Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diman już potwierdził obecność :wink4:

Diman potwierdził Tobie obecnośc a ja jemu że jade z nim... :kox::naughty::decayed:

do roboty się weźcie a nie tylko imprezy i imprezy

:polew: :polew:

a Ty na impreze byś sie wybrał , a nie tylko do roboty i roboty :decayed::polew:

dzień bez pracy to dzień stracony :decayed:

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Diman już potwierdził obecność :wink4:

Diman potwierdził Tobie obecnośc a ja jemu że jade z nim... :kox::naughty::decayed:

do roboty się weźcie a nie tylko imprezy i imprezy

:polew: :polew:

a Ty na impreze byś sie wybrał , a nie tylko do roboty i roboty :decayed::polew:

dzień bez pracy to dzień stracony :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Taaa zachciało się Audicy to teraz trzeba dymac bez przerwy na impreze :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Taaa zachciało się Audicy to teraz trzeba dymac bez przerwy na impreze :polew: :polew: :polew:

moje audi pali 6litrów :wink4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Taaa zachciało się Audicy to teraz trzeba dymac bez przerwy na impreze :polew: :polew: :polew:

moje audi pali 6litrów :wink4:

:polew: :polew: :polew:

To widocznie często się psuje.... :polew: :polew: :polew:

Dobra ja mykam na rowerek... bajo...

Opublikowano

Taaa zachciało się Audicy to teraz trzeba dymac bez przerwy na impreze :polew: :polew: :polew:

moje audi pali 6litrów :wink4:

:polew: :polew: :polew:

To widocznie często się psuje.... :polew: :polew: :polew:

bezawaryjne :decayed:

pozatym części do audi są tanie

:polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Miśki pytanko z innej beczki... bo na spocie w Katolach jedna osoba robiła zdjęcia... i ja pytam gdzie one są??? :cool1:

co to znaczy jedna osoba :chytry:

Opublikowano

coż za pogoda :polew:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 17:33_________________________________________________Miszka doszły mnie słuchy że masz domek w górach :naughty: to kiedy tam jadymy :evil:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 17:37_________________________________________________jazdaaa :polew:

ForManiacS - Sexy (Orginal Hard Electro EdiT)

Opublikowano

Mi pasuje jutro :polew:

Opublikowano

Mi pasuje jutro :polew:

hehe ok namówiłeś mnie też mi pasuje :decayed:

Opublikowano

Mi pasuje jutro :polew:

hehe ok namówiłeś mnie też mi pasuje :decayed:

to kto jeszcze chętny?

więcej optymizmu panowie :naughty:

Opublikowano

to kto jeszcze chętny?

więcej optymizmu panowie :naughty:

Miszka jakoś dziwnie zamilkł :gwizdanie: :polew:

zastanawiam się czy sobie sypnąć dryna :kox:

a na weekend zapowiadają deszcz :wallbash: chyba nitki z grylla

Opublikowano

Trzech warzywniaków przechwala się między sobą:

pierwszy mówi - wyhodowałem takie jabłko,że nie mogłem go podnieść

drugi na to - eee ja wyhodowałem takie jabłko, że jak położyłem je na furmance to furmanka się rozleciała

na co trzeci: to jest h*j, ja wyhodowałem takie dupne jabłko, że jak położyłem je na furmance to mało tego,że furmanka się rozpadła to jeszcze jabłko pękło na pół i wyszedł z niego robak i wpierdolił konia

:polew:

Opublikowano

Trzech warzywniaków przechwala się między sobą:

pierwszy mówi - wyhodowałem takie jabłko,że nie mogłem go podnieść

drugi na to - eee ja wyhodowałem takie jabłko, że jak położyłem je na furmance to furmanka się rozleciała

na co trzeci: to jest h*j, ja wyhodowałem takie dupne jabłko, że jak położyłem je na furmance to mało tego,że furmanka się rozpadła to jeszcze jabłko pękło na pół i wyszedł z niego robak i wpierdolił konia

:polew:

niezmieniaj tematu :tongue4:

Opublikowano

co do wyjazdu do mnie w góry to sprawa wygląda tak,

miejsca do spania mam na 8 osób tak bez kombinowania do nieskończonej ilości osób :naughty:, mam tam miejsce na ognisko, grilla garaż na małe rezanko + mini warsztacik :naughty: problem jest z miejscami parkingowymi bo na posesji zmieści się maks 5 furek [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 18:04_________________________________________________a termin jest bliżej nieznany :polew:

Opublikowano

co do wyjazdu do mnie w góry to sprawa wygląda tak,

miejsca do spania mam na 8 osób tak bez kombinowania do nieskończonej ilości osób :naughty:, mam tam miejsce na ognisko, grilla garaż na małe rezanko + mini warsztacik :naughty: problem jest z miejscami parkingowymi bo na posesji zmieści się maks 5 furek [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 18:04_________________________________________________a termin jest bliżej nieznany :polew:

miejsce parkingowe jest mało ważne pojedziemy tam busem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

co do wyjazdu do mnie w góry to sprawa wygląda tak,

miejsca do spania mam na 8 osób tak bez kombinowania do nieskończonej ilości osób :naughty:, mam tam miejsce na ognisko, grilla garaż na małe rezanko + mini warsztacik :naughty: problem jest z miejscami parkingowymi bo na posesji zmieści się maks 5 furek [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 18:04_________________________________________________a termin jest bliżej nieznany :polew:

PRZEKONAŁEŚ MNIE :decayed:

Opublikowano

co do wyjazdu do mnie w góry to sprawa wygląda tak,

miejsca do spania mam na 8 osób tak bez kombinowania do nieskończonej ilości osób :naughty:, mam tam miejsce na ognisko, grilla garaż na małe rezanko + mini warsztacik :naughty: problem jest z miejscami parkingowymi bo na posesji zmieści się maks 5 furek [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 18:04_________________________________________________a termin jest bliżej nieznany :polew:

PRZEKONAŁEŚ MNIE :decayed:

to jutro śmigamy do Miszki w góry tak?? :decayed:

Opublikowano

co do wyjazdu do mnie w góry to sprawa wygląda tak,

miejsca do spania mam na 8 osób tak bez kombinowania do nieskończonej ilości osób :naughty:, mam tam miejsce na ognisko, grilla garaż na małe rezanko + mini warsztacik :naughty: problem jest z miejscami parkingowymi bo na posesji zmieści się maks 5 furek [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 18:04_________________________________________________a termin jest bliżej nieznany :polew:

PRZEKONAŁEŚ MNIE :decayed:

to jutro śmigamy do Miszki w góry tak?? :decayed:

tylko po drodze zabierzemy Miszkę :naughty:

Opublikowano

tylko po drodze zabierzemy Miszkę :naughty:

Miszka zostaje weźmiemy jego kobiete :gwizdanie: :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.