Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a to spocik jest od 19:00 do wyczerpania asortymentu?? hehehe

Gdzieś do 19:06... :wink4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a i czy tam jest jakiś szpec coby mi na ten mój silniczek looknął?

Opublikowano

postaram się podjechać a ramki będę mógł na miejscu zakupić sobie???

Może coś Pucek ma na zbyciu to Ci poodaruje! :naughty::tongue4:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 22:14_________________________________________________

a i czy tam jest jakiś szpec coby mi na ten mój silniczek looknął?

No ale to Cię będzie już trochę kosztować... :gwizdanie:
Opublikowano

no to ja zrobię wszystko żeby się pokazać, miło będzie poznać, to gdzie tam się ustawiacie?[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 22:15_________________________________________________

postaram się podjechać a ramki będę mógł na miejscu zakupić sobie???

Może coś Pucek ma na zbyciu to Ci poodaruje! :naughty::tongue4:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 22:14_________________________________________________

a i czy tam jest jakiś szpec coby mi na ten mój silniczek looknął?

No ale to Cię będzie już trochę kosztować... :gwizdanie:

kosztować ee no powaga? hehehe :tongue4:

Opublikowano

czytaj początek strony :rolleyes:

Opublikowano

Gregory, a Tobie o co chodzi ? :gwizdanie:

Fajnie by było, jakby tak ten tydzień przeżyć bez sprzeczek i napinania się między sobą, ten jeden tydzień :gwizdanie:

nie wiedziałem że jesteś aż takim patriotą :gwizdanie:

gdybym tak bardzo miał się przejmować żałobą to nie mógł bym łazić do roboty :)

nie można wiecznie płakać do poduszki, a i nikt się tu nie napina, trochę humoru musi być

Luz, to była tylko propozycja :wink4:

Opublikowano

no to ja zrobię wszystko żeby się pokazać, miło będzie poznać, to gdzie tam się ustawiacie?[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 22:15_________________________________________________

postaram się podjechać a ramki będę mógł na miejscu zakupić sobie???

Może coś Pucek ma na zbyciu to Ci poodaruje! :naughty::tongue4:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 22:14_________________________________________________

a i czy tam jest jakiś szpec coby mi na ten mój silniczek looknął?

No ale to Cię będzie już trochę kosztować... :gwizdanie:

kosztować ee no powaga? hehehe :tongue4:

No powaga... :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

KOLEDZY jak mi wodomierz ciulik jakiś wymieni przed 19:00 to ja przyjadę na spocik;) mam nadzieje że się oni z robotą uwiną... :mysli:

wymiana wodomierza to 30 minut wiec zdarzysz :gwizdanie:

Opublikowano

Elvis nie zastanawiaj sie tylko wpadaj na tego zlota a bedziesz miło zaskoczony towarzystwem...

Opublikowano

Który to Pucek ??

Opublikowano

Akjam, chyba Keżor będzie miał ramki, a nie ja :tongue4:

Który to Pucek ??

ja jeżdżę co 3 tygodnie :gwizdanie: więc mnie nie znasz

Opublikowano

koledzy i koleżanki - przyjadę chyba że mała mi nie da spokoju o to taki mały :evil: ale spoko mam blisko;)

Opublikowano

Akjam, chyba Keżor będzie miał ramki, a nie ja :tongue4:

Który to Pucek ??

ja jeżdżę co 3 tygodnie :gwizdanie: więc mnie nie znasz

Kezor nie ma ramek bo już go pytałem....ale jest na forum dział "Gadżety Klubowe" i tam jest jeszcze ok 200 szt...

Opublikowano

kolego z DG to tak jak ja, ale za każdym razem wychodzi na to jakbym byl z klubu Dacia a nie :audi: jakieś to dziwne jest[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 22:04_________________________________________________Pucek a to teraz czaję.... ale serio chciałbym w końcu podjechać ale mi mają z administarcji od 16-20 chodzic po bloku wodomierze montowac i nie wiem czy sie wyrobię....;/

siedzimy na spocie do 24 czasami wiec nie ma problemu dasz rade :good:

Opublikowano
  • Autor

witam z wieczora, nie ma już ramek , ide spać , cześć :hi:

Opublikowano

Akjam, chyba Keżor będzie miał ramki, a nie ja :tongue4:

No wiem przecież. :tongue4: Ale pomyślałem, że może koledze coś zorganizujesz... :wink4:

Uwaga - podczas pisania wysłano 7 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Pewnie! Piszcie więcje! Zaś się zaczyna! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 22:25_________________________________________________

ale nikt nie skomentował z was moich kółek...

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awa_moja_20_fsi_z_fotkamialu_17_str_nr_3-t113777.30.html[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 22:23_________________________________________________

witam z wieczora, nie ma już ramek , ide spać , cześć :hi:

a kto ma??

Ja może coś znajdę! :good:
Opublikowano

akjam, Może by się dla mnie też coś znalazło??

Opublikowano

akjam, Może by się dla mnie też coś znalazło??

Jak mam tylko tylko jedną bo mi kiedyś została... :)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.