Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema :hi: Basia widze słaba bania jak o północy pisałaś na forum :tongue4:

nie było bani :tongue4: byłam odpowiedzialna za 'przyczepkę' z większą banią :wink4:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 11:07_________________________________________________

siema :hi: Basia widze słaba bania jak o północy pisałaś na forum :tongue4:

No masakra ONE poszły do domu o 23 :confused4: :confused4: zostawiły mnie same z 5 laskami i moja siostrą :confused4:

alko za free sie skończyl, to co będziemy ściemniały :gwizdanie: :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

no tak, kto się bawi ten się bawi ;(

cóż, Królu, jak zaczniesz tą normalną pracę to skończy się środowa czekolada :naughty:

Opublikowano

:hi:

no tak, kto się bawi ten się bawi ;(

cóż, Królu, jak zaczniesz tą normalną pracę to skończy się środowa czekolada :naughty:

nie skończy się- ja dziś wstałem o 8:00i byłem rześki :kox:
Opublikowano

:hi:

no tak, kto się bawi ten się bawi ;(

cóż, Królu, jak zaczniesz tą normalną pracę to skończy się środowa czekolada :naughty:

nie skończy się- ja dziś wstałem o 8:00i byłem rześki :kox:

a Ty następnym razem łaskawie odpisz na SMSa :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

no tak, kto się bawi ten się bawi ;(

cóż, Królu, jak zaczniesz tą normalną pracę to skończy się środowa czekolada :naughty:

nie skończy się- ja dziś wstałem o 8:00i byłem rześki :kox:

a Ty następnym razem łaskawie odpisz na SMSa :gwizdanie:

Moja komórka ma na mnie focha :gwizdanie: tak bym ci odpisał
Opublikowano

:hi:

no tak, kto się bawi ten się bawi ;(

cóż, Królu, jak zaczniesz tą normalną pracę to skończy się środowa czekolada :naughty:

nie skończy się- ja dziś wstałem o 8:00i byłem rześki :kox:

a Ty następnym razem łaskawie odpisz na SMSa :gwizdanie:

Moja komórka ma na mnie focha :gwizdanie: tak bym ci odpisał

to może włącz gg :decayed:

Opublikowano

:hi:

no tak, kto się bawi ten się bawi ;(

cóż, Królu, jak zaczniesz tą normalną pracę to skończy się środowa czekolada :naughty:

nie skończy się- ja dziś wstałem o 8:00i byłem rześki :kox:

a Ty następnym razem łaskawie odpisz na SMSa :gwizdanie:

Moja komórka ma na mnie focha :gwizdanie: tak bym ci odpisał

to może włącz gg :decayed:

Pucej masz chyba błąd w opisie pod tym swoim avatarem :gwizdanie:

Opublikowano

Stanley, gdzie? :)

Opublikowano

Stanley, gdzie? :)

"okazało się że maksymalnie 11 litrów"

:gwizdanie: :gwizdanie: :mysli:

Opublikowano

Stanley, gdzie? :)

"okazało się że maksymalnie 11 litrów"

:gwizdanie: :gwizdanie: :mysli:

tak, wiem, za***iście to poskładałem :polew:

na mnie już czas, idę na obiad i jadę do roboty :hi:

Opublikowano

Stanley, gdzie? :)

"okazało się że maksymalnie 11 litrów"

:gwizdanie: :gwizdanie: :mysli:

tak, wiem, za***iście to poskładałem :polew:

na mnie już czas, idę na obiad i jadę do roboty :hi:

Ty ino jesz :gwizdanie:

:wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

I wydech nie podszedł jednak za dużo roboty i pieniędzy szkoda ;(

Ja też coś zjem i do j**anej roboty :wallbash:

Opublikowano

:siema:

ja już w domku :decayed:

jeszcze jutro i wikenddd

:afro:

Opublikowano

To bawcie się. Taka ładna pogoda :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 13:34_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

:siema:

ja już w domku :decayed:

jeszcze jutro i wikenddd

:afro:

widzę, że wracasz do domu jak prezes :naughty:

Opublikowano

:siema:

ja już w domku :decayed:

jeszcze jutro i wikenddd

:afro:

widzę, że wracasz do domu jak prezes :naughty:

nom czyli tak jak być powinno :tongue4:

Bulczas jakoś wytrzymasz mimo tego że za oknem super pogoda :kox:

Opublikowano

Diman już potwierdził obecność :wink4:

Diman potwierdził Tobie obecnośc a ja jemu że jade z nim... :kox::naughty::decayed:

Opublikowano

Diman już potwierdził obecność :wink4:

Diman potwierdził Tobie obecnośc a ja jemu że jade z nim... :kox::naughty::decayed:

do roboty się weźcie a nie tylko imprezy i imprezy

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Diman już potwierdził obecność :wink4:

Diman potwierdził Tobie obecnośc a ja jemu że jade z nim... :kox::naughty::decayed:

do roboty się weźcie a nie tylko imprezy i imprezy

:polew: :polew:

a Ty na impreze byś sie wybrał , a nie tylko do roboty i roboty :decayed::polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.