Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kędzior jak tak zarywasz panny ("chono tu niunia") to sie nie dziwie że jeszcze jestes sam :polew: :polew:

w takim stanie jak byłem to i tak dobrze że coś umiałem wykrzesać z siebie :polew: :polew: :polew: Keżor i Bulczas wiedzą jak wyrywam niunie więc mogą sobie mniej więcej wyobrazić tą sytuacje i gwarantuję ci że była mega śmieszna :wink4::decayed:

Potwierdzam :polew: :polew: I trzeba to zobaczyć na żywo :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Krolu , chyba będą nici z czekolady w środe :mysli:

mam już informacje że imprezy nie będzie :gwizdanie:

no lipa... chyba się zchleje sam w domu ;( ;( ;( ;( ;(

:confused4: Tak też przypuszczałem :( To, może jakaś prywatka, zakrapiana?? :naughty:

myślisz o środzie?
Opublikowano

to już Ci przeszkadza głośna muzyka

No to Gregor Cię pojechała :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

Krolu , chyba będą nici z czekolady w środe :mysli:

mam już informacje że imprezy nie będzie :gwizdanie:

no lipa... chyba się zchleje sam w domu ;( ;( ;( ;( ;(

:confused4: Tak też przypuszczałem :( To, może jakaś prywatka, zakrapiana?? :naughty:

trzeba było jechać w środę, a nie marudzić teraz :acute:

pytały sie o Ciebie takie dwie wiewióry, ale powiedziałam że w tym wieku

to już Ci przeszkadza głośna muzyka :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

p.s. w środę miała być kolejna impreza ... :cool1:

Opublikowano

Kędzior jak tak zarywasz panny ("chono tu niunia") to sie nie dziwie że jeszcze jestes sam :polew: :polew:

w takim stanie jak byłem to i tak dobrze że coś umiałem wykrzesać z siebie :polew: :polew: :polew: Keżor i Bulczas wiedzą jak wyrywam niunie więc mogą sobie mniej więcej wyobrazić tą sytuacje i gwarantuję ci że była mega śmieszna :wink4::decayed:

Potwierdzam :polew: :polew: I trzeba to zobaczyć na żywo :decayed:

:wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Kędzior jak tak zarywasz panny ("chono tu niunia") to sie nie dziwie że jeszcze jestes sam :polew: :polew:

w takim stanie jak byłem to i tak dobrze że coś umiałem wykrzesać z siebie :polew: :polew: :polew: Keżor i Bulczas wiedzą jak wyrywam niunie więc mogą sobie mniej więcej wyobrazić tą sytuacje i gwarantuję ci że była mega śmieszna :wink4::decayed:

w to akurat niewątpię :decayed:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 23:20_________________________________________________

:hi:

Krolu , chyba będą nici z czekolady w środe :mysli:

mam już informacje że imprezy nie będzie :gwizdanie:

no lipa... chyba się zchleje sam w domu ;( ;( ;( ;( ;(

:confused4: Tak też przypuszczałem :( To, może jakaś prywatka, zakrapiana?? :naughty:

trzeba było jechać w środę, a nie marudzić teraz :acute:

pytały sie o Ciebie takie dwie wiewióry, ale powiedziałam że w tym wieku

to już Ci przeszkadza głośna muzyka :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

p.s. w środę miała być kolejna impreza ... :cool1:

wiem wiem, ale du.pa :confused4:

Opublikowano

może jutro byśmy się wybrali np na jakiś bilardzik popołudniu zamiast tego wyjazdu do krk? :decayed:

Opublikowano

może jutro byśmy się wybrali np na jakiś bilardzik popołudniu zamiast tego wyjazdu do krk? :decayed:

a potrafisz posługiwać się kijem? :gwizdanie:

Opublikowano

może jutro byśmy się wybrali np na jakiś bilardzik popołudniu zamiast tego wyjazdu do krk? :decayed:

a potrafisz posługiwać się kijem? :gwizdanie:

wystarczy że zajeb*aszczo władam mieczem :wink4:

Opublikowano

może jutro byśmy się wybrali np na jakiś bilardzik popołudniu zamiast tego wyjazdu do krk? :decayed:

a potrafisz posługiwać się kijem? :gwizdanie:

wystarczy że zajeb*aszczo władam mieczem :wink4:

:polew: :polew: :good:

Opublikowano

może jutro byśmy się wybrali np na jakiś bilardzik popołudniu zamiast tego wyjazdu do krk? :decayed:

a potrafisz posługiwać się kijem? :gwizdanie:

wystarczy że zajeb*aszczo władam mieczem :wink4:

:polew: :polew: :good:

:tongue4::naughty:

Opublikowano

Ja jestem na Luk Skywalker w Gwiezdnych Wojnach :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

no nie wiem co z tym krakiem :gwizdanie: ma być 9C :mysli: troche mało

co do folli to 6szt=arkusz 120cm x 200cm - 102zł to myśle , że styknie na dach :naughty:

Opublikowano

no nie wiem co z tym krakiem :gwizdanie: ma być 9C :mysli: troche mało

co do folli to 6szt=arkusz 120cm x 200cm - 102zł to myśle , że styknie na dach :naughty:

Zapytam czy by nie dało rady w jednym kawałku bo tak może być widać łączenia :confused4:
Opublikowano

co do impry ja jestem zawiedziony... już miałem smaki na piątek a środową impre planowałem z siostrą od 2 tyg.. :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

jakoś mi się niewidzi ten krk zimno będzie a wymarznąć niemam zamiaru :confused4:

gdzieś w okolicy do kluba możemy iść :naughty:

łączenia napewno by było widać i to niema bata

Opublikowano

no nie wiem co z tym krakiem :gwizdanie: ma być 9C :mysli: troche mało

co do folli to 6szt=arkusz 120cm x 200cm - 102zł to myśle , że styknie na dach :naughty:

Zapytam czy by nie dało rady w jednym kawałku bo tak może być widać łączenia :confused4:

pisze, w opisie aukcji, że można zamówić na metry :kox:
Opublikowano

jakoś mi się niewidzi ten krk zimno będzie a wymarznąć niemam zamiaru :confused4:

gdzieś w okolicy do kluba możemy iść :naughty:

łączenia napewno by było widać i to niema bata

Tak tylko czy jutro będzie otwarte, bo słyszałem że wszystko ma być zamknięte :wallbash:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 23:35_________________________________________________

no nie wiem co z tym krakiem :gwizdanie: ma być 9C :mysli: troche mało

co do folli to 6szt=arkusz 120cm x 200cm - 102zł to myśle , że styknie na dach :naughty:

Zapytam czy by nie dało rady w jednym kawałku bo tak może być widać łączenia :confused4:

pisze, w opisie aukcji, że można zamówić na metry :kox:

:good:
Opublikowano
  • Autor

no nie wiem co z tym krakiem :gwizdanie: ma być 9C :mysli: troche mało

co do folli to 6szt=arkusz 120cm x 200cm - 102zł to myśle , że styknie na dach :naughty:

Zapytam czy by nie dało rady w jednym kawałku bo tak może być widać łączenia :confused4:

pisze, w opisie aukcji, że można zamówić na metry :kox:

http://allegro.pl/item970109626_folia_termoplastyczna_czarna_na_slupki_progi_200x.html

"Jeśli chcesz folie w jednym kawałku wystarczy zaznaczyć w e-mailu."

:decayed:

[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 23:36_________________________________________________no i Bulczas, to jest kajś koło Ciebie , bo napisane jest Sosnowiec :wink4: także podjedź i zobacz czy to warte uwagi :kox:

Opublikowano

nom to sutro się dryndnie i zapyta

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.