotów PL to tylko jeden opuściłem :cool1:

Opublikowano

ludziska może jakiegoś grilla byśmy rozpalili w ten weekend :gwizdanie:

Opublikowano

Spadam do wyra. Panowie :hi:

Opublikowano

ps Krolu wybacz ale ja na spoty do SK wpadałem nico wcześniej niż TY :thumbdown:

.eu się nie liczy... :gwizdanie: a ze spotów PL to tylko jeden opuściłem :cool1:

dobra nie napinaj się tak bo pękniesz lachonie

Opublikowano

ludziska może jakiegoś grilla byśmy rozpalili w ten weekend :gwizdanie:

nie, bo ja mam zajęcia - dlatego spoty są w tygodniu :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.