Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ludziska może jakiegoś grilla byśmy rozpalili w ten weekend :gwizdanie:

Jestem za :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ludziska może jakiegoś grilla byśmy rozpalili w ten weekend :gwizdanie:

Jestem za :naughty:

dwa razy na tak :naughty:

Opublikowano

ludziska może jakiegoś grilla byśmy rozpalili w ten weekend :gwizdanie:

nie, bo ja mam zajęcia - dlatego spoty są w tygodniu :decayed:

Krolu pier*ol studia zostań ninja tak jak ja :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ludziska może jakiegoś grilla byśmy rozpalili w ten weekend :gwizdanie:

nie, bo ja mam zajęcia - dlatego spoty są w tygodniu :decayed:

Krolu pier*ol studia zostań ninja tak jak ja :polew: :polew: :polew:

muszę je skończyć nie mam innej opcji zeby kupic sobie 400 konne auto... na górnika sie nie nadaje
Opublikowano

ludziska może jakiegoś grilla byśmy rozpalili w ten weekend :gwizdanie:

Mów kiedy gdzie i o której a będziemy z Mironem--- on jako kierowca... :decayed::kox::naughty:

Opublikowano

ludziska może jakiegoś grilla byśmy rozpalili w ten weekend :gwizdanie:

Mów kiedy gdzie i o której a będziemy z Mironem--- on jako kierowca... :decayed::kox::naughty:

teraz tam gdzie dzisiejszy spot był :polew: :polew:

Opublikowano

dobrej nocy panowie :decayed:

Opublikowano

ludziska może jakiegoś grilla byśmy rozpalili w ten weekend :gwizdanie:

Mów kiedy gdzie i o której a będziemy z Mironem--- on jako kierowca... :decayed::kox::naughty:

jak by była pogoda to się pomyśli zagadam do Keżora co on na to :gwizdanie:

ludziska może jakiegoś grilla byśmy rozpalili w ten weekend :gwizdanie:

nie, bo ja mam zajęcia - dlatego spoty są w tygodniu :decayed:

Krolu pier*ol studia zostań ninja tak jak ja :polew: :polew: :polew:

muszę je skończyć nie mam innej opcji zeby kupic sobie 400 konne auto... na górnika sie nie nadaje

górnikNindża to jest to :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dobrej nocy panowie :decayed:

już ? przecież masz 4-ro pak

Opublikowano

dobrej nocy panowie :decayed:

już ? przecież masz 4-ro pak

no ale zrobił się dwupak :wallbash:

pijawka przyszła :gwizdanie:

Opublikowano

dobrej nocy panowie :decayed:

już ? przecież masz 4-ro pak

miał 4pak :polew: :polew:

Opublikowano

dobrej nocy panowie :decayed:

już ? przecież masz 4-ro pak

no ale zrobił się dwupak :wallbash:

pijawka przyszła :gwizdanie:

to wyciągaj tą wóde czy co tam miałeś, sam nie będę pił :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

spoko, cena na jutro 4,20 PLN :decayed

Rozumie że za to co zarobisz pijemy :naughty::kox:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 00:04_________________________________________________

ludziska może jakiegoś grilla byśmy rozpalili w ten weekend :gwizdanie:

Polać mu :decayed:
Opublikowano

dzieki za spocenie Panowie :kox:

jak zawsze bylo :polew::buahaha::nabijasie::hahaha:

tzn. profesjonalnie bylo :good:

Opublikowano

dzieki za spocenie Panowie :kox:

jak zawsze bylo :polew::buahaha::nabijasie::hahaha:

tzn. profesjonalnie bylo :good:

rozmowy o motoryzacji na pierwszym miejscu :good::polew: :polew:

Opublikowano

Dobr teraz już naprawdę spadam :wink4::hi:

Opublikowano
  • Autor

siema po spocie, ładnie frekfencja dopisała (20szt), a nie było kompletu , brakowało mojej fury , wolfa , bulczasa , akjama , kanara , kogoś pominąłem ? dawidsa212 :polew: [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 00:17_________________________________________________no ja też zdupiam :hi:

Opublikowano

dawidsa212 :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no i jestem :> ja rowniez dzieki za spocika :notworthy:

Kezor moze jakies upomnienia dla uzytkownikow ktorzy nie stasuja sie do zalecen w ktorym miejscu odbywa sie spot :cool1::decayed:

Pytanie z innej beczki: miał ktoś z Was do czynienia z sądem pracy?? bo moja firma w moim mniemaniu na prostą już nie wyjdzie a chciałbym dostać należne mi wypłaty

wiem jedno, zawsze stoja za pracownikiem wiec nie odpuszczaj

Miałem coś przy aucie do zrobienia i się nie wyrobiłem, a na godzinkę jechać to się już nie opłacało gonić bo mam około 40km do Kato.

to ja mam chyba najdalej bo ponad 50 ;(

Opublikowano

piwo wypite więc zmykam narka :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.