Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no szkoda, bo słyszałam że jakieś foty profesjonalne miałes robić :gwizdanie:

:decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Co tu taka cisza :gwizdanie:
Opublikowano

Miszka, za co masz kwadrata ? :polew:

Opublikowano

Miszka, za co masz kwadrata ? :polew:

Pewnie dostał od Krolu :polew:
Opublikowano

no wlasnie, Miszka chwal sie :naughty:

Opublikowano

albo od "Swojej" - za niedokończoną kuchnię :polew:

Opublikowano

:hi: mały zgrzyt i OT w technicznym :thumbdown:

z McDonaldziarzem

Opublikowano

A_rek coś mi wczoraj nie poszło... chyba byłem za wczas... :confused4:

Opublikowano

a mi na tych 17" pali jakieś 0,7l więcej ON :disgust::wallbash:

Opublikowano

a mi na tych 17" pali jakieś 0,7l więcej ON :disgust::wallbash:

O nie, to przekroczyłeś próg 6l/100 km :disgust:

p.s - tak wlasnie posiadacze diesli napierdzielają się z posiadaczy beznynówek :decayed:

Opublikowano

a mi na tych 17" pali jakieś 0,7l więcej ON :disgust::wallbash:

Straszne :polew: Mi pali mniej na letnich :kox:
Opublikowano

drogo ten lans wychodzi :gwizdanie:

Opublikowano

drogo ten lans wychodzi :gwizdanie:

życie

Opublikowano

drogo ten lans wychodzi :gwizdanie:

życie

a mozna na fele 17" zapodać opony szer. 195? :polew:

Opublikowano

drogo ten lans wychodzi :gwizdanie:

życie

a mozna na fele 17" zapodać opony szer. 195? :polew:

Pewnie że można :gwizdanie:
Opublikowano

drogo ten lans wychodzi :gwizdanie:

życie

a mozna na fele 17" zapodać opony szer. 195? :polew:

Pewnie że można :gwizdanie:

:mysli:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 00:00_________________________________________________ chrobek1 - widzę Cię :decayed:

Opublikowano

chrobek1 - widzę Cię :decayed:

Ja też :naughty:

Opublikowano

Na Twoje 7,5 cala spokojnie wchodzi 205/50 :wink4: a rozmiar 195 /50 też pewnie dało by radę naciągnać tylko pewniw te opony są drogie bo mało spotykane :decayed:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 00:04_________________________________________________Panowie nagrywam płytkę do auta dajcie jakieś fajne nutki mogą być stare. Takie rytmiczne :naughty:

Opublikowano

Na Twoje 7,5 cala spokojnie wchodzi 205/50 :wink4: a rozmiar 195 /50 też pewnie dało by radę naciągnać tylko pewniw te opony są drogie bo mało spotykane :decayed:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 00:04_________________________________________________Panowie nagrywam płytkę do auta dajcie jakieś fajne nutki mogą być stare. Takie rytmiczne :naughty:

Ups I did it again - Britney Spears :wink4:

Opublikowano

Na Twoje 7,5 cala spokojnie wchodzi 205/50 :wink4: a rozmiar 195 /50 też pewnie dało by radę naciągnać tylko pewniw te opony są drogie bo mało spotykane :decayed:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 00:04_________________________________________________Panowie nagrywam płytkę do auta dajcie jakieś fajne nutki mogą być stare. Takie rytmiczne :naughty:

coco jumbo :naughty:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 00:07_________________________________________________

Na Twoje 7,5 cala spokojnie wchodzi 205/50 :wink4: a rozmiar 195 /50 też pewnie dało by radę naciągnać tylko pewniw te opony są drogie bo mało spotykane :decayed:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 00:04_________________________________________________Panowie nagrywam płytkę do auta dajcie jakieś fajne nutki mogą być stare. Takie rytmiczne :naughty:

Ups I did it again - Britney Spears :wink4:

Britney... :buhaha:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.