Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spoko Diman bede miał to na uwadze z ustawieniem sobie zmiany w pracy.... :wink4: :wink4:

nie zmieniaj badz twardy idz na rano bezposrednio do roboty :decayed:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 17:38_________________________________________________

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

gdzie jest Krolu ?!?!?

Jestem na wezwanie :hi:

oooo jak dobrze że jesteś....

daj no bliższy namiar na tą czekolade, bo jak sie dzisiaj nie napije, to chyba sobie :strzal:

:disgust:

:polew: :polew: :polew:

Klub Czekolada, Chorzów, ul. Dworcowa 6 ja będę od 20 :decayed:

ej no nie rób mi tego.... z Wami nie da sie upijać na smutno :no:

kochana blondynko nie ma co pic za smutki trzeba sie cieszyc :wink4:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 17:39_________________________________________________

ej no nie rób mi tego.... z Wami nie da sie upijać na smutno :no:

tzn. mam nie iśc?

idz idz rozeznaj teren na przyszly tydzien mnie przedstawisz jakimś pięknym paniom [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 17:40_________________________________________________stanley co ty znowu zrobiles tej twojej pieknosci ze sie tak smuci :(

no nie on ...

;(

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja nic :dontknow:

trochę więcej optymizmu :naughty:

luz :naughty:

no nie on ...

;(

no to ma szczescie :decayed:

Opublikowano

ja nic :dontknow:

trochę więcej optymizmu :naughty:

luz :naughty:

no nie on ...

;(

no to ma szczescie :decayed:

:heat:

:polew:

Opublikowano

ja nic :dontknow:

trochę więcej optymizmu :naughty:

luz :naughty:

no nie on ...

;(

no to ma szczescie :decayed:

:heat:

:polew:

:tongue4::wink4:

Opublikowano

DObra, to ja dziś nie idę do czekolady bo Basia mi zabroniła.. :confused4: ide na rower :hi:

Opublikowano

DObra, to ja dziś nie idę do czekolady bo Basia mi zabroniła.. :confused4: ide na rower :hi:

lalus :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a ja sobie powoli kompletuje części do mojego bolidu :decayed:

lampki

felgi , tylko odrobine drogie :decayed:

zawias :cool1:

i mały gadżecik :polew:

a bolid chyba wezme ten :

http://www.allegro.pl/item978599185_volkswagen_golf_i_disel_w_dobrej_cenie.html bo jest jakiś kilometr ode mnie :decayed:

Opublikowano

Bulczas no to wkoncu dedykowany do jakiego auta jest ten tlumik :?: :gwizdanie: bo napisales:

A po co jak dostałem od brata cały dedykowany do mojego silnika końcowy tłumik

a wczesniej:

Nie dedykowany niby do ibizy ale remus.

1500 str :dance:

no wkoncu ktos to zauwazyl bo ci sie rozgadali i chyba nawet nie zauwazyli

Kezor dzialaj, dzialaj :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Kezor dzialaj

ale już widze , że zejdzie kilka lat zanim go złoże , ale mam nadzieje , że efekt będzie koks :kox:

bo fele muszą być te co pokazałem , a pewnie rok będe na nie kase zbierał :decayed:

Opublikowano
:hi: Co tam u Was? Jakoś nie mam czasu ostatnio na forum! :disgust:
Opublikowano

:hi: Co tam u Was? Jakoś nie mam czasu ostatnio na forum! :disgust:

nie mów, że pracujesz

innym bym uwierzył, ale Tobie nie :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

Kezor na poczatek szeroka stal, Smoor'y, Stefany albo inny cult, a na BBS'y bedzie sie odkladalo.

ciekawe czy za 10k zl daloby rade kupic i zrobic takiego MKI :mysli:

Opublikowano

:hi: Co tam u Was? Jakoś nie mam czasu ostatnio na forum! :disgust:

nie mów, że pracujesz

innym bym uwierzył, ale Tobie nie :gwizdanie:

:polew:

Czasem pracuje :wink4: ale ogólnie mało czasu na wszystko jak zawitała wiosna. :naughty:
Opublikowano

DObra, to ja dziś nie idę do czekolady bo Basia mi zabroniła.. :confused4: ide na rower :hi:

:doh1: no co Ty gadasz ?? nie śmiałabym.... :(

przyjdź, przynajmniej ktoś mnie poskłada jak będą zamykać :embarrassed:

Opublikowano

dobry wam ;)

:hi:
Opublikowano

dobry wam ;)

:hi:

:hi:

Opublikowano

Kezor na poczatek szeroka stal, Smoor'y, Stefany albo inny cult, a na BBS'y bedzie sie odkladalo.

ciekawe czy za 10k zl daloby rade kupic i zrobic takiego MKI :mysli:

powiem szczerze że wątpie...

przy takim aucie to wydatków od groma i troche (jak chcesz dobrze i fajnie zrobic ;))

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.