Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a tu macie paska na tych felgach na mega glebie :naughty:http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/453632baab4fa1a3.html

Summer cars party :gwizdanie:

noooo i jak sie przyjrzysz to stoisz za tym paskiem i patrzesz tam gdzie wrony sraja :decayed:

W swoich "Klasycznych" okularkach Top Gun :sarcastic:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fiu fiu :gwizdanie:

te tyłeczki :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
No niezłe lalunie :kox: A fura za***ista[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 23:08_________________________________________________

fiu fiu :gwizdanie:

te tyłeczki :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Było iść do spiża wczoraj może byś coś zaliczył :naughty:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 23:09_________________________________________________Jakąś chorą antylopę :polew:
Opublikowano
  • Autor

ide spać :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b9323416576703f5.html cos dla pucka i gregora 800KM :gwizdanie:

To Litwińskie B2Q, ja słyszałem że ma 700KM :gwizdanie: Z tego co pamiętam to laska przy czerwonym Ferrari na mnie zrobiła wrażenie :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b9323416576703f5.html cos dla pucka i gregora 800KM :gwizdanie:

To Litwińskie B2Q, ja słyszałem że ma 700KM :gwizdanie: Z tego co pamiętam to laska przy czerwonym Ferrari na mnie zrobiła wrażenie :)

no jak sie wypięła :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b9323416576703f5.html cos dla pucka i gregora 800KM :gwizdanie:

To Litwińskie B2Q, ja słyszałem że ma 700KM :gwizdanie: Z tego co pamiętam to laska przy czerwonym Ferrari na mnie zrobiła wrażenie :)

jak bylem i sie pytalem kolesia to mial 800KM ale sie kłócił nie bede a ze litwinskie to masz racje :wink4:

Opublikowano

Ja znalazłem na necie jeszcze kiedyś jedną fotkę z Summer cars party, ale jest hardcorowa dość :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 23:20_________________________________________________

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b9323416576703f5.html cos dla pucka i gregora 800KM :gwizdanie:

To Litwińskie B2Q, ja słyszałem że ma 700KM :gwizdanie: Z tego co pamiętam to laska przy czerwonym Ferrari na mnie zrobiła wrażenie :)

jak bylem i sie pytalem kolesia to mial 800KM ale sie kłócił nie bede a ze litwinskie to masz racje :wink4:

To b2q jeździło w kamieniu Śląskim i koleś tylko czyścił opony z kamyczków które były na torze, poza tym robiło regularne czasy i się nie psuło co było sukcesem, bo wszystkie inne tego dnia coś się wysrały, nawet Jet Car dał jeden pokaz i się spi*rdolił :>

Opublikowano

Ja znalazłem na necie jeszcze kiedyś jedną fotkę z Summer cars party, ale jest hardcorowa dość :gwizdanie:

podziel się :kox:

Opublikowano

Ja znalazłem na necie jeszcze kiedyś jedną fotkę z Summer cars party, ale jest hardcorowa dość :gwizdanie:

podziel się :kox:

To jedynie ma PW, bo nie chce nikogo niszczyć, bo różne osoby czytają ta forum :naughty:

Opublikowano

Ja znalazłem na necie jeszcze kiedyś jedną fotkę z Summer cars party, ale jest hardcorowa dość :gwizdanie:

podziel się :kox:

To jedynie ma PW, bo nie chce nikogo niszczyć, bo różne osoby czytają ta forum :naughty:

ja też chcę :kox: :kox: - tzn proszę :cool1: :cool1:
Opublikowano

Ja znalazłem na necie jeszcze kiedyś jedną fotkę z Summer cars party, ale jest hardcorowa dość :gwizdanie:

podziel się :kox:

Ja też poproszę :decayed:
Opublikowano

ja też :buhaha:

Opublikowano

:jerk:

warto było poprosić :kox:

Opublikowano

Pucek poślij dalej bo Gregor chyba zasnął

Opublikowano

ja też POPROSZĘ :decayed::tongue4:

Opublikowano

Ok dostałem :kox:

Opublikowano

jo tyż, danke danke :thumbup:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.