Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko po drodze zabierzemy Miszkę :naughty:

Miszka zostaje weźmiemy jego kobiete :gwizdanie: :wink4:

tylko po drodze zabierzemy Miszkę :naughty:

Miszka zostaje weźmiemy jego kobiete :gwizdanie: :wink4:

:decayed:

widzę jest w Tobie duzo optymizmu :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:decayed:

widzę jest w Tobie duzo optymizmu :naughty:

przestań już z tym optymizmem tylko może lepiej byśmy się po drinie napili? :decayed:

Opublikowano

tam panują trochę spartańskie warunki więc Ci Kędzior przypasi miejscówka :naughty:

ale jednak wolałbym gdybyś jechał autem :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:decayed:

widzę jest w Tobie duzo optymizmu :naughty:

przestań już z tym optymizmem tylko może lepiej byśmy się po drinie napili? :decayed:

dobra przekonałes mnie :good:

Opublikowano

:decayed:

widzę jest w Tobie duzo optymizmu :naughty:

przestań już z tym optymizmem tylko może lepiej byśmy się po drinie napili? :decayed:

dobra przekonałes mnie :good:

to co po perumie? :tongue4:

Opublikowano

:decayed:

widzę jest w Tobie duzo optymizmu :naughty:

przestań już z tym optymizmem tylko może lepiej byśmy się po drinie napili? :decayed:

dobra przekonałes mnie :good:

to co po perumie? :tongue4:

no to pyrsk ! :drunk:

Opublikowano

no to pyrsk ! :drunk:

ooo tego właśnie potrzebowałem :decayed:

Opublikowano

w sumie to mam dziś smaka na pianę :naughty:

Opublikowano

to co z tą Niedzielą ? jak będzie pogoda to czadzymy na ten KRK ?

keżor ja mogę Cię zabrać jak pojedziemy :hi:

Opublikowano
  • Autor

no luzik , ja sie chętnie wybiore jak będzie pogoda :kox:

Opublikowano

jak będzie pogoda i mi nic niewyskoczy możemy jechać :cool1:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 19:55_________________________________________________skończyłem drina i mnie normalnie połamało spańsko także narka :hi:

Opublikowano

jak będzie pogoda i mi nic niewyskoczy możemy jechać :cool1:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 19:55_________________________________________________skończyłem drina i mnie normalnie połamało spańsko także narka :hi:

eh Ty :disgust:

Opublikowano

a to odemnie na dobranoc słodkich panowie :evil:

tuning-laski-formula1-1184

Opublikowano

a to odemnie na dobranoc słodkich panowie :evil:

tuning-laski-formula1-1184

Kędzior już wiem do jakich fotek męczysz małego przed snem... :polew: :polew: :polew:

Ta czarna... :good: :good: :gwizdanie:

Opublikowano

a to odemnie na dobranoc słodkich panowie :evil:

tuning-laski-formula1-1184

Kędzior już wiem do jakich fotek męczysz małego przed snem... :polew: :polew: :polew:

Ta czarna... :good: :good: :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Krolu , znalazłem coś dla Ciebie :)

http://www.cultstyle.pl/viewtopic.php?f=2&t=6640&hilit=kolpaki :kox:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 20:51_________________________________________________pololuu03fl4.jpg

:decayed:

Opublikowano

Hej koledzy,

Problemik mały i może ktoś pomoże z sąsiedztwa - przy wymianie łożyska prawej tylnej półosi (QUATTRO) okazało się, że mam pęknięty pierścień ABS - niestety do Q nie można tego kupić samego (nawet w ASO) - tylko razem z przegubem (o cenie wolę nie mówić...).

Może ktoś z Was ma namiar na jakiegoś użytka? albo został komuś po wymianie używany ale dobry pierścień? Jak tak proszę o info na priv.

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Hej koledzy,

Problemik mały i może ktoś pomoże z sąsiedztwa - przy wymianie łożyska prawej tylnej półosi (QUATTRO) okazało się, że mam pęknięty pierścień ABS - niestety do Q nie można tego kupić samego (nawet w ASO) - tylko razem z przegubem (o cenie wolę nie mówić...).

Może ktoś z Was ma namiar na jakiegoś użytka? albo został komuś po wymianie używany ale dobry pierścień? Jak tak proszę o info na priv.

Pozdrawiam :)

ja nie mam :no:

powodzonka w poszukiwaniach

Opublikowano

Hej koledzy,

Problemik mały i może ktoś pomoże z sąsiedztwa - przy wymianie łożyska prawej tylnej półosi (QUATTRO) okazało się, że mam pęknięty pierścień ABS - niestety do Q nie można tego kupić samego (nawet w ASO) - tylko razem z przegubem (o cenie wolę nie mówić...).

Może ktoś z Was ma namiar na jakiegoś użytka? albo został komuś po wymianie używany ale dobry pierścień? Jak tak proszę o info na priv.

Pozdrawiam :)

ja nie mam :no:

powodzonka w poszukiwaniach

Stan Ty nie masz Q :gwizdanie:

Opublikowano

zas mechanior spier robote i nagle sie okazalo ze mosz pekniety pierscien

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.