Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kedzior rozj...al mnie twoj avatar :polew: :polew: jest zaje...ty :decayed:

hehe Keżor mi go trochę podrezał i efekt super :cool1:

co tam Stan?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kedzior rozj...al mnie twoj avatar :polew: :polew: jest zaje...ty :decayed:

hehe Keżor mi go trochę podrezał i efekt super :cool1:

co tam Stan?

taki jakiś dzień do du.py :bag:

Opublikowano

Kedzior rozj...al mnie twoj avatar :polew: :polew: jest zaje...ty :decayed:

hehe Keżor mi go trochę podrezał i efekt super :cool1:

co tam Stan?

taki jakiś dzień do du.py :bag:

nom zgadzam się :confused4:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 20:35_________________________________________________

kurde z okolic moich dziadków i cena spoko, na zimę bym takie zakupił ale teraz niemam kasiory na to :wallbash:

Opublikowano

Kedzior rozj...al mnie twoj avatar :polew: :polew: jest zaje...ty :decayed:

hehe Keżor mi go trochę podrezał i efekt super :cool1:

co tam Stan?

taki jakiś dzień do du.py :bag:

nom zgadzam się :confused4:

ja teżżż . . . :wallbash::blink:

Opublikowano

Nie było mnie chwilę a tu już dwie strony. Podjechałem do maka bo chciałem sobie loda zjeść a tu takie kolejki że dałem sobie spokój :gwizdanie:

Opublikowano

mam wrazenie ze w tv mam tylko 1 kanał :disgust:

Opublikowano

mam wrazenie ze w tv mam tylko 1 kanał :disgust:

dobrze, że mam cyfre+ tam chociaż sport leci

ale mecze bez komentarza :wallbash:

Opublikowano

Nie było mnie chwilę a tu już dwie strony. Podjechałem do maka bo chciałem sobie loda zjeść a tu takie kolejki że dałem sobie spokój :gwizdanie:

to cza bylo poszukac tego loda przy jakiejs trasie :gwizdanie: moze bys cos znalazl :decayed:

Opublikowano

ta - myslalem ze wczoraj jebne jak puscili real z barca bez komentarza....

patologia

krolu - nie mow hop...

trzeba by zweryfikowac czy objedziesz micre :decayed:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 20:43_________________________________________________

Nie było mnie chwilę a tu już dwie strony. Podjechałem do maka bo chciałem sobie loda zjeść a tu takie kolejki że dałem sobie spokój :gwizdanie:

to cza bylo poszukac tego loda przy jakiejs trasie :gwizdanie: moze bys cos znalazl :decayed:

pada - nie stoją :D

Opublikowano

mam wrazenie ze w tv mam tylko 1 kanał :disgust:

dlatego ja oglądam bajki :polew:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 20:43_________________________________________________

[/size]_________________________________________________

to cza bylo poszukac tego loda przy jakiejs trasie :gwizdanie: moze bys cos znalazl :decayed:

pada - nie stoją :D

nom :wallbash:

:polew:

Opublikowano

mam wrazenie ze w tv mam tylko 1 kanał :disgust:

dobrze, że mam cyfre+ tam chociaż sport leci

ale mecze bez komentarza :wallbash:

na canal+ i canal+ film coś leci i na HBO też
Opublikowano

Nie było mnie chwilę a tu już dwie strony. Podjechałem do maka bo chciałem sobie loda zjeść a tu takie kolejki że dałem sobie spokój :gwizdanie:

to cza bylo poszukac tego loda przy jakiejs trasie :gwizdanie: moze bys cos znalazl :decayed:

Ale ja chciałem MC Flury a one takich nie mają :decayed:
Opublikowano

mam wrazenie ze w tv mam tylko 1 kanał :disgust:

dlatego ja oglądam bajki :polew:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 20:43_________________________________________________

[/size]_________________________________________________

to cza bylo poszukac tego loda przy jakiejs trasie :gwizdanie: moze bys cos znalazl :decayed:

pada - nie stoją :D

nom :wallbash:

:polew:

:polew:

Opublikowano

pada - nie stoją :D

no tu racja zimno :gwizdanie:

Opublikowano

na HBO2 leci jakiś film nie wiem o czym ale jeżdżą w nim RS4 b5 już drugi raz go oglądam od połowy

Opublikowano

Nie było mnie chwilę a tu już dwie strony. Podjechałem do maka bo chciałem sobie loda zjeść a tu takie kolejki że dałem sobie spokój :gwizdanie:

to cza bylo poszukac tego loda przy jakiejs trasie :gwizdanie: moze bys cos znalazl :decayed:

Ale ja chciałem MC Flury a one takich nie mają :decayed:

już one by ci zrobiły takie flury że innego byś już niechciał :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie było mnie chwilę a tu już dwie strony. Podjechałem do maka bo chciałem sobie loda zjeść a tu takie kolejki że dałem sobie spokój :gwizdanie:

to cza bylo poszukac tego loda przy jakiejs trasie :gwizdanie: moze bys cos znalazl :decayed:

Ale ja chciałem MC Flury a one takich nie mają :decayed:

jakbys dobrze poszukal to pewnie bys znalazl :naughty:

Opublikowano

Nie było mnie chwilę a tu już dwie strony. Podjechałem do maka bo chciałem sobie loda zjeść a tu takie kolejki że dałem sobie spokój :gwizdanie:

to cza bylo poszukac tego loda przy jakiejs trasie :gwizdanie: moze bys cos znalazl :decayed:

Ale ja chciałem MC Flury a one takich nie mają :decayed:

już one by ci zrobiły takie flury że innego byś już niechciał :polew: :polew: :polew:

Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić :gwizdanie:
Opublikowano

Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić :gwizdanie:

taa jasne :polew: twoja siedzi obok że tak piszesz? :polew::wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.