Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To chyba by musiał kredyt załatwić albo trafić w totka :polew: Nie no na pewno któraś poleci na romantyczną kolację :wink4:

to lasce ma zależeć na mnie a nie mi na niej :cool1: ona się ma o mnie starać :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Cofam moje słowa jednak pozostaje Ci tylko SPARTA :polew:

ważne że chociaż Spartę podbiję :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To chyba by musiał kredyt załatwić albo trafić w totka :polew: Nie no na pewno któraś poleci na romantyczną kolację :wink4:

to lasce ma zależeć na mnie a nie mi na niej :cool1: ona się ma o mnie starać :naughty:

:polew: :polew: :polew:

nie chce Ci źle wróżyć, ale cos mi sie wydaje że zestarzejesz sie w samotności :polew: :polew:

Opublikowano

ważne że chociaż Spartę podbiję :polew: :polew: :polew: :polew:

Chciałbym dożyć tego dnia :polew:
Opublikowano

hehe albo "how old ary you tututututu"

"albo two tee to room two" :decayed:

Opublikowano

ale wy macie problemy- załóżcie sobie konta na forum matrymonialnym :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kędzior polazł , a wysłałem mu PW :disgust:

Opublikowano

ale wy macie problemy- załóżcie sobie konta na forum matrymonialnym :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

taaa, i znowu by wrzucił fote simsona i dziwił sie dlaczego nikt nie pisze :kox:

Opublikowano
  • Autor

Yeaaaaaa , niech coś teraz Kędzior napisze tylko :kox:

Opublikowano

Kędzior polazł ' date=' a wysłałem mu PW :disgust:

[/quote']

spoko postanowiłem posiedzieć dłużej bo się fajnie rozmowa rozkręca :decayed:

Gregor nom kabaret dobry :good: :good: :good: :good:

ale wy macie problemy- załóżcie sobie konta na forum matrymonialnym :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

taaa, i znowu by wrzucił fote simsona i dziwił sie dlaczego nikt nie pisze :kox:

homer jest zajebis*y :good:

a co mam wrzucić wyżelowanego pedała ?? hehe

Opublikowano

Na gg jest dostępny :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 00:23_________________________________________________To ja chyba otworzę następną pianę :decayed:

Opublikowano

homer jest zajebis*y :good:

a co mam wrzucić wyżelowanego pedała ?? hehe

dokładnie homer jest :kox: d'oh
Opublikowano

no widzę, dopieściłeś avatarka :naughty:

:good:

Opublikowano

no widzę, dopieściłeś avatarka :naughty:

:good:

ale jest za bardzo ubrany :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

no widzę, dopieściłeś avatarka :naughty:

:good:

Teraz zauważyłem dopiero :kox:
Opublikowano

no widzę, dopieściłeś avatarka :naughty:

:good:

Keżor go porezał :notworthy:

Opublikowano

no widzę, dopieściłeś avatarka :naughty:

:good:

Keżor go porezał :notworthy:

no patrz, jak zdolna bestia :mysli:

Opublikowano

no patrz, jak zdolna bestia :mysli:

nom trzeba to przyznać :good:

fak niemam coli a chciałem sobie drinunia zrobić :wallbash: chyba jestem skazany na browarka :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Widzisz jakbyśmy wyszli byś sobie colę kupił :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.