Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 10:13_________________________________________________

Miszka i zas o 3 wiecej na technicznym :decayed:

i jeszcze jeden - Krolu się wk***i :polew:

dobra cisnę z opóźnieniem ale cisnę :a4fan:

ty napinaczu :polew: :polew: :polew: :polew: poczytałem twoje posty an technicznym - i jeden wniosek: ona nadają się do strefy śmiechu :nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 10:13_________________________________________________

Miszka i zas o 3 wiecej na technicznym :decayed:

i jeszcze jeden - Krolu się wk***i :polew:

dobra cisnę z opóźnieniem ale cisnę :a4fan:

ty napinaczu :polew: :polew: :polew: :polew: poczytałem twoje posty an technicznym - i jeden wniosek: ona nadają się do strefy śmiechu :nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

kabareciarze :gwizdanie:

więcej optymizmu :naughty:

Opublikowano
więcej optymizmu

pozdrow szefa :>

Opublikowano
:siema: Jutro jadę montować sportowy tłumik :kox:
Opublikowano

:siema: Jutro jadę montować sportowy tłumik :kox:

oby nie Mugen :gwizdanie:

ps: odliczamy :?: :decayed:

Opublikowano

:siema: Jutro jadę montować sportowy tłumik :kox:

oby nie Mugen :gwizdanie:

ps: odliczamy :?: :decayed:

Nie dedykowany niby do ibizy ale remus. Gość mówił że mi go zamontuje i to za marne grosze :kox:
Opublikowano

:siema: Jutro jadę montować sportowy tłumik :kox:

?

a nie sama końcówka? :gwizdanie:

tak w ogóle to :hi:

Opublikowano

11

:decayed:

Opublikowano

11

:decayed:

ja się w to nie bawię :naughty:

Opublikowano
ja się w to nie bawię

no to nie namawiam :gwizdanie:

Opublikowano

a nie sama końcówka? :gwizdanie:

Cały końcowy tłumik :gwizdanie:
Opublikowano

a nie sama końcówka? :gwizdanie:

Cały końcowy tłumik :gwizdanie:

i po co Ci on w dieslu? :wallbash:

Opublikowano

a nie sama końcówka? :gwizdanie:

Cały końcowy tłumik :gwizdanie:

i po co Ci on w dieslu? :wallbash:

Żeby ładnie wyglądał ciołku :punish:
Opublikowano

a nie sama końcówka? :gwizdanie:

Cały końcowy tłumik :gwizdanie:

i po co Ci on w dieslu? :wallbash:

Żeby ładnie wyglądał ciołku :punish:

to załóż końcówkę ciołku :gwizdanie:

Opublikowano

to załóż końcówkę ciołku :gwizdanie

A po co jak dostałem od brata cały dedykowany do mojego silnika końcowy tłumik :wallbash:
Opublikowano

to załóż końcówkę ciołku :gwizdanie

A po co jak dostałem od brata cały dedykowany do mojego silnika końcowy tłumik :wallbash:

a do twojego silnika, to zmienia postać rzeczy :gwizdanie:

jaką będziesz miał końcówkę? pewnie owalną :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

to załóż końcówkę ciołku :gwizdanie

A po co jak dostałem od brata cały dedykowany do mojego silnika końcowy tłumik :wallbash:

a do twojego silnika, to zmienia postać rzeczy :gwizdanie:

jaką będziesz miał końcówkę? pewnie owalną :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Nie wiem czy widziałeś auto keżora on założył podobne końcówki. Dwie okrągłe rury :wink4:
Opublikowano
  • Autor

to załóż końcówkę ciołku :gwizdanie

A po co jak dostałem od brata cały dedykowany do mojego silnika końcowy tłumik :wallbash:

a do twojego silnika, to zmienia postać rzeczy :gwizdanie:

jaką będziesz miał końcówkę? pewnie owalną :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Nie wiem czy widziałeś auto keżora on założył podobne końcówki. Dwie okrągłe rury :wink4:

chyba nie widział , bo odkąd je założyłem , to auto nie opuściło garażu :confused4:
Opublikowano

to załóż końcówkę ciołku :gwizdanie

A po co jak dostałem od brata cały dedykowany do mojego silnika końcowy tłumik :wallbash:

a do twojego silnika, to zmienia postać rzeczy :gwizdanie:

jaką będziesz miał końcówkę? pewnie owalną :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Nie wiem czy widziałeś auto keżora on założył podobne końcówki. Dwie okrągłe rury :wink4:

tylko na fotkach :)

ale okrągłe do zderzaka b5 pasują najlepiej :wink4:

Opublikowano

chyba nie widział , bo odkąd je założyłem , to auto nie opuściło garażu :confused4:

Kiedy się masz zamiar pogodzić z furą :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.