Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedy jedziemy na jakąś hamownię bo jestem ciekawy ile moje padło teraz wypluje :naughty:

też bym był za tym aby zorganizować ponownie jakieś grupowe hamowanie :gwizdanie:

Hmmm... Ja w sumie też, ale przydała by mi się korekta programu wcześniej. :przebiegly:

ja też :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No mi też by sie korekta przydała :gwizdanie:

Opublikowano

Kiedy jedziemy na jakąś hamownię bo jestem ciekawy ile moje padło teraz wypluje :naughty:

masz 216 od Keżora?

pewnie korekta softu by się przydała :naughty:

Opublikowano

Baq ostatnio organizowałeś hamownie to zakładaj ponownie temat :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

ja musze kata wywalić ( chyba, że już go tam nie ma :gwizdanie:)

Opublikowano

Kiedy jedziemy na jakąś hamownię bo jestem ciekawy ile moje padło teraz wypluje :naughty:

masz 216 od Keżora?

pewnie korekta softu by się przydała :naughty:

Nie tylko turbo zmieniłem :no:
Opublikowano

ja musze kata wywalić ( chyba, że już go tam nie ma :gwizdanie:)

rezanie wciąga :decayed:

Opublikowano

ja musze kata wywalić ( chyba, że już go tam nie ma :gwizdanie:)

rezanie wciąga :decayed:

:decayed:
Opublikowano

Panowie, żeby założyć chrom wokół szyb trzeba robić przy tym coś specjalnego? :mysli:

tak musisz chodzić przy tym w samych stringach i w dodatku na rękach i co jakiś czas podskoczyć i zaklaskać inaczej nie da rady

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja musze kata wywalić ( chyba, że już go tam nie ma :gwizdanie:)

rezanie wciąga :decayed:

nawet nie chodzi o rezanie, zapchany kat powoduje powstawanie luzów wzdłużnych na wirniku suszarki :kwasny:

Opublikowano

ja musze kata wywalić ( chyba, że już go tam nie ma :gwizdanie:)

rezanie wciąga :decayed:

nawet nie chodzi o rezanie, zapchany kat powoduje powstawanie luzów wzdłużnych na wirniku suszarki :kwasny:

Ja też muszę się mojego pozbyć ale czekam aż się ciepło zrobi i jazda z koskem :gwizdanie:
Opublikowano

Baq ostatnio organizowałeś hamownie to zakładaj ponownie temat :gwizdanie: :wink4:

nom, trzeba będzie coś pomyśleć....

tylko obawiam się, że po ostatnim naszym najeździe na elprosys mogą się nie zgodzić... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja musze kata wywalić ( chyba, że już go tam nie ma :gwizdanie:)

rezanie wciąga :decayed:

nawet nie chodzi o rezanie, zapchany kat powoduje powstawanie luzów wzdłużnych na wirniku suszarki :kwasny:

ty to napisałeś po polsku czy w jakimś inny języku bo nic niezrozumiałem :polew: :polew: :polew:

Stan za 450 to wolał bym inną "kotkę" :naughty::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

odnośnie hamowni, rozmawiałem w elprosys na ten temat i dowiedziałem się że musi być 10 aut, cena od auta to 100 zł :gwizdanie:

inaczej nie ma szans :)

Opublikowano
:bry: wieczór :tongue4:
Opublikowano

odnośnie hamowni, rozmawiałem w elprosys na ten temat i dowiedziałem się że musi być 10 aut, cena od auta to 100 zł :gwizdanie:

inaczej nie ma szans :)

niech sie rozpędzą, a ściana sama się znajdzie :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.