Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jest moja muzyka, która porusza mną głęboko :)

Dash Berlin - Man on the run

W sumie na czasie nawet....... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:siema:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 17:15_________________________________________________niby "S" a stoi wyżej niż moja :gwizdanie:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12212463

Opublikowano

i już po drzemce :decayed: co tam ludziska :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ja zrobiłem "dobrze" Bulczasowi :naughty::polew:

także szybko na forum sie nie pokaże :>

Opublikowano

ja zrobiłem "dobrze" Bulczasowi :naughty::polew:

także szybko na forum sie nie pokaże :>

hehe mówisz będzie się lansował :gwizdanie:

Gregor spoko kawałek :good:

Opublikowano

Już jestem :naughty: Nie mogę jeździć bo cały czas koła mielą na drugim biegu :decayed:

Opublikowano

Już jestem :naughty: Nie mogę jeździć bo cały czas koła mielą na drugim biegu :decayed:

hehe to teraz możesz się ścigać z Krolem :decayed:

Opublikowano

Już jestem :naughty: Nie mogę jeździć bo cały czas koła mielą na drugim biegu :decayed:

hehe to teraz możesz się ścigać z Krolem :decayed:

Proponowałem mu ale nie chciał już :tongue4:
Opublikowano

ja zrobiłem "dobrze" Bulczasowi :naughty::polew:

także szybko na forum sie nie pokaże :>

buahahaha... ja też mogę podjechać ? :kox:

Opublikowano

Już jestem :naughty: Nie mogę jeździć bo cały czas koła mielą na drugim biegu :decayed:

hehe to teraz możesz się ścigać z Krolem :decayed:

Proponowałem mu ale nie chciał już :tongue4:

hehe :wink4:

ja zrobiłem "dobrze" Bulczasowi :naughty::polew:

także szybko na forum sie nie pokaże :>

buahahaha... ja też mogę podjechać ? :kox:

Stan już ci niewystarcza? :gwizdanie:
Opublikowano

Już jestem :naughty: Nie mogę jeździć bo cały czas koła mielą na drugim biegu :decayed:

hehe to teraz możesz się ścigać z Krolem :decayed:

Proponowałem mu ale nie chciał już :tongue4:

ja się nie chciałem ścigać nie możliwe :cool1: :cool1: - kezor gg :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

ja zrobiłem "dobrze" Bulczasowi :naughty::polew:

także szybko na forum sie nie pokaże :>

buahahaha... ja też mogę podjechać ? :kox:

NIE :kox:
Opublikowano

Już jestem :naughty: Nie mogę jeździć bo cały czas koła mielą na drugim biegu :decayed:

hehe to teraz możesz się ścigać z Krolem :decayed:

Proponowałem mu ale nie chciał już :tongue4:

hehe :wink4:

ja zrobiłem "dobrze" Bulczasowi :naughty::polew:

także szybko na forum sie nie pokaże :>

buahahaha... ja też mogę podjechać ? :kox:

Stan już ci niewystarcza? :gwizdanie:

od nadmiaru 'dobrego' jeszcze nikt nie umarł :decayed:

Opublikowano

ja zrobiłem "dobrze" Bulczasowi :naughty::polew:

także szybko na forum sie nie pokaże :>

buahahaha... ja też mogę podjechać ? :kox:

NIE :kox:

Keżor niejest taki łatwy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja zrobiłem "dobrze" Bulczasowi :naughty::polew:

także szybko na forum sie nie pokaże :>

buahahaha... ja też mogę podjechać ? :kox:

NIE :kox:

Keżor niejest taki łatwy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

trzeba z nim chodzić przynajmniej trzy miesiące :polew: :polew:

Opublikowano

trzeba z nim chodzić przynajmniej trzy miesiące :polew: :polew:

muhehehehe :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie, nie daje na prawo i lewo :polew:

Opublikowano

:polew:

ale tematy... :gwizdanie:

Opublikowano

dokładnie, nie daje na prawo i lewo :polew:

a bulczas dostał ;(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.