Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 19:47_________________________________________________Jeszcze pytanie, czy się opłaca licytować? http://www.allegro.pl/item974088642_alufelgi_z_oponami_16_a4_zawiercie_4szt_okazja.html
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

...a to http://www.allegro.pl/item986708241_felgi_aez_225x45x16_rozstaw_5x112_et_35.html[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 19:51_________________________________________________ale to na pewno się opłaca http://www.allegro.pl/item991237682_jedyne_takie_felgi_17_rewelacja.html[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 19:57_________________________________________________ale cicho

Opublikowano

...a to http://www.allegro.pl/item986708241_felgi_aez_225x45x16_rozstaw_5x112_et_35.html[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 19:51_________________________________________________ale to na pewno się opłaca http://www.allegro.pl/item991237682_jedyne_takie_felgi_17_rewelacja.html[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 19:57_________________________________________________ale cicho

No coś Ty... :kox: Ja żartowałem! :polew: Bierz te pierwsze, bo cena rewelacyjna! I bardzo ładny wzór. Sam bym je kupił za takie pieniążki chętnie żeby mieć na zimę... :chytry::naughty:

Opublikowano
http://www.allegro.pl/item974088642_alufelgi_z_oponami_16_a4_zawiercie_4szt_okazja.html mowa o tych[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 20:32_________________________________________________http://www.allegro.pl/item991237682_jedyne_takie_felgi_17_rewelacja.html bo te też są w dechę tylko kręgosłup by mógł paść
Opublikowano

http://www.allegro.pl/item974088642_alufelgi_z_oponami_16_a4_zawiercie_4szt_okazja.html mowa o tych[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 20:32_________________________________________________http://www.allegro.pl/item991237682_jedyne_takie_felgi_17_rewelacja.html bo te też są w dechę tylko kręgosłup by mógł paść

Jak uważasz. :wink4: Ja do pięciu stówek brałbym te 16". A co do 17" i kręgosłupa... :decayed: Ja i wiele osób jeździ po naszych pięknych drogach na 18" w b5 i wcale nie jest tak źle... :naughty:

Opublikowano

Miśki pytanko z innej beczki... bo na spocie w Katolach jedna osoba robiła zdjęcia... i ja pytam gdzie one są??? :cool1:

Opublikowano

pany jakie ma stanley fele 17 czy 18 ?

Opublikowano
  • Autor

pany jakie ma stanley fele 17 czy 18 ?

17ki
Opublikowano

pany jakie ma stanley fele 17 czy 18 ?

17ki

:good:

Opublikowano

:hi:

a ja sobie powoli kompletuje części do mojego bolidu :decayed:

lampki

felgi , tylko odrobine drogie :decayed:

zawias :cool1:

i mały gadżecik :polew:

a bolid chyba wezme ten :

http://www.allegro.pl/item978599185_volkswagen_golf_i_disel_w_dobrej_cenie.html bo jest jakiś kilometr ode mnie :decayed:

:good: :>

Opublikowano
  • Autor

zasrane forum :disgust:

Opublikowano

zasrane forum :disgust:

:hi: No mi tez nie dzialalo przez chwile :decayed:

Opublikowano

Nie Tylko Wam i nie tylko chwile... :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

a Baśka w Czekoladzie :disgust:

Opublikowano

a Baśka w Czekoladzie :disgust:

A Krolu nie :gwizdanie:

Opublikowano

a ja w domu i mam życiową rozkminke czy iść jutro jak człowiek do roboty... czy może rozlać sobie drina (0.7wyskacza) i w razie czego 0.7wyboworej i w razie czego 5xżubr i jutro urlop :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a królu tak...

:gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a ja w domu i mam życiową rozkminke czy iść jutro jak człowiek do roboty... czy może rozlać sobie drina (0.7wyskacza) i w razie czego 0.7wyboworej i w razie czego 5xżubr i jutro urlop :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:

no to masz problem :gwizdanie: ja sie zastanawiam czy uda mi sie zrobić mega kurwiarza z MK1 :decayed:
Opublikowano

a ja w domu i mam życiową rozkminke czy iść jutro jak człowiek do roboty... czy może rozlać sobie drina (0.7wyskacza) i w razie czego 0.7wyboworej i w razie czego 5xżubr i jutro urlop :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:

no to masz problem :gwizdanie: ja sie zastanawiam czy uda mi sie zrobić mega kurwiarza z MK1 :decayed:

ale co wtedy audiola w odstawe? i cała moc przeżucona na MK1 ? czy robisz a4 i dopiero gulfa?

pomysł fajny kultowe auto można z niego dużo wykrzesać tylko dużo czasu trzeba noi kasiory :confused4: ale dla końcowego efektu myślę że było by warto :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.